KM „Žalgiris“ vs KM „Žalgiris“ 2002-2 (58:45)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 lapkričio 26 d., Antradienis, 19:45 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

KM „Žalgiris“ komandų derbyje R.Bardausko auklėtiniai pasiekė užtikrintą pergalę

2019 lapkričio 26 d., Antradienis, 23:45 val., peržiūros: 1061

Antradienį, lapkričio 26 dieną, Krepšinio mokyklos Žalgirio sporto salėje įvyko C lygos pirmenybių rungtynės tarp C pogrupio komandų KM „Žalgiris“ bei svečių KM „Žalgiris“ 2002-2.

Rungtynės tiesiog prasidėjo tragiškai, abiejų komandų žaidėjai prametė viską ką tik galėjo ir per 6 minutes surinko vos po 1 taškelį – 1:1. Likus žaisti dvi minutes abiejų komandų žaidimas išsilygino ir komandos pradėjo žaisti apylygiai. Pirmasis ketvertis baigėsi – 12:13.

Antrasis ketvertis prasidėjo taškas į tašką, bet tai truko neilgai, nes šeimininkai padidino savo pranašumą iki 5 taškų. Sužaidus 5 minutes svečiams pradėjo sunkiai sektis susižaisti, buvo padaryta daug klaidų, o šeimininkai tuom pasinaudojo įsiveržė į priekį ir jau turėjo kelių taškų pranašumą – 25:18.

Antroje rungtynių pusėje keitėsi ne daug kas, KM „Žalgiris ir toliau bandė iš lėto didino persvarą, o niekaip nepasiduodantys priešininkai bandę ją sumažinti, nors ir KM „Žalgiris atsipalaidavo gynyboje, trečiąjį ketvirtį vstiek laimėjo jie – 44:36.

Paskutiniame ketvirtyje liko tik formalumai ir KM „Žalgiris iškovojo pergalę rezultatu – 58:45.

KM „Žalgiris“ pasiekė užtikrintą pergalę (2020 kovo 02 d., pirmadienis, 20:41 val.)„Sparta“ pasiekė įtikinamą pergalę (2020 kovo 10 d., antradienis, 21:27 val.)KM „Žalgiris“ nesunkiai įveikė „UNO“ ekipą (2020 birželio 15 d., pirmadienis, 20:31 val.)KM „Žalgiris“ nesunkiai įveikė „Ariogala“ krepšininkus (2020 vasario 24 d., pirmadienis, 20:47 val.)KM „Žalgiris“ 2002-2 ekipos gynyba supančiojo „Be derinių“ puolimą (2019 gruodžio 19 d., ketvirtadienis, 22:20 val.)KM „Žalgiris“ 2002-2 iškovojo dramatišką pergalę prieš komandą „Ariogala“ (2019 lapkričio 28 d., ketvirtadienis, 23:34 val.)KM „Žalgiris“ įtikinamai laimėjo prieš BC „Audrupio-Bonauto.lt“ (2019 spalio 24 d., ketvirtadienis, 22:15 val.)KM „Žalgiris“ nesunkiai įveikė BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ (2020 vasario 27 d., ketvirtadienis, 21:43 val.)KM „Žalgiris“ antroje rungtynių pusėje palaužė BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ (71:47) (2019 lapkričio 04 d., pirmadienis, 21:39 val.)KM „Žalgiris“ 2002-2 ir antrą kartą įveikė BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ (2020 sausio 09 d., ketvirtadienis, 20:39 val.)