Alaina vs T.A.D. (70:88)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 sausio 20 d., Pirmadienis, 19:15 val. @ Žaliakalnio progimnazija, Širvintų g. 15, Kaunas, LT-44145

T.A.D. neleido Alainai pagalvoti apie pergalę

2020 sausio 20 d., Pirmadienis, 20:34 val., peržiūros: 514

KKL C lygos rungtynėse susitiko aikštės šeimininkai Alaina bei svečiai – T.A.D. Paskutinėje vietoje D pogrupyje esantys šeimininkai šiandien siekė pirmosios pergalės šiame sezone, o svečiams tai buvo šansas iškovoti ketvirtąją pergalę šiemet bei pakilti į penktą poziciją.
Rungtynių kontrolę nuo pat pirmų minučių pasiemė svečiai. Pirmą ketvirtį rezultatu 14:21 laimėję T.A.D, antrų dešimties minučių metu ir toliau dominavo abiejose aikštės pusėse bei didino turimą pranašumą. Į priekį svečius vedęs komandos lyderis Julius Venckevičius buvo neįkandamas riešutas Alainos vyrukams. Vos per tris kėlinius J.Venckevičius surinko net 25 taškus. Tuo tarpu šeimininkų gretose rezultatyviausias buvo žaidžiantysis treneris Vytautas Čypas. Gynyboje taip pat išsiskyrė ir Alainos aukštaūgis Mantas Ungurys, vien pirmame kėlinyje blokavęs net keturis varžovų metimus. Dvidešimties taškų pranašumą per tris kėlinukus palaipsniui susikrovę T.A.D. komandos krepšininkai, paskutiniame rungtynių kėlinyje sėkmingai išlaikė rungtynių kontrolę savo rankose bei triumfavo šiose rungtynėse.

Raimondas Savulis

Komandos „T.A.D.“ žaidėjo Juliaus Venckevičiaus komentaras: „Varžovai buvo šiandien lėtesni. Mes tiesiog greitom atakom bėgom, užbėgom ir pasiemėm tą pergalę.“

„Gemavila“ pasiekė užtikrintą pergalę (2020 sausio 28 d., antradienis, 22:21 val.)„Hikvision vaizdo apsauga“ pasiekė užtikrintą pergalę (2020 sausio 23 d., ketvirtadienis, 22:24 val.)KK „Žaibas“ patiesė „Alaina“ ir iškovojo pirmąją pergalę (2019 gruodžio 01 d., sekmadienis, 21:38 val.)Iššūkį metę „Alaina“ nepajėgė iki galo kovoti ir „Alta transportas ‒ United 2“ įsirašė dar vieną pergalę (2020 kovo 02 d., pirmadienis, 20:25 val.)„T.A.D.“ įtikinamai įveikė „Alaina“ (2019 lapkričio 24 d., sekmadienis, 19:53 val.)„T.A.D.“ itin nerezultatyvioje dvikovoje palaužė „Arkus“ ekipą (2019 lapkričio 03 d., sekmadienis, 17:36 val.)Gemavila be problemų įveikė Alaina vyrukus (2019 lapkričio 11 d., pirmadienis, 20:34 val.)Banguotame mače „T.A.D“ iškovojo pergalę prieš KK „Žaibas“ (2019 spalio 20 d., sekmadienis, 23:01 val.)Tomo Šoriaus tritaškis leido pergalę pasiekti „Spartai“ (2020 birželio 09 d., antradienis, 21:44 val.)„Arkus“ nesunkiai įveikė „Alaina“ (2019 lapkričio 17 d., sekmadienis, 17:25 val.)