Kauno švara vs Grande (102:79)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 kovo 10 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

„Kauno švara“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Grande“ komandą

2020 kovo 10 d., Antradienis, 22:03 val., peržiūros: 932

Kovo 10 dieną „Kauno švaros“ sporto salėje įvyko „C“ lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Kauno švara“ priemė svečius „Grande“. „Kauno švara“ buvo iškovoję dešimt pergalių ir šešis kartus buvo pralaimėję. „Grande“ sąskaitoje buvo septynios pergalės ir dešimt pralaimėjimų.

Rungtynės prasidėjo taikliu „Kauno švaros“ tritaškiu (3:0). Tik prasidėjus ketvirtai minutei pirmus taškus pelnė „Grande“, o tuo metu šeimininkai pirmavo rezultatu 8:2. Prasidėjus antrai kėlinio pusei komandas skyrė šeši taškai (12:6). Likus trims minutėms iki kėlinio pabaigos „Kauno švara“ turėjo keturių taškų persvarą (17:13). Aštuntą minutę „Grande“ pasivijo varžovus (18:18). Kėlinio pabaigą geriau sužaidė „Grande“, kuriem pavyko įgyti trijų taškų persvarą (22:25).

Sužaidus pirmas dvi minutes komandas skyrė keturi taškai (26:33). Dar minutę komandos taškų nepelnė, o penkiese žaidę „Grande“ paprašė minutės pertraukėlės (26:33). Po minutės pertraukėlės komandos apsikeitė taikliais metimais (29:35). Šeštą minutę skirtumas išaugo iki 13 taškų (29:42). Aštuntą minutę komandas skyrė tik šeši taškai (38:44), o minutės pertraukėlės paprašė „Grande“. Kėlinio pabaigoje „Grande“ išsaugojo keturių taškų persvarą (44:48).

Per pirmas dvi trečio kėlinio minutes „Kauno švara“ sumažino varžovų persvarą iki dviejų taškų (48:50). Įpusėjus kėliniui komandas skyrė keturi taškai (50:54). Šeštą minutę, po ilgos pertraukos, persvarą įgijo „Kauno švara“ (58:57). Likus trims minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė vienas taškas (58:57), o minutės pertraukėlės paprašė „Grande“. Po minutės pertraukėlės du taškus pelnė „Kauno švara“ (60:57). Sužaidus tris kėlinius komandas skyrė tik vienas taškas (68:67).

Sužaidus dvi ketvirto kėlinio minutes „Kauno švaros“ persvara padidėjo iki devynių taškų (78:69), o minutės pertraukėlės paprašė „Grande“. Po minutės pertraukėlės komandos keitėsi netaikliais metimais, o „Grande“ žaidime jautėsi nuovargis. Sužaidus pusę kėlinio komandas skyrė vienuolika taškų (86:75). Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos, dėl asmeninių pražangų limito „Grande“ aikštelėje liko keturiese. Prasidėjus paskutinei minutei „Kauno švara“ pelnė šimtąjį tašką. Rungtynės baigėsi rezultatu 102:79.

„KSM'93“ nesunkiai įveikė „Grande“ (2020 sausio 22 d., trečiadienis, 13:34 val.)„Kauno švara“ lengvai įveikė „Lietuvos geležinkelius“ (2020 vasario 18 d., antradienis, 21:28 val.)„Kauno švara“ turėjo pavargti su „Kauno Rami“ (2020 birželio 09 d., antradienis, 21:39 val.)„UNO“ po nelengvos kovos įveikė „Grande“ pasipriešinimą (2019 lapkričio 18 d., pirmadienis, 22:09 val.)Rungtynių pabaigoje „UNO“ palaužė „Grande“ ekipą (2020 kovo 04 d., trečiadienis, 22:23 val.)Tritaškiai metimai leido „Kauno švarai“ po atkaklios kovos palaužti „Grandę“ (2019 lapkričio 05 d., antradienis, 21:31 val.)SK „Mattas“ be vargo nukovė „Grande“ (2020 kovo 01 d., sekmadienis, 21:59 val.)Kauno Švara nesunkiai susitvarkė su Baltic Transline (2019 gruodžio 10 d., antradienis, 21:38 val.)„Neveronys-KKA“ nepaliko jokių vilčių „Grande“ krepšininkams (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 23:31 val.)„Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER“ iššvaistė 18 taškų pranašumą, tačiau įveikė „Grande“ ekipą (2020 birželio 15 d., pirmadienis, 20:28 val.)