Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ vs BC „Game On“ (98:93)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 lapkričio 10 d., Sekmadienis, 18:00 val. @ Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų mokykla, Žeimenos g. 66, Kaunas, LT-49331

Trijų pratęsimų dramoje Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ palaužė BC „Game on“

2019 lapkričio 10 d., Sekmadienis, 20:43 val., peržiūros: 1237

Lapkričio 10-tosios vakare, generolo Povilo Plechavičiaus kadetų sporto salėje Lietuvos karininkų ramovė ir BC „Game on“ ekipos surengė neįtikėtiną šou. Visų jėgų pareikalavusiose rungtynėse karininkai tik po trijų pratęsimų palaužė BC „Game on“ ekipą.

Rungtynes žymiai geriau pradėjo „Game on“ krepšininkai. Pastarieji nuo pat pirmos minutės demonstravo komandišką ir akiai patrauklų krepšinį. Tuo tarpu varžovams nesisekė nei apsiginti, nei užpulti. Per kėlinį įmetę tik 10 taškų karininkai susikrovė 12 taškų deficitą (10:22). Vis dėlto antrasis ketvirtis sėkmingesnis buvo „karininkams“. Pastarieji labai gerai pataikė iš dviejų taškų zonos, mažiau klydo ir sumažino atsilikimą iki 5 taškų – 35:40.

Pailsėjusios abi ekipos kaip reikiant kibo viena kitai į atlapus, o trečiasis kėlinukas pažymėtas taškų lenktynėmis. „Karininkai“ susiderino taikliklius ties tritaškio linija, o jų varžovai taškus rinko iš baudos aikštelės. Kadangi abi komandos žaidė puikų krepšinį, rezultatas per daug nepasikeitė ir viskas persikėlė į lemiamą ketvirtį. Ketvirtajame kėlinyje „karininkai“ „užgrobė“ BC „Game on“ ekipos krepšį – atkovojo net 7 kamuolius puolime, o tai leido išlyginti rezultatą ir toliau tęsti kovą pratęsime.

Nors BC „Game on“ komanda pratęsimų metu žaidė tik 5-iese, bet jokių nuovargio požymių nesimatė. Kaip liūtai kaudamiesi prieš 11-os „karininkų“ pulką, pastarieji visada atsakydavo tuo pačiu ir neleido varžovams pabėgti. Visgi trečiojo pratęsimo metu po kelių netaiklių metimų bei „karininkų“ puikių atakų po krepšiu, BC „Game on“ galiausiai neatsilaikė ir pripažino varžovų pranašumą. Po fantastiškos kovos asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ rezultatu 98:93 (10:22, 15:8, 21:22, 20:14, 11:11, 10:10, 11:6) šventė pergalę prieš savo varžovus.

Rezultatyviausi rungtynių žaidėjai :

Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ ir antrą kartą palaužė BC „Game On“ (2020 sausio 19 d., sekmadienis, 14:39 val.)Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ sunkioje kovoje palaužė Birštono SC – „Olimpas“ (77:70) (2019 spalio 23 d., trečiadienis, 23:05 val.)Greitos atakos atnešė Asociacijai „Lietuvos karininkų ramovė“ užtikrintą pergalę prieš „Ariogalą“ (2019 gruodžio 08 d., sekmadienis, 19:05 val.)Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ antroje rungtynių dalyje palaužė „Be derinių“ krepšininkus (2020 vasario 16 d., sekmadienis, 20:17 val.)Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ lengvai susitvarkė su KM „Žalgiris“ 2002-2 (2019 gruodžio 06 d., penktadienis, 01:00 val.)KM „Žalgiris“ pratęsė pergalingą žygį įveikę Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ (2020 sausio 13 d., pirmadienis, 21:28 val.)Po atkaklios kovos „Sparta“ įveikė Asociacija „Lietuvos karininkų ramovės“ ekipą (2019 spalio 29 d., antradienis, 21:03 val.)Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ įrodė savo pranašumą prieš KM „Žalgiris“ 2002-2 (2020 sausio 30 d., ketvirtadienis, 23:14 val.)Birštono SC – „Olimpas“ su kaupu atsirevanšavo Asociacijos „Lietuvos karininkų ramovė“ penketukui (2020 sausio 10 d., penktadienis, 22:40 val.)BC „Audrupio – Bonauto.lt” skėlė dar vieną antausį Asociacijai „Lietuvos karininkų ramovė“ (2020 vasario 23 d., sekmadienis, 19:35 val.)