Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ vs BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ (49:63)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 gruodžio 15 d., Sekmadienis, 18:00 val. @ Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų mokykla, Žeimenos g. 66, Kaunas, LT-49331

BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ iškovojo pirmąją pergalę palauždami Asociaciją „Lietuvos karininkų ramovė“

2019 gruodžio 15 d., Sekmadienis, 19:10 val., peržiūros: 1118

Sekmadienį, gruodžio 15 d., Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų mokyklos sporto salėje buvo sužaistos C lygos rungtynės tarp Asociacijos „Lietuvos karininkų ramovė“ (4-2) ir BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ (0-7) ekipų.

Rungtynių pradžioje Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ iškart nutolo 7:2, tačiau vėliau šeimininkai penkias minutes kentė taškų badą, o pirmasis kėlinys baigėsi esant rezultatui 10:9.

Antrasis kėlinys prasidėjo penkiais iš eilės M. Jusčiaus taškais, po kurių šeimininkai nutolo 16:10. Tačiau tada rungtynėse visiškai uždominavo BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ krepšininkai, kurių spurtas puolime ir puiki gynyba leido po dviejų kėlinių būti priekyje dviženkliu pranašumu 21:31.

Trečiąjį kėlinį Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ pradėjo visiškai sutrikę, o tuo pasinaudoję svečiai dar labiau nutolo ir pirmavo 21:39. Visgi, kėlinio antroje pusėje šeimininkai kiek susigriebė ir priartėjo iki 36:49.

Ketvirtame kėlinuke E.Baukys galingu dėjimu pabandė savo ekipą pakelti į lemiamą šturmą. Visgi, BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ sėkmingai šį spurtą atlaikė bei iškovojo pirmąją pergalę C lygos pirmenybėse. Galutinis susitikimo rezultatas 49:63 (10:9, 11:22, 15:18, 13:14).

A.Zadorožnyj (BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“):

„jūs kątik tapote istorinio įvykio liudininkais.“

BC „Audrupio – Bonauto.lt” skėlė dar vieną antausį Asociacijai „Lietuvos karininkų ramovė“ (2020 vasario 23 d., sekmadienis, 19:35 val.)Be derinių krepšininkai vargais negalais iškovojo pergalę prieš Asociaciją ‒ Lietuvos karininkų ramovė (2019 gruodžio 01 d., sekmadienis, 19:13 val.)KM „Žalgiris“ pratęsė pergalingą žygį įveikę Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ (2020 sausio 13 d., pirmadienis, 21:28 val.)Birštono SC – „Olimpas“ su kaupu atsirevanšavo Asociacijos „Lietuvos karininkų ramovė“ penketukui (2020 sausio 10 d., penktadienis, 22:40 val.)Po atkaklios kovos „Sparta“ įveikė Asociacija „Lietuvos karininkų ramovės“ ekipą (2019 spalio 29 d., antradienis, 21:03 val.)Trijų pratęsimų dramoje Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ palaužė BC „Game on“ (2019 lapkričio 10 d., sekmadienis, 20:43 val.)Greitos atakos atnešė Asociacijai „Lietuvos karininkų ramovė“ užtikrintą pergalę prieš „Ariogalą“ (2019 gruodžio 08 d., sekmadienis, 19:05 val.)„Spartai“ nepavyko pasipriešinti „Asociacija Lietuvos karininkų ramovė“ komandai (2020 vasario 09 d., sekmadienis, 19:54 val.)Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ ir antrą kartą palaužė BC „Game On“ (2020 sausio 19 d., sekmadienis, 14:39 val.)„Ariogala“ iškovojo lengvą pergalę (2020 kovo 01 d., sekmadienis, 20:35 val.)