Ryterna Group vs KMAIK (88:57)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 sausio 21 d., Antradienis, 20:45 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Ryterna Group“ šventė užtikrintą pergalę prieš„KMAIK“

2020 sausio 21 d., Antradienis, 22:45 val., peržiūros: 976

Trečiadienį, sausio 21 dieną, Kauno „Energijos“ sporto salėje įvyko C lygos B pogrupio pirmenybės, tarp šeimininkų: „Ryterna Group“ bei svečių- „KMAIK“. Nuo rungtynių pradžios pervarą susikrovę šeimininkai, šventė užtikrinta pergalę, rezultatu: 88:57 (25:18, 19:8, 20:15, 24:16).

Pirmas kėlinys prasidėjo gana rezultatyviai.Komandos netaikliais tritaškiais pradėjo rungtynes, tačiau įsivažiavo bei pradėjo gerai mesti dvitaškius, to pasekoje rezultatas po pirmojo kėlinio buvo apyligis:25:18. Antrajame kėlinyje „Ryterna Group“ pasinaudodami varžovų klaidomis, užpuolė greitomis atakomis, kurios leido po antrojo kėlinio turėti jau dviženklį pranašumą: 44:26.

Trečiajame kėlinyje R.Zymonas bei D.Tamulaitis bandė taisyti „KMAIK“ komandos situaciją pataikydami kelis sudėtingus metimus. Tačiau šeimininkai neatsipalaidavo. Geras J. Mozerskio žaidimas, leido „Ryterna Group“ po trečiojo kėlinio turėti dar didesnį pranašumą:64:41. Ketvirtajame kėlinyje svečiams ir toliau nesisekė užpulti, priešingai nei Šeimininkai, kurie baudė varžovus taikliais tritaškiais bei greitomis atakomis. Gerą gynybą bei puolimą pademonstravę „Ryterna Group“ šventė užtikrintą pergalę, rezultatu:88:57.

6 rezult. perd.

„Ryterna Group“ komandos treneris Darius Karosas: Geros, gražios varžybos, dėkui varžovams už kovą !

„Ryterna Group“ pasiekė užtikrintą pergalę (2019 spalio 27 d., sekmadienis, 21:52 val.)„Ryterna Group“ pasiekė pergalę prieš „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ (2020 vasario 09 d., sekmadienis, 20:33 val.)„KMAIK“ pasiekė užtikrintą pergalę (2019 gruodžio 08 d., sekmadienis, 22:19 val.)„Ryterna Group“ pergalę prieš „Batniavą“ papuošė du A. Kručo dėjimai (2019 gruodžio 18 d., trečiadienis, 19:39 val.)„Ryterna Group“ nesunkiai įveikė „Titrangą ‒ Feniksą“ (2020 kovo 01 d., sekmadienis, 17:15 val.)„Ryterna Group“ turėjo lengvą pasivaikščiojimą su „Kauno Rami“ (2019 spalio 22 d., antradienis, 22:29 val.)„Ryterna Group“ nesunkiai įveikė „Batniava“ (2020 sausio 07 d., antradienis, 22:02 val.)„Ryterna Group“ išrašė pirmąjį pralaimėjimą BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ ekipai (2020 kovo 04 d., trečiadienis, 20:22 val.)Antroje rungtynių pusėje „Ryterna Group“ įrodė pranašumą prieš „Kauno TPMC ‒ 2“ (2019 gruodžio 03 d., antradienis, 21:57 val.) „Ryterna Group“ toliau paliko be pergalių „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ ekipą (2019 lapkričio 26 d., antradienis, 22:04 val.)