SK „Mattas“ vs UNO (85:59)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 lapkričio 07 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

SK „Mattas“ nesunkiai įveikė „UNO“

2019 lapkričio 07 d., Ketvirtadienis, 21:41 val., peržiūros: 914

Lapkričio 7 dieną 20:30 val., Kauno kolegijos sporto salėje susitiko „C” lygos komandos SK „Mattas“ (šeimininkai) ir „UNO“ (svečiai). Rungtynės baigėsi rezultatu 85:59 (26:6, 11:16, 31:19, 17:18).

Rungtynių pradžia „UNO“ komandai buvo itin nesėkminga. Svečiams ilgą laiką nepavyko prasibrauti pro varžovų gynybą. Daug netikslių perdavimų leido SK „Mattas“ sukurti daug greitų atakų, ko pasekoje po 7 pirmo kėlinio minučių švieslentėje degė rezultatas 22:0. Iki kėlinio galo „UNO“ pavyko atrasti būdų rezultatyviai užbaigti atakas, o ir varžovai šiek tiek atleido vadeles. Po pirmojo kėlinio rezultatas 26:6 SK „Mattas“ naudai. Antrajame kėlinyje situacija svečiams pavyko sušvelninti. Svečiai antrajame kėlinyje pagerino žaidimą tiek puolime, tiek gynyboje. Šeimininkai, atrodo, per daug atsipalaidavo po tokio gero pirmo kėlinio ir sumažino savo pulimo jėga nuo 26 taškų per kėlinį iki 11. Po dviejų kėlinių priekyje šeimininkai 37:22.

Trečiajame kėlinyje SK „Mattas“ susikaupė vėl ir pasistengė nekartoti tokių pačių klaidų kaip antrajame ketvirtyje. To pasekoje 31 taškas per kėlinį ir padidintas skirtumas iki 27 taškų ir palikta mažai vilčių varžovams pasivyti. Po trijų kėlinių rezultatas 68:41. Ketvirtajame kėlinyje komandos staigmenų nepateikė. „UNO“ bandė mažinti skirtumą beveik visą kėlinį, tačiau antroje paskutinio ketvirčio pusėje SK „Mattas“ susigrąžino turėtą pranašumą ir šventė pergalę rezultatu 85:59.

KM „Žalgiris“ nesunkiai įveikė „UNO“ ekipą (2020 birželio 15 d., pirmadienis, 20:31 val.)SK „Mattas“ be vargo nukovė „Grande“ (2020 kovo 01 d., sekmadienis, 21:59 val.)SK „Mattas“ rungtynių gale palaužė „Kauno Švara“ (2020 vasario 25 d., antradienis, 21:47 val.)SK „Mattas“ turėjo pripažinti „UNO“ pranašumą (2020 vasario 05 d., trečiadienis, 22:00 val.)SK „Mattas“ lengvai pasivaiksčiojo prieš „Grande“ (105:45) (2019 spalio 29 d., antradienis, 09:48 val.)„UNO“ nesunkiai įveikė Zuja ‒ Asociacija „Aktyvistai“ ekipą (2019 spalio 16 d., trečiadienis, 21:59 val.)SK „Mattas“ penketukas lengvai susitvarkė su „Lietuvos geležinkeliais“ (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 16:36 val.)SK „Mattas“ penketukas tiesiog sutriuškino „Vilkai“ ekipą (2019 gruodžio 11 d., trečiadienis, 19:58 val.)SK „Mattas“ nutraukė „Neveronių ‒ KKA“ 58-nių pergalių seriją (2020 sausio 15 d., trečiadienis, 20:12 val.)Pradžioje sunkiai įsivažiavę SK „Mattas“ įveikė „Resmila.lt“ ekipą (2020 birželio 04 d., ketvirtadienis, 20:04 val.)