KMAIK vs Titranga ‒ Feniksas (90:57)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 spalio 23 d., Trečiadienis, 20:15 val. @ Vaišvydavos pagrindinė mokykla, Vaišvydo g. 28, Kaunas, LT-45486

Sezono starte „KMAIK“ nesunkiai susitvarkė su „Titranga ‒ Feniksas“ ekipos pasipriešinimu

2019 spalio 23 d., Trečiadienis, 21:32 val., peržiūros: 865

Trečiadienį, spalio 23 d., Vaišvydavos pagrindinės mokyklos sporto salėje susitiko C lygos B pogrupio ekipos – namuose žaidusi „KMAIK“ ir „Titranga ‒ Feniksas“. Abiem ekipoms tai buvo pirmosios rungtynės šį sezoną.

Rungtynes „KMAIK“ pradėjo spurtuodami ir po kelių minutes jau pirmavo 9:0. Visgi, po tokio šalto dušo „Titranga ‒ Feniksas“ atsigavo ir priartėjo iki 11:6, tačiau nuo tada šeimininkai tik pradėjo tolti ir po taiklaus G. Chmylnikovo tolimo šūvio nuo lentos paskutinėmis kėlinio sekundėmis „KMAIK“ pirmavo 24:11.

Antrajame kėlinuke šeimininkai dar labiau truktelėjo į priekį ir prabėgus kelioms minutėms jau pirmavo 32:13. Kėlinuko antroje pusėje „Titranga ‒ Feniksas“ taškus daugiausia rinko baudų metimais, tačiau arčiau savo varžovų nepriartėjo. Po pirmosios rungtynių pusės – 46:28.

Trečiajame kėlinuke greitų atakų bei tikslių tolimų metimųdėka „KMAIK“ dar labiau įtvirtino savo pranašumą ir pasibaigus kėlinukui buvo nutolę 69:40.

Ketvirtame kėlinuke abi ekipos nepersistengė, o šeimininkai išlaikė per tris kėlinius susikrautą pranašumą ir laimėjo šias rungtynes rezultatu 90:57 (24:11, 22:17, 23:12, 21:17).

„Ryterna Group“ nesunkiai įveikė „Titrangą ‒ Feniksą“ (2020 kovo 01 d., sekmadienis, 17:15 val.)C lygos pirmenybėse: „Ryterna Group“ namuose įveikė „Titranga ‒ Feniksas“ krepšininkus (2019 spalio 29 d., antradienis, 23:52 val.)BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Titranga ‒ Feniksas“ ekipos (2019 spalio 27 d., sekmadienis, 17:25 val.)Ketvirtame kėlinyje atsigavęs „Titranga ‒ Feniksas“ visgi krito prieš „Kauno Rami“ (2019 lapkričio 03 d., sekmadienis, 17:21 val.)„Resmila.lt“ palaužė „Titranga ‒ Fenikso“ komandą (2020 vasario 16 d., sekmadienis, 15:01 val.)„Kauno NTI-PN“ lengvai susitvarkė su „KMAIK“ ekipa (2020 vasario 17 d., pirmadienis, 19:53 val.)„Gatvės vaikai ‒ Street Food“ įveikė „Titranga ‒ Feniksas“ ir iškovojo pirmą pergalę sezone (2020 vasario 23 d., sekmadienis, 20:53 val.)Atkakliose rungtynėse triumfavo „Titranga ‒ Feniksas“ (2019 gruodžio 15 d., sekmadienis, 17:21 val.)„Kauno NTI-PN“ minimaliu pranašumu palaužė „Titrangą ‒ Feniksą“ (2019 gruodžio 03 d., antradienis, 19:56 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ pasiekė triuškinančia pergalę namuose prieš „Titranga ‒ Feniksas“ (2020 vasario 11 d., antradienis, 19:27 val.)