Ryterna Group vs Lietuvos geležinkeliai (83:79)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Šešioliktfinalis
2020 birželio 10 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Kovoje iki paskutinių sekundžių pergalę išplėšė „Ryterna Group“ ir keliauja tolyn

2020 birželio 10 d., Trečiadienis, 23:04 val., peržiūros: 752

Birželio 10 dieną, 19:00 val., Kauno Kolegijos mažojoje salėje, susitiko "C" lygos komandos "Ryterna Group" (šeimininkai) ir "Lietuvos geležinkeliai" (svečiai"). Komandos stojo žaisti šešioliktfinalio rungtynių. Nors susitikimą net 14:0 pradėjo "Ryterna Group", tačiau svečiai atsitiesė, po truputį mažino atsilikimą ir galiausiai kova jau vyko taškas į tašką. Paskutinėmis minutėmis abi komandos turėjo vienodus šansus nugalėti, bet čia geriau pasirodė "Ryterna Group" ir išplėšė pergalę. Susitikimas baigėsi rezultatu 83:79 (21:16, 23:25, 22:19, 17:19).

Rungtynes labai galingai pradėjo "Ryterna Group" ir nieko nelaukdami spurtavo net 14:0. Vis tik po šalto dušo ir minutinės pertraukėlės "Lietuvos geležinkeliai" atsitiesė ir ėmė artėti, nors jie visą laiką vijosi varžovus, tačiau iki ilgosios pertraukos taip ir nesugebėjo išlyginti rezultato, o po dviejų kėlinukų priekyje vis dar buvo "Ryterna Group" pirmaudami rezultatu 44:36.

Antroje rungtynių dalyje "Ryterna Group" dar išlaikė saugią distanciją, bet varžovai jau buvo kur kas aktyvesni ir jų pastangos davė rezultatą. Skirtumas išnyko ir susitikimo pabaigoje viskas prasidėjo iš naujo. Paskutinių minučių kova buvo labai permaininga, nugalėti galėjo kiekviena pusė, bet svarbiausius metimus sumetė "Ryterna Group" žaidėjai, kurie ir pasiekė sudėtingą pergalę laimėdami rezultatu 83:79.

Paulius Gabrilavičius

Paskutiniame kėlinyje atlošę 20 taškų pergalę išplėšė „KMAIK“ (2019 lapkričio 12 d., antradienis, 22:22 val.)„Kauno NTI-PN“ apgynė namų sienas rungtynėse su „Ryterna Group“ (2019 lapkričio 18 d., pirmadienis, 19:41 val.)Antroje rungtynių pusėje „Ryterna Group“ įrodė pranašumą prieš „Kauno TPMC ‒ 2“ (2019 gruodžio 03 d., antradienis, 21:57 val.)Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER“ po itin sunkios kovos palaužė „Ryterna Group“ ir žais Mažosios taurės finale (2020 liepos 07 d., antradienis, 23:04 val.)Užtikrintai rungtynių pabaigą sužaidęs „KSM ‘93“ pavogė pergalę iš „Lietuvos geležinkelio“ komandos (2020 sausio 19 d., sekmadienis, 17:14 val.)Rezultatyviose rungtynėse: „Ryterna Group“ įveikė „Kauno TPMC-2“ (2020 kovo 10 d., antradienis, 23:25 val.)C lygos pirmenybėse: BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ svečiuose įveikė „Ryterna Group“ krepšininkus (2019 lapkričio 05 d., antradienis, 23:02 val.)„Resmila.lt“ turėjo pripažinti „Ryterna Group“ ekipos pranašumą (2020 sausio 28 d., antradienis, 22:08 val.)Po atkaklios kovos „Ryterna Group“ įveikė „UNO“ ekipą (2020 birželio 29 d., pirmadienis, 22:14 val.)„Baltic Transline“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Lietuvos geležinkelius“ (2019 gruodžio 08 d., sekmadienis, 20:17 val.)