Kauno TPMC ‒ 2 vs Kauno Rami (83:72)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 sausio 19 d., Sekmadienis, 21:15 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

Visas rungtynes pirmavę „Kauno TPMC-2“ atsirevanšavo „Kauno Rami“

2020 sausio 19 d., Sekmadienis, 22:29 val., peržiūros: 727

Sausio 19 dieną 21:15 val., Jachtklubas sporto salėje susitiko „C” lygos komandos „Kauno TPMC-2“ (šeimininkai) ir „Kauno Rami“ (svečiai). Rungtynės baigėsi rezultatu 83:72 (29:21, 16:15, 20:14, 18:22).

Rungtynės prasidėjo gan įspūdingai. Per pirmą rungtynių minutę komandos apsikeitė trimis tolimais metimais. „Kauno Rami“ dar pridėjo 2+1 ataką ir rezultatas 6:6 po pirmos minutės. Toliau svečiai ėmė klimpti varžovų gynyboje, o „Kauno TPMC-2“ sumetė dar kelis tritaškius paeiliui ir atitrūko daugiau nei 10-ies taškų pranašumu. Po pirmo kėlinio priekyje šeimininkai rezultatu 29:21. Antrojo kėlinio pirmoje pusėje „Kauno Rami“ sėkmingai mažino skirtumą ir kėlinio viduryje rezultatą pavyko išlyginti. Tačiau antroje kėlinuko pusėje svečiai ėmė klysti puolime ir rinktis pražangas, po kurių „Kauno TPMC-2“ realizavo taškus. Iki kėlinio galo šeimininkai susigrąžino turėtą pranašumą 45:36.

Trečiajame kėlinyje kiek geriau sekėsi „Kauno TPMC-2“ komandai. Beveik pusę kėlinio komandos keitėsi rezultatyviomis atakomis, tačiau skirtumas tarp komandų nesikeitė. Kėlinio laikui persivertus į antrąją pusę, šeimiminkai ėmė sparčiai tolti nuo varžovų ir likus porai minučių „Kauno TPMC-2“ turėjo 20 taškų pranašumą. Iki kėlinio pabaigos „Kauno Rami“ pavyko šiek tiek aptirpdyti skirtumą 65:50. Paskutiniame ketvirtyje toliau vyko arši kova, tačiau skirtumas tarp svyravo 12-15 taškų. Likus mažiau nei dviems minutėms, „Kauno Rami“ sumažino atislikimą iki 10 taškų, tačiau kitoje aikštelės pusėje Ignas Cicėnas smeigia septintą savo tolimą metimą ir užtikrina komandai pergalę. Rungtynės baigėsi rezultatu 83:72.

“Kauno TPMC-2“ komandos treneris M.Červinskas: „Pergalę nulėmė mūsų nusiteikimas šios dienos rungtynėms, nes norėjom atsirevanšuoti, tas suteikė mums kovingumo, tad geriau ir sužaidėm. Taip pat nemažai pridėjo geras pataikymas.“

Lentelės kaimynų dvikovoje ‒ „Kauno NTI-PN“ revanšas „Kauno Rami“ ekipai (2020 sausio 27 d., pirmadienis, 19:33 val.)Puolimo stiliaus rungtynėse „Kauno TPMC ‒ 2“ lengvai įveikė „Resmila.lt“ komandą (2020 kovo 01 d., sekmadienis, 12:40 val.)„Kauno švara“ turėjo pavargti su „Kauno Rami“ (2020 birželio 09 d., antradienis, 21:39 val.)„KMAIK“ gana lengvai įveikė „Kauno Rami“ (2019 gruodžio 12 d., ketvirtadienis, 21:57 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ įveikė „Kauno NTI-PN“ ekipą (2020 vasario 03 d., pirmadienis, 20:08 val.)Rezultatyviose rungtynėse: „Ryterna Group“ įveikė „Kauno TPMC-2“ (2020 kovo 10 d., antradienis, 23:25 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ apgynė savo namų salę nuo „KMAIK“ (2019 lapkričio 19 d., antradienis, 19:23 val.)„Batniavos“ penketukas iškovojo netikėtą pergalę prieš „Kauno Rami“ (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 15:21 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ pasiekė triuškinančia pergalę namuose prieš „Titranga ‒ Feniksas“ (2020 vasario 11 d., antradienis, 19:27 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ ir toliau neklumpa savo mekoje (2019 lapkričio 26 d., antradienis, 19:25 val.)