Kauno TPMC ‒ 2 vs BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ (59:89)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 vasario 18 d., Antradienis, 18:15 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (mažoji salė), V. Krėvės pr. 114, Kaunas, LT-50315

„Kauno TPMC ‒ 2“ klaidos neleido rimčiau pasipriešinti BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ krepšininkams

2020 vasario 18 d., Antradienis, 19:27 val., peržiūros: 822

Antradienį, vasario 18 d., Kauno TPMC mažojoje sporto salėje buvo sužaistos C lygos rungtynės tarp „Kauno TPMC ‒ 2“ (9-5) ir BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ (12-0) ekipų.

Rungtynes abi ekipos pradėjo aibe klaidų, kurias priešininkai dažnu atveju paversdavo taškais. Įpusėjus pirmajam kėliniui po G. Vyšniausko tritaškio svečiai pirmavo 8:11. Bet tada iniciatyvos ėmėsi T.Vaitkus, per kėlinį pelnęs 13 taškų, kurie leido „Kauno TPMC ‒ 2“ ekipai pirmauti 19:18.

Antrajame kėlinyje BC „Skroblų alėja ‒ Straight“sugebėjo nutolti iki 21:28. Bet tada šeimininkai dviem tolimais šūviais kirpo savo deficitą iki minimumo. Visgi, nuo tada „Kauno TPMC ‒ 2“ įmetė vos du taškus, o tuo pasinaudoję BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ krepšininkai vėl nutolo ir įpusėjus susitikimui pirmavo 29:36.

Trečiajame kėlinyje trys A. Jako tritaškiai ir paskutinę sekundę paleistas taiklus M. Vitkausko metimas nuo vidurio linijos leido BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ ekipai dar labiau nutolti – 46:62.

Ketvirtame kėlinyje visiška rungtynių kontrolė priklausė svečių krepšininkams, kurie užtikrintai pabaigė susitikimą ir iškovojo eilinę pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 59:89 (19:18, 10:18, 17:26, 13:27).

M.Červinskas („Kauno TPMC ‒ 2“):

„Klaidų labai daug darėm, buvom išsigandę ir tiesiog nepataikėm. Realiai tritaškių pataikymas mūsų šitoj salėj yra daug geresnis. Tikrai, klaikiai nepataikėm, o tie, kas žaidė ramiau ir geriau pataikė, tie ir laimėjo šiandien.“

„Kauno NTI-PN“ krepšininkų klaidos neleido jiems pasipriešinti BC „Skroblų alėjai ‒ Straight“ (2019 gruodžio 10 d., antradienis, 19:58 val.)„Titranga ‒ Feniksas“ sezonas C lygoje pasibaigė pralaimėjimu BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ ekipai (2020 kovo 11 d., trečiadienis, 20:24 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ savo kabinete davė pamokų „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ ekipai (2019 lapkričio 12 d., antradienis, 19:20 val.)„Arkus“ įveikė BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ ir žengia į finalą (2020 liepos 02 d., ketvirtadienis, 21:18 val.)„KSM '93“ peržengė BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ ekipos barjerą (2020 birželio 25 d., ketvirtadienis, 20:34 val.)„Ryterna Group“ išrašė pirmąjį pralaimėjimą BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ ekipai (2020 kovo 04 d., trečiadienis, 20:22 val.)C lygos pirmenybėse: BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ svečiuose įveikė „Ryterna Group“ krepšininkus (2019 lapkričio 05 d., antradienis, 23:02 val.)Nerezultatyvioje kovoje triumfavo BC „Skroblų alėja ‒ straight“. (2019 lapkričio 21 d., ketvirtadienis, 13:49 val.)BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ užtikrintai įveikė „KMAIK“ (2020 sausio 15 d., trečiadienis, 21:30 val.)BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ iškovojo dar vieną lengvą pergalę (2020 vasario 07 d., penktadienis, 18:59 val.)