Arkus vs Gemavila (97:55)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 gruodžio 15 d., Sekmadienis, 16:05 val. @ Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, M. Jankaus g. 2, Kaunas, LT-50275

„Gemavila“ neatrado priešnuodžių prieš „Arkus“ zoninę gynybą ir patyrė skaudžią nesėkmę

2019 gruodžio 15 d., Sekmadienis, 17:29 val., peržiūros: 833

Sekmadienį, gruodžio 15 d., LSMU sporto salėje buvo sužaistos C lygos rungtynės tarp „Arkus“ (4-3) ir „Gemavila“ (4-1) ekipų.

Rungtynės prasidėjo apylygiu žaidimu, o įpusėjus kėlinukui po M. Čekaičio dvitaškio metimo iš vidutinio nuotolio „Arkus“ buvo priekyje 10:8. Antroji kėlinio pusė susiklostė gana nerezultatyviai, o jai pasibaigus ir toliau dviejų taškų persvara pirmavo šeimininkai – 16:14.

Antrasis kėlinys prasidėjo V. Sutkaus tiksliais metimais, vienas kurių buvo dėjimas iš viršaus, o „Arkus“ jau nutolo dviženkle persvara 24:14. Nors po A. Pūro ir E. Nemeikšos metimų „Gemavila“ priartėjo iki trijų taškų, tačiau sėkmingiau kėlinį užbaigė „Arkus“, vėl atstatydami dviženklę savo persvarą – 36:26.

Trečiąjį kėlinį šeimininkai pradėjo spurtuodami ir po taiklių L. Stanislovaičio metimų jau pirmavo 47:28. Ir toliau sunkiai sulaikomai žaidęs L.Stanislovaitis leido „Arkus“ dar labiau nutolti, o po trijų kėlinių rezultatas jau buvo 68:42.

Ketvirtame kėlinuke ir toliau iniciatyva priklausė „Arkus“ ekipai, V.Sutkus įsirašė dar vieną dėjimą, o šeimininkai – dar vieną pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 97:55 (16:14, 20:12, 32:16, 29:13).

D.Čerkevičius („Arkus“):

„mes mokomės iš Žalgirio ir rizikuojame ties tam tikrais žaidėjais. Šiandien davėme varžovams mesti, jie nepataikė. Buvom pradžioje penkiese susirinkę, tai galvojom, kad reikės zona visas rungtynes ir atstovėti. Pradžia gerai paėjo, atėjo kita chebra, kuri labai gerai sužaidė, tai turėjom smagias varžybas, ačiū priešininkams ir visam kolektyvui.“

„GZP ‒ 2“ atlaikė „Arkus“ spaudimą ir pratęsė pergalių seriją (2019 gruodžio 01 d., sekmadienis, 17:27 val.)„Gemavila“ išvargo pergalę prieš „0Septyni“ penketuką (2020 vasario 26 d., trečiadienis, 09:06 val.)„Hikvision vaizdo apsauga“ visiškai uždusino „Arkus“ savo gynybiniuose gniaužtuose (2020 kovo 08 d., sekmadienis, 17:20 val.)„Alaina“ rungtynių pabaigoje nusileido „Arkus“ (64:67) (2020 vasario 03 d., pirmadienis, 21:09 val.)„T.A.D.“ itin nerezultatyvioje dvikovoje palaužė „Arkus“ ekipą (2019 lapkričio 03 d., sekmadienis, 17:36 val.)„Gemavila“ pasiekė užtikrintą pergalę (2020 sausio 28 d., antradienis, 22:21 val.)„Neveronys ‒ KKA“ įrodė favorito statusą prieš „Arkus“ (2020 birželio 15 d., pirmadienis, 22:08 val.)„Gemavila“ antroje rungtynių pusėje palaužė „T.A.D.“ pasipriešinimą (2020 kovo 08 d., sekmadienis, 19:57 val.)Įnirtingoje kovoje „Arkus“ išsaugojo pranašumą ir laimėjo rungtynes (2020 vasario 18 d., antradienis, 22:21 val.)Po atkaklios kovos „Gemavila“ įveikė Birštono SC ‒ „Olimpo“ ekipą (2020 birželio 10 d., trečiadienis, 21:34 val.)