Resmila.lt vs KMAIK (87:46)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 sausio 19 d., Sekmadienis, 14:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Resmila.lt“ pratęsė pergalių seriją įveikdama „KMAIK“ penketuką, o A. Ščerba sumetė 43 taškus

2020 sausio 19 d., Sekmadienis, 15:49 val., peržiūros: 617

Sekmadienį, sausio 19 d., Kauno kolegijos mažojoje salėje buvo sužaistos C lygos rungtynės tarp „Resmila.lt“ (3-6) ir „KMAIK“ (6-3) ekipų.

Rungtynės prasidėjo dešimčia A. Ščerbos taškų iš eilės (iš jų – dviem pataikytais tritaškiais), po kurių „Resmila.lt“ buvo priekyje 10:4. Vėliau dar rezultatyviu žaidimu prisijungė ir L.Mikalauskas, o šeimininkai po pirmo kėlinio buvo priekyje 18:12.

Antrame kėlinuke po labai tolimo L. Mikalausko metimo „Resmila.lt“ pabėgo iki 27:14. Ir toliau puikiai rungtynėse žaidė A.Ščerba ir L.Mikalauskas (31 taškas iš komandos sumestų 35), o tai šeimininkams po dviejų kėlinių leido būti priekyje 35:17.

Trečio kėlinio pradžioje „KMAIK“ septyniais taškais be atsako priartėjo iki 35:24. Bet į tai „Resmila.lt“ atsakė dar didesniu spurtu, kelių minučių atkarpą laimėdama 16:0, ir rungtynių nugalėtojas tapo aiškus. Po trečio kėlinio – 58:31.

Ketvirtame kėlinyje „Resmila.lt“ krepšininkas A.Ščerba ir tolau negailestingai baudė svečius. Iš viso šiose rungtynėse A.Ščerba atseikėjo varžovams net 43 taškus. Galutinis susitikimo rezultatas 87:46 (18:12, 17:5, 23:14, 29:15).

R.Vaitasius („Resmila.lt“):

„Negausiai susirinkom, labai piktas ant tų, kurie galėjo, bet neatvyko į rungtynes, nes komandoje nemažai žaidėjų su traumomis. Ir pagirti norėčiau tuos, kurie atėjo. Labai pukiai sužaidė Audrius, po krepšiu nesutiko didesnio pasipriešinimo, o tas davė komandai atsipalaidavimą, iš ko sekė geras komandos žaidimas.“

„Resmila.lt“ palaužė „Titranga ‒ Fenikso“ komandą (2020 vasario 16 d., sekmadienis, 15:01 val.)„Ryterna Group“ šventė užtikrintą pergalę prieš„KMAIK“ (2020 sausio 21 d., antradienis, 22:45 val.)„Resmila.lt“ atkaklioje kovoje nukovė „KMAIK“ (2019 gruodžio 11 d., trečiadienis, 21:38 val.)„Resmila.lt“ turėjo pripažinti „Ryterna Group“ ekipos pranašumą (2020 sausio 28 d., antradienis, 22:08 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ apgynė savo namų salę nuo „KMAIK“ (2019 lapkričio 19 d., antradienis, 19:23 val.)BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ užtikrintai įveikė „KMAIK“ (2020 sausio 15 d., trečiadienis, 21:30 val.)„KSM '93“ pasiekė sudėtingą pergalę ir keliauja į aštuntfinalį (2020 birželio 10 d., trečiadienis, 23:14 val.)„Resmila.lt“ rungtynių pabaigoje palaužė „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ (62:58) (2019 gruodžio 04 d., trečiadienis, 00:11 val.)„Kauno NTI-PN“ lengvai susitvarkė su „KMAIK“ ekipa (2020 vasario 17 d., pirmadienis, 19:53 val.)Paskutiniame kėlinyje atlošę 20 taškų pergalę išplėšė „KMAIK“ (2019 lapkričio 12 d., antradienis, 22:22 val.)