BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ vs Titranga ‒ Feniksas (95:75)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 kovo 11 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Titranga ‒ Feniksas“ sezonas C lygoje pasibaigė pralaimėjimu BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ ekipai

2020 kovo 11 d., Trečiadienis, 20:24 val., peržiūros: 926

Trečiadienį, kovo 11 d., Kauno TPMC sporto salėje buvo sužaistos C lygos rungtynės tarp BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ (16-1) ir „Titranga ‒ Feniksas“ (4-13) ekipų.

Rungtynių pirmajame kėlinyje BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ krepšininkai sumetė penkis tolimus metimus, tačiau „Titranga ‒ Feniksas“ į tai atsakė puikiu Ž. Kiverio ir A. Karandos žaidimu, o pastarojo tritaškis paskutinėmis kėlinio sekunėmis lygino rezultatą 20:20.

Antrojo kėlinio pradžioje rungtynės vyko apylygiai iki E. Rinkevičiaus dviejų tolimų metimų, vėliau dar du tritaškius pridėjo jo komandos draugai, o po dviejų kėlinių BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ jau buvo įgijusi dviženklę persvarą 45:34.

Trečią kėlinuką puikiai pradėjo šeimininkai ir po keturių sužaistų minučių jau pirmavo 57:39. Vėliau M.Vitkauskas sumetė devynis taškus iš eilės, o po trijų kėlinių BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ buvo priekyje 72:50.

Ketvirtame kėlinyje puikiai žaidęs „Titranga ‒ Feniksas“ ekipos krepšininkas Ž.Kiveris leido svečiams šiek tiek priartėti. Galutinis susitikimo rezultatas 95:75 (20:20, 25:14, 27:16, 23:25).

A.Skučas („Titranga ‒ Feniksas“) apie sezoną C lygoje:

„Prastai vertinam sezoną, trūko komandinio susižaidimo, išbarstėm taškus keliose rungtynėse, buvo tarpusavyje pykčių. Nelabai pavykęs sezonas, bandysime sekančiame sezone grįžti.“

„Ryterna Group“ išrašė pirmąjį pralaimėjimą BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ ekipai (2020 kovo 04 d., trečiadienis, 20:22 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ klaidos neleido rimčiau pasipriešinti BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ krepšininkams (2020 vasario 18 d., antradienis, 19:27 val.)„KSM '93“ peržengė BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ ekipos barjerą (2020 birželio 25 d., ketvirtadienis, 20:34 val.)„Arkus“ įveikė BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ ir žengia į finalą (2020 liepos 02 d., ketvirtadienis, 21:18 val.)„Titranga ‒ Feniksas“ išsigelbėjo prieš „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ (66:64) (2019 lapkričio 17 d., sekmadienis, 18:37 val.)„Kauno NTI-PN“ krepšininkų klaidos neleido jiems pasipriešinti BC „Skroblų alėjai ‒ Straight“ (2019 gruodžio 10 d., antradienis, 19:58 val.)„Titranga ‒ Feniksas“ įveikė „Resmila.lt“ komandą (2019 lapkričio 10 d., sekmadienis, 17:28 val.)Trečiąjį kėlinį 23 taškais laimėję BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ įveikė „Kauno NTI-PN“ (2020 kovo 02 d., pirmadienis, 19:58 val.)Nerezultatyvioje kovoje triumfavo BC „Skroblų alėja ‒ straight“. (2019 lapkričio 21 d., ketvirtadienis, 13:49 val.)C lygos pirmenybėse: BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ svečiuose įveikė „Ryterna Group“ krepšininkus (2019 lapkričio 05 d., antradienis, 23:02 val.)