KM „Žalgiris“ vs Be derinių (62:57)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 gruodžio 12 d., Ketvirtadienis, 19:15 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“, Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

KM „Žalgiris“ išnešė sveiką kailį prieš „Be derinių“ (62:57)

2019 gruodžio 12 d., Ketvirtadienis, 22:47 val., peržiūros: 1146

2019 gruodžio 12 d., Ketvirtadienį, Krepšinio mokyklos „Žalgiris sporto salėje, įvyko C lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriuose susitiko šeimininkai KM „Žalgiris“ ir svečiai „Be derinių“.

Rungtynes tiesiog uraganiniu greičiu pradėję šeimininkai greitai nurūko į priekį ir susikrovė dviženklį skirtumą (21:6).

Antrąjame kėlinyje svečiai tiesiog nerado ir toliau jokių kelių link krepšio, o tuo naudodamiesi KM „Žalgiris“ jaunimas vis didino persvarą, kuri po dviejų kėlinių jau siekė 23 taškus (39:16).

Trečiajame kėlinyje šeimininkai ir toliau laikė persvarą savo rankose, bet svečiai tik pajutę, kad jaunimas po truputį atsipalaiduoja, smeigė tris tolimus metimus iš eilės ir staigiai sumažino atsilikimą iki 12 taškų (50:38).

Ketvirtajame kėlinyje „Be derinių“ krepšininkai naudojosi savo fizine jėga kas leido likus minutei sumažinti atsilikimą iki vieno metimo 60:57, visgi blogai suregzta ataka neleido išlyginti rezultato, o tuo pasinaudoję KM „Žalgiris“ jaunimas išnešė sveiką kailį laimėdami rungtynes rezultatu 62:57 (21:6, 18:10, 11:22, 12:19).

KM „Žalgiris“ komandos žaidėjas M.Košelis:

Rungtynių pradžią gerai pradėjome, puikiai pataikėme, gynėmės, tačiau po dviejų kėlinių priešininkai atsigavo, prisivijo mus, tačiau parodėme charakterį ir laimėjome.

Po atkaklios kovos KM „Žalgiris“ 2002-2 įveikė „Be derinių“ (2020 sausio 23 d., ketvirtadienis, 22:08 val.)„Ariogala“ įrodė savo pranašumą prieš „Be derinių“ (2020 sausio 26 d., sekmadienis, 19:33 val.)BC „Game On“ įrodė savo pranašumą prieš „Be derinių“ ekipą (2019 lapkričio 03 d., sekmadienis, 18:34 val.)KM „Žalgiris“ 2002-2 ekipos gynyba supančiojo „Be derinių“ puolimą (2019 gruodžio 19 d., ketvirtadienis, 22:20 val.)KM „Žalgiris“ iškovojo pergalę prieš Birštono SC – „Olimpas“ (2020 sausio 20 d., pirmadienis, 22:32 val.)KM „Žalgiris“ nesunkiai įveikė Birštono SC ‒ „Olimpas“ komandą (2019 lapkričio 18 d., pirmadienis, 21:13 val.)KM „Žalgiris“ nesunkiai įveikė „UNO“ ekipą (2020 birželio 15 d., pirmadienis, 20:31 val.)KM „Žalgiris“ nesunkiai įveikė „Ariogala“ krepšininkus (2020 vasario 24 d., pirmadienis, 20:47 val.)KM „Žalgiris“ pratęsė pergalingą žygį įveikę Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ (2020 sausio 13 d., pirmadienis, 21:28 val.)KM „Žalgiris“ nesunkiai įveikė BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ (2020 vasario 27 d., ketvirtadienis, 21:43 val.)