Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ vs Be derinių (58:62)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 gruodžio 01 d., Sekmadienis, 18:00 val. @ Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų mokykla, Žeimenos g. 66, Kaunas, LT-49331

Be derinių krepšininkai vargais negalais iškovojo pergalę prieš Asociaciją ‒ Lietuvos karininkų ramovė

2019 gruodžio 01 d., Sekmadienis, 19:13 val., peržiūros: 1045

KKL C lygos C pogrupio varžybose susitiko aikštės šeimininkai Asociacija "Lietuvos karininkų ramovė" bei svečiai Be derinių komanda. Pirmąjį rungtynių kėlinį komandos pradėjo žaisdamos aktyviai abiejose aikštės pusėse. Greiti perdavimai bei apgalvoti sprendimai darė šias varžybas itin patrauklias akiai. Kiek užtikrinčiau pradžioje atrodę aikštės šeimininkai, antrąjame rungtynių kėlinyje įkrito į tikrai didelę duobę iš kurios išlipti jiems pavyko tik ketvirčio pabaigoje. Pirmus taškus šiame kėlinyje Asociacija "Lietuvos karininkų ramovė" pelnė tik septintąją minutę, o jų varžovai viso kėlinuko metu didino turimą pranašumą. Atsigauti šeimininkams pavyko paskutinėmis pirmos rungtynių pusės minutėmis, kuomet Be derinių krepšininkai suklydo kelias atakas iš eilės. Tuo puikiai pasinaudoję karininkai grįžo į šias rungtynes ir į ilgąją pertrauką keliavo turėdami minimalų, vieno taško deficitą. Antroji rungtynių pusė prasidėjo svečių komandos spurtu. Be derinių komandos krepšininkai puikiai susirinkę atkovotus kamuolius gynyboje skubėjo į greitą puolimą ir tokiu būdu, tiesiog greičiu apibėgdami savo varžovus, trečiojo kėlinio metu susikrovė 15-os taškų pranašumą. Paskutinių dešimties minučių metu abi komandos žaidė taškas į tašką. Toks scenarijus aikštės šeimininkams netiko, tad svečiai tuo naudojosi ir degindami paskutines kėlinio minutes žaidė ilgą, pozicinį krepšinį. Paskutinėmis kėlinio minutėmis pergalės varžovams vos neatidavę Be derinių vyrukai vis tik iškovojo sunkią pergalę, po itin svarbaus Eimanto Leknicko tritaškio.

BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ iškovojo pirmąją pergalę palauždami Asociaciją „Lietuvos karininkų ramovė“ (2019 gruodžio 15 d., sekmadienis, 19:10 val.)„Spartai“ nepavyko pasipriešinti „Asociacija Lietuvos karininkų ramovė“ komandai (2020 vasario 09 d., sekmadienis, 19:54 val.)KM „Žalgiris“ pratęsė pergalingą žygį įveikę Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ (2020 sausio 13 d., pirmadienis, 21:28 val.)Po atkaklios kovos „Sparta“ įveikė Asociacija „Lietuvos karininkų ramovės“ ekipą (2019 spalio 29 d., antradienis, 21:03 val.)Trijų pratęsimų dramoje Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ palaužė BC „Game on“ (2019 lapkričio 10 d., sekmadienis, 20:43 val.)Greitos atakos atnešė Asociacijai „Lietuvos karininkų ramovė“ užtikrintą pergalę prieš „Ariogalą“ (2019 gruodžio 08 d., sekmadienis, 19:05 val.)Birštono SC – „Olimpas“ su kaupu atsirevanšavo Asociacijos „Lietuvos karininkų ramovė“ penketukui (2020 sausio 10 d., penktadienis, 22:40 val.)BC „Audrupio – Bonauto.lt” skėlė dar vieną antausį Asociacijai „Lietuvos karininkų ramovė“ (2020 vasario 23 d., sekmadienis, 19:35 val.)Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ ir antrą kartą palaužė BC „Game On“ (2020 sausio 19 d., sekmadienis, 14:39 val.)Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ lengvai susitvarkė su KM „Žalgiris“ 2002-2 (2019 gruodžio 06 d., penktadienis, 01:00 val.)