Titranga ‒ Feniksas vs Gatvės vaikai ‒ Street Food (66:64)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 lapkričio 17 d., Sekmadienis, 16:00 val. @ V. Kudirkos progimnazija, Trakų g. 39, Kaunas, LT-44327

„Titranga ‒ Feniksas“ išsigelbėjo prieš „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ (66:64)

2019 lapkričio 17 d., Sekmadienis, 18:37 val., peržiūros: 892

2019 lapkričio 17 d., Sekmadienį, 16:00 val. @ V. Kudirkos progimnazijos sporto salėje įvyko C lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės kuriuose susitiko šeimininkai „Titranga ‒ Feniksas“ ir svečiai „Gatvės vaikai ‒ Street Food“.

Rungtynes iš karto geriau pradėjo šeimininkai kurie staigiai spurtavo rezultatu (13:4). Svečiai link kėlinio pabaigos buvo sumažinę atsilikimą, tačiau po E. Vaičiūno baidų metimų šeimininkai pirmavo (24:17).

Antrąjame kėlinyje svečiai strigo puolime, o tuo pasinaudoję „Titranga ‒ Feniksas“ šovė į priekį rezultatu (42:25).

Trečiajame kėlinyje „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ neleido varžovams padidinti skirtumo ir po taiklių K. Ruočkaus baudų metimų buvo tik 12 taškų deficitas kas dar leido kovoti dėl pergalės (56:44).

Ketvirtąjį kėlinį svečiai kilo į lemiamą šturmą ir po spurto 14:0 rezultatas tapo lygus (61:61). VŠeimininkų komandos žaidėjas D.Mickūnas po atkovoto kamuolio puolime pelnė taškus ir taip išvedė savo komandą į priekį. Svečiai dar tūrėjo laiko paskutinei atakai, bet metimas netikslus ir sunkią pergalę šventė „Titranga ‒ Feniksas“ rezultatu 66:64 (24:17, 18:8, 14:19, 10:20).

„Gatvės vaikai ‒ Street Food“ komandos žaidėjas A.Jankauskas:

Tikrai gaila pralaimėjus, tačiau antra rungtynių pusė nuteikia pozityviai, kad galime kovoti. Manau tai buvo lygiaverčiu komandų dvikova, tačiau fortūna buvo ne mūsų pusėje. Trūko ir vieno didžiausių mūsų gynybos ramsčių I. Urbono. Taip pat didelis ačiū fanams kurie palaikė iki galo.

„Batniava“ iškovojo pergalę prieš „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ (2020 sausio 12 d., sekmadienis, 21:21 val.)„Ryterna Group“ pasiekė pergalę prieš „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ (2020 vasario 09 d., sekmadienis, 20:33 val.)„Kauno NTI-PN“ neturėjo daug probemų su „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ (2019 lapkričio 05 d., antradienis, 20:09 val.)„Resmila.lt“ rungtynių pabaigoje palaužė „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ (62:58) (2019 gruodžio 04 d., trečiadienis, 00:11 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ savo kabinete davė pamokų „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ ekipai (2019 lapkričio 12 d., antradienis, 19:20 val.)„Kauno NTI ‒ PN“ lengvai įveikė „Gatvės vaikus ‒ Street Food“ (2020 kovo 10 d., antradienis, 19:39 val.)„Kauno Rami“ įrodė savo pranašumą prieš „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ komandą (2019 spalio 29 d., antradienis, 23:23 val.)„Kauno Rami“ nesunkiai įveikė „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ krepšininkus (2020 kovo 01 d., sekmadienis, 22:21 val.) „Ryterna Group“ toliau paliko be pergalių „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ ekipą (2019 lapkričio 26 d., antradienis, 22:04 val.)„Titranga ‒ Feniksas“ turėjo vargo su „Batniavos“ penketuku (2020 kovo 08 d., sekmadienis, 13:38 val.)