KM „Žalgiris“ 2002-2 vs Birštono SC – „Olimpas“ (56:70)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 vasario 20 d., Ketvirtadienis, 19:15 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Birštono SC – „Olimpas“ tik rungtynių pabaigoje pabėgo nuo savo varžovų

2020 vasario 20 d., Ketvirtadienis, 20:57 val., peržiūros: 1315

Ketvirdienį, Vasario 20 dieną, Krepšinio mokyklos “Žalgirio“ salėje įvyko „C” lygos rungtynės tarp C pogrupio komandų – vietos KM „Žalgiris“ 2002-2 bei svečių Birštono SC – „Olimpas“.

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką, tačiau Birštono SC – „Olimpas“ pradėjo strigti puolime, kur KM „Žalgiris“ 2002-2 varžovų klaidas paversdavo lengvais taškais ir pranašumą išsaugojo savose rankose – 11:7. Bet likus iki ketverčio 2 minutėms, varžovai vėl žaidė apylygiai, tačiau šeimininkai buvo šiandien gerai nusiteikę ir išsaugojo 3 taškų pranašumą – 15:12. Antrasis ketvirtis kiek sėkmingiau prasidėjo Birštono SC – „Olimpas“ ekipai, kuriai pavyko sužaidus pirmas 4 minutes priartėti prie varžovų ir išlyginti rezultatą – 26:26. Sužaidus dar 2 minutes svečiai jau buvo priekyje – (26:28). Vėliau ekipos kurį laiką žaidė taškas į tašką ir tik likus žaisti apie 1 minutę šeimininkams pavyko atsiplėšti dviems taškais. Per likusį laiką skirtumas tarp komandų nepakito ir antrasis ketvirtis baigėsi rezultatu – 35:33.

Trečią ketvirtį kiek užtikrinčiau pavyko pradėti Birštono SC – „Olimpas“ ekipai, kuriai sužaidus pirmas 3 minutes pavyko atsiplėšti keliais taškais. Prabėgus dar 2 minutėms ir ketvirčiui įpusėjus komandas vis dar skyrė keli taškai. Antroje ketvirčio dalyje vaizdas aikštelėje nepasikeitė, svečiai dar 2 taškais padidino skirtumą ir trečiasis ketvirtis baigėsi rezultatu – 46:48. Ketvirto ketvirčio pradžia nebuvo dėkinga šeimininkų ekipai, kuriai sužaidus pirmas 5 ketvirčio minutes sugebėjo pralošti atkarpą – (2:14), po kurios skirtumas tarp komandų išaugo iki 14 taškų – 49:65. Per likusį laiką svečiai dar šiek tiek padidino atotrūkį tarp komandų ir rungtynės baigėsi rezultatu – 56:70.

Birštono SC – „Olimpas“ komandos treneris V. Kapačinskas: Nusiteikimas atnešė pergalę.

Birštono SC – „Olimpas“ šventė pirmąją pergalę nugalėdami BC „Game On“ (2019 gruodžio 06 d., penktadienis, 23:26 val.)Birštono SC – „Olimpas“ nugalėjo BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ (2020 kovo 05 d., ketvirtadienis, 22:09 val.)Birštono SC – „Olimpas“ sumetė 17 tritaškių ir nesunkiai įveikė BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ (2020 sausio 17 d., penktadienis, 21:26 val.)Birštono SC ‒ „Olimpas“ nesunkiai įveikė „Ariogalą“ (2020 vasario 10 d., pirmadienis, 21:38 val.)Birštono „SC Olimpui“ prireikė dviejų pratęsimų jog palaužtų Spartos vyrukus (2020 vasario 01 d., šeštadienis, 00:56 val.)Birštono SC – „Olimpas“ su kaupu atsirevanšavo Asociacijos „Lietuvos karininkų ramovė“ penketukui (2020 sausio 10 d., penktadienis, 22:40 val.)Antroje rungtynių pusėje Birštono SC – „Olimpas“ įrodė pranašumą prieš „Be derinių“ ekipą (2020 vasario 07 d., penktadienis, 21:41 val.)Lentelės kaimynų dvikovoje ‒ sunki Birštono SC – „Olimpas“ pergalė prieš BC „Game On“ (2020 vasario 16 d., sekmadienis, 15:49 val.)KM „Žalgiris“ nesunkiai įveikė Birštono SC ‒ „Olimpas“ komandą (2019 lapkričio 18 d., pirmadienis, 21:13 val.)Geriau sužaista antroji rungtynių dalis nulėmė Birštono SC – „Olimpas“ pergalę (2019 gruodžio 22 d., sekmadienis, 20:05 val.)