Kauno švara vs Vilkai (83:73)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 sausio 14 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

Kauno Švara tik po sunkios kovos palaužė Vilkus

2020 sausio 14 d., Antradienis, 21:38 val., peržiūros: 710

Antradienio vakarą, KKL C lygos, A pogrupio rungtynėse susitiko aikštės šeimininkai Kauno Švara (7-3) bei svečiai – Vilkai (2-8). Prastai šį sezoną žaidžiantys Vilkai, prastai pradėjo ir šias rungtynes. Fantastiškai greitame puolime žaidę bei gražiai kamuoliu poziciniame žaidime dalinęsi šeimininkai jau pirmame ketvirtyje įgijo solidų, 13-os taškų pranašumą. Antrame kėlinyje savo puolimo kokybę Kauno Švara prarado. Netaiklūs šeimininkų metimai leido Vilkams išlyginti rezultatą jau po penkių ketvirčio minučių. Tuomet visai netikėtai į spurtą ir vėl sukilo šeimininkai bei prieš ilgąją pertrauką vėl pabėgo į priekį.

Antrą rungtynių pusę geriau pradėjo svečiai. Kibiau gynyboje gynęsi Vilkai per pirmas penkias trečiojo kėlinio minutes ir vėl priartėjo prie savo varžovų. Toks užtikrintas svečių puolimas privertė šeimininkų komandą paprašyti minutės pertraukėlės. Kėliniui einant į pabaigą komandos žaidė taškas į tašką bei į paskutines dešimt rungtynių minučių Kauno Švara išėjo su šešių taškų pranašumu prieš Vilkų ekipą. Ketvirtąjį ketvirtį ir vėl geriau pradėjo svečiai. Po dviejų iš eilės taiklių Vilkų tritaškių, komandas skyrė vos du taškai, tad intriga į šias rungtynes grįžo. Taikliais metimais komandos viena kitai atsakinėjo beveik visą likusią ketvirčio dalį, o visą šį laiką trapų pranašumą turėję Kauno Švaros krepšininkai rungtynes perlaužė likus žaisti vos trims minutėms iki rungtynių pabaigos. Vos ne kiekvieną ataką prieš savo varžovus paskutinėmis minutėmis baudavęsi Vilkai galutinai palūžo tik paskutinėmis rungtynių sekundėmis bei turėjo pripažinti Kauno Švaros komandos pranašumą.

13 taškų

Komandos „Kauno Švara“ žaidėjo Pauliaus Vosgirdo komentaras: „Po Naujų metų labai sunkiai. Tiesiog, džiaugiamės pergale. Žaidimas nedžiugina ir tiek.“

Kauno Švara tik po atkaklios kovos palaužė UNO krepšininkus (2019 spalio 30 d., trečiadienis, 00:10 val.)Kauno Švara vargais negalais palaužė KSM 93 vyrukus (2019 spalio 22 d., antradienis, 23:52 val.)Tritaškiai metimai leido „Kauno švarai“ po atkaklios kovos palaužti „Grandę“ (2019 lapkričio 05 d., antradienis, 21:31 val.)Kauno Švara nesunkiai susitvarkė su Baltic Transline (2019 gruodžio 10 d., antradienis, 21:38 val.)„Kauno švara“ lengvai įveikė „Lietuvos geležinkelius“ (2020 vasario 18 d., antradienis, 21:28 val.)„Kauno švara“ iškovojo itin lengvą pergalę (2019 gruodžio 03 d., antradienis, 21:25 val.)„Kauno švara“ turėjo pavargti su „Kauno Rami“ (2020 birželio 09 d., antradienis, 21:39 val.)Tik po atkaklios kovos „UNO“ įveikė „Vilkų“ ekipą (2020 sausio 08 d., trečiadienis, 22:03 val.)„Grande“ iškovojo pergalę prieš „Vilkus“ (2019 lapkričio 11 d., pirmadienis, 21:57 val.)„KSM 93“ atsirevanšavo „Kauno švarai“ su kaupu (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 20:48 val.)