KMAIK vs Kauno Rami (61:59)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 kovo 11 d., Trečiadienis, 20:15 val. @ Vaišvydavos pagrindinė mokykla, Vaišvydo g. 28, Kaunas, LT-45486

Po įnirtingos kovos triumfavo „KMAIK“

2020 kovo 11 d., Trečiadienis, 21:27 val., peržiūros: 795

Kovo 11 dieną, 20:30 valandą, Vaišvydavos progimnazijos sporto salėje įvyko „C” lygos rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai „KMAIK“ ir svečiai „Kauno Rami”. Rungtynės baigėsi rezultatu 61:59 (22:21, 15:12, 15:16, 9:10).

Rungtynes geriau pradėjo „KMAIK“ komanda, kurie iškart spurtavo ir įgijo pranašumą rezultatu 4:0. Per sekančią kėlinio minutę „Kauno Rami“ komanda sumetė du tolimus metimus ir rezultatas išsilygino. Likusį kėlinio laiką komandos atkakliai kovėsi taškas į tašką ir po pirmo kėlinio nežymiu skirtumu pirmauja aikštelės šeimininkai 22:21. Antrasis kėlinys tekėjo ta pačia vaga kaip ir pirmasis. Komandos toliau atkakliai kovėsi, pirmaujanti komanda keitėsi kelis kartus ir nei vienai komandai nepavyko įgyti didesnio nei 4 taškai pranašumo. Po dviejų kėlinių pirmauja „KMAIK“ rezultatu 37:33.

Trečiajame kėlinyje vaizdas aikštelėje liko panašus kaip ir pirmoje pusėje. Komandos toliau atkakliai kovojo, nors šeimininkai beveik visą kėlinį turėjo kelių taškų pranašumą ir varžovams periimti persvarą į savo rankas pavyko tik kartą. Po trijų kėlinių „KMAIK“ pirmauja rezultatu 52:49. Ketvirtojo kėlinio pradžioje aikštelės šeimininkams pavyko surengti spurtą ir įgyti didžiausią pranašumą šiose rungtynėse – 9 taškus. Tačiau varžovai nepasimetė ir po truputį mažino atsilikimą, kol likus 2 minutėms iki rungtynių pabaigos rezultatą išlygino ir viskas sprendėsi per paskutines rungtynių atakas. Paskutinę atkarpą šiek tiek geriau pavyko sužaisti aikštelės šeimininkams ir „KMAIK“ šventė pergalę rezultatu 61:59.

“KMAIK“ komandos žaidėjas Edvinas Levišauskas: „Žaidėme visas 40 minučių pilnai susikaupę ir atiduodami visas jėgas, manau, tai ir buvo didžiausias pergalę lemiantis faktorius.“

Atkaklioje kovoje triumfavo „Kauno Rami“ (2020 vasario 09 d., sekmadienis, 22:20 val.)„KMAIK“ po įnirtingos kovos pavogė pergalę iš „Batniavos“ (2019 gruodžio 04 d., trečiadienis, 22:07 val.)„Resmila.lt“ atkaklioje kovoje nukovė „KMAIK“ (2019 gruodžio 11 d., trečiadienis, 21:38 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ apgynė savo namų salę nuo „KMAIK“ (2019 lapkričio 19 d., antradienis, 19:23 val.)„Kauno Rami“ po įtemptos ir permainingos kovos pratęsime įveikė „Resmila.lt“ penketuką (2020 kovo 08 d., sekmadienis, 22:27 val.)„Kauno NTI-PN“ lengvai susitvarkė su „KMAIK“ ekipa (2020 vasario 17 d., pirmadienis, 19:53 val.)Paskutiniame kėlinyje atlošę 20 taškų pergalę išplėšė „KMAIK“ (2019 lapkričio 12 d., antradienis, 22:22 val.)„Ryterna Group“ šventė užtikrintą pergalę prieš„KMAIK“ (2020 sausio 21 d., antradienis, 22:45 val.)„Batniavos“ penketukas iškovojo netikėtą pergalę prieš „Kauno Rami“ (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 15:21 val.)„Kauno švara“ turėjo pavargti su „Kauno Rami“ (2020 birželio 09 d., antradienis, 21:39 val.)