Ryterna Group vs Kauno TPMC ‒ 2 (101:93)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 kovo 10 d., Antradienis, 20:55 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Rezultatyviose rungtynėse: „Ryterna Group“ įveikė „Kauno TPMC-2“

2020 kovo 10 d., Antradienis, 23:25 val., peržiūros: 966

Antradienį, kovo 10 dieną Kauno „Energijos“ sporto salėje įvyko C lygos, B pogrupio pirmenybės tarp šeimininkų: „Ryterna Group“ bei svečių- „Kauno TPMC ‒ 2“. Geresne kova dėl kamuolių pasižymėję šeimininkai, šventė sunkią pergalę, rezultatu: 101:93 (30:24, 19:20, 21:21, 31:28).

Pirmas kėlinys prasidėjo atkakliai, abejos komandos keitėsi sėkmingais metimais tiek iš tritaškio, tiek iš dvitaškio zonos. To pasekoje, rezultatas po pirmųjų dešimties minučių:30-24 „Ryterna Group“ komandos naudai . Antrajame kėlinyje dėka gero M. Neverbicko žaidimo puolime šeimininkams pavyko išlaikyti pranašumą: 49:44.

Trečiajame kėlinyje D.Koblinec taikliai metė tritaškius (3/3), taip suteikdamas svečiams motyvacijos persverti rezultatą. Tačiau A.Kručas taip pat atsakė geru žaidimu puolime (11tšk) taip leisdamas šeimininkas išlaikyti turėtą pranašumą- 70:65. Ketvirtajame kėlinyje gerą komandinį žaidimą demonstravėe „Ryterna Group“ išsiveržė į priekį dviženkliu skirtumu bei laikė rungtynių kontrolę savo rankose iki varžybų pabaigos. Galutinis rungtynių rezultatas- 101:93.

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

Antroje rungtynių pusėje „Ryterna Group“ įrodė pranašumą prieš „Kauno TPMC ‒ 2“ (2019 gruodžio 03 d., antradienis, 21:57 val.)Po atkaklios kovos „Ryterna Group“ įveikė „UNO“ ekipą (2020 birželio 29 d., pirmadienis, 22:14 val.)C lygos pirmenybėse: „Ryterna Group“ namuose įveikė „Titranga ‒ Feniksas“ krepšininkus (2019 spalio 29 d., antradienis, 23:52 val.)„Ryterna Group“ nesunkiai įveikė „Batniava“ (2020 sausio 07 d., antradienis, 22:02 val.)Atkaklioje kovoje „Resmila.lt“ nusileido „Kauno TPMC-2“ (2019 spalio 29 d., antradienis, 19:47 val.)„Ryterna Group“ nesunkiai įveikė „Titrangą ‒ Feniksą“ (2020 kovo 01 d., sekmadienis, 17:15 val.)„Kauno NTI ‒ PN“ nesunkiai įveikė „Kauno TPMC ‒ 2“ (2019 spalio 21 d., pirmadienis, 20:04 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ įveikė „Kauno NTI-PN“ ekipą (2020 vasario 03 d., pirmadienis, 20:08 val.)„Ryterna Group“ turėjo lengvą pasivaikščiojimą su „Kauno Rami“ (2019 spalio 22 d., antradienis, 22:29 val.)„Ryterna Group“ užtikrintai įveikė aštuntfinalio barjerą (2020 birželio 16 d., antradienis, 21:47 val.)