UNO vs SK „Mattas“ (70:63)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 vasario 05 d., Trečiadienis, 20:45 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

SK „Mattas“ turėjo pripažinti „UNO“ pranašumą

2020 vasario 05 d., Trečiadienis, 22:00 val., peržiūros: 789

Trečiadienį J.Dobkevčiaus progimnazijos sporto salėje įvyko C lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „UNO“ ir SK „Mattas“.

Rungtynės prasidėjo nerezultatyviai, tačiau „UNO“ įjungė aukštesnę pavarą ir surengė spurtą 8:0 ( 12:4). Per likusį laiką SK „Mattas“ atsigavo, kur skirtumas ištirpo iki dviejų taškų ( 17:15). Antrame kėlinyje aikštelės šeimininkai pasinaudojo varžovų klaidomis, kur surengė kelių minučių spurtą ir įgijo dviženklį pranašumą. Po minutės pertraukėlės SK „Mattas“ ištirpdė skirtumą iki keturių taškų, tačiau A.Olberkis smeigė tritaškį metimą paskutinėmis sekundėmis – 37:30.

Po ilgosios pertraukos SK „Mattas“ toliau strigo tiek gynyboje, tiek puolime ir „UNO“ išlaikė susikrautą pranašumą. Vis dėlto, svečiams pavykdavo prisivyti varžovus, tačiau iškart sulaukdavo atsako iš „UNO“ ( 52:47). Lemiamame kėlinyje toliau tarp ekipų vyko taškas į tašką kova, tačiau paskutinėmis sekundėmis „UNO“ atsilaikė prieš varžovus ir šventė pergalę, rezultatu – 70:63

Zuja ‒ Asociacija „Aktyvistai“ turėjo pripažinti „UNO“ ekipos pranašumą (2020 vasario 09 d., sekmadienis, 13:20 val.)SK „Mattas“ apturėjo lengvą pasibėgiojimą (2019 lapkričio 04 d., pirmadienis, 21:30 val.)SK „Mattas“ penketukas tiesiog sutriuškino „Vilkai“ ekipą (2019 gruodžio 11 d., trečiadienis, 19:58 val.)SK „Mattas“ nesunkiai įveikė „UNO“ (2019 lapkričio 07 d., ketvirtadienis, 21:41 val.)SK „Mattas“ pasiekė užtikrintą pergalę (2019 lapkričio 24 d., sekmadienis, 20:41 val.)SK „Mattas“ nutraukė „Neveronių ‒ KKA“ 58-nių pergalių seriją (2020 sausio 15 d., trečiadienis, 20:12 val.)SK „Mattas“ lengvai pasivaiksčiojo prieš „Grande“ (105:45) (2019 spalio 29 d., antradienis, 09:48 val.)SK „Mattas“ be vargo nukovė „Grande“ (2020 kovo 01 d., sekmadienis, 21:59 val.)KM „Žalgiris“ nesunkiai įveikė „UNO“ ekipą (2020 birželio 15 d., pirmadienis, 20:31 val.)SK „Mattas“ rungtynių gale palaužė „Kauno Švara“ (2020 vasario 25 d., antradienis, 21:47 val.)