0Septyni vs Hikvision vaizdo apsauga (47:63)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 gruodžio 12 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Nerezultatyviose rungtynėse „Hikvision vaizdo apsauga“ įveikė „0Septyni“

2019 gruodžio 12 d., Ketvirtadienis, 21:39 val., peržiūros: 1033

Ketvirtadienį J.Dobkevičiaus gimnazijos sporto salėje įvyko C lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „0Septyni“ ir „Hikvision vaizdo apsauga“.

Rungtynės prasidėjo labai nerezultatyviai, tačiau „Hikvision vaizdo apsauga“ sugebėjo įgyti minimalų pranašumą prieš varžovus (12:14). Antrame kėlinyje toliau tarp ekipų dominavo daugiau gynyba nei puolimas. Abi komandas šaudė pro šalį ir „0Septyni“ per kėlinuką pelnydami 10 taškų sugebėjo persverti rezultatą į savas rankas – 22:20

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje nepasikeitė, toliau kiekvienas taškas buvo aukso vertės. Ketvirčio pabaigoje „Hikvision vaizdo apsauga“ ekipai pagaliau pavyko pralaužti ledus iš tolimos distancijos ir svečiai susikrovė 3 taškų pranašumą ( 36:33). Lemiamame kėlinyje svečiai įjungė aukštesnę pavarą, kur ne tik, kad panaikino skirtumą, bet ir pasiekė rekordinį pranašumą, kurį išlaikė iki rungtynių pabaigos. „Hikvision vaizdo apsauga“ šventė pergalę, rezultatu – 47:63 (12:14, 10:6, 11:16, 14:27)

Po laimėtų rungtynių „Hikvision vaizdo apsauga“ ekipos treneris, O.Stropus, apie pirmus tris kėlinius kalbėjo:

„Motyvacijos stoka pas žaidėjus. Ateiname atsipalaidavę, nuleide galvas. Pamatome, kad pas varžovus nėra „garsių“ pavardžių ir tikimės lengvos pergalės. Su stipriais varžovais paprasčiau žaisti gaunasi. Šiandien pavyko tik ketvirtame kėlinyje susiimti.“

„Hikvision vaizdo apsauga“ penketukas įveikė „T.A.D.“ ekipą (2019 lapkričio 17 d., sekmadienis, 19:50 val.)„Hikvision vaizdo apsauga“ iškovojo įtikinamą pergalę prieš „Alainą“ (2019 spalio 28 d., pirmadienis, 20:32 val.)„Hikvision vaizdo apsauga“ vos išnešė sveiką kailį rungtynėse prieš KK „Žaibą“ (2019 gruodžio 15 d., sekmadienis, 21:48 val.)Trečio kėlinio pradžios spurtas 15:0 atnešė „Hikvision vaizdo apsauga“ ekipai pergalę prieš „T.A.D.“ (2020 vasario 27 d., ketvirtadienis, 23:05 val.)„Hikvision vaizdo apsauga“ pasiekė užtikrintą pergalę (2020 sausio 23 d., ketvirtadienis, 22:24 val.)„Hikvision vaizdo apsauga“ atkaklioje kovoje nusileido „Arkus“ (64:74) (2019 gruodžio 04 d., trečiadienis, 23:51 val.)Visas rungtynes vargę „GZP ‒ 2“ po pratęsimo įveikė „Hikvision vaizdo apsauga“ ekipą (2019 lapkričio 05 d., antradienis, 23:20 val.)GZP atlaikė Hikvision vaizdo apsauga komandos pasipriešinimą (2020 vasario 19 d., trečiadienis, 20:21 val.)„Hikvision vaizdo apsauga“ iššvaistė pranašumą, bet pergalę išsaugojo (2020 sausio 07 d., antradienis, 22:37 val.)„Hikvision vaizdo apsauga“ greitas puolimas ir L. Armono benefisas nepaliko vilčių „Gemavilai“ (2020 vasario 06 d., ketvirtadienis, 22:50 val.)