GZP vs Hikvision vaizdo apsauga (82:81)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 lapkričio 05 d., Antradienis, 21:40 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Visas rungtynes vargę „GZP ‒ 2“ po pratęsimo įveikė „Hikvision vaizdo apsauga“ ekipą

2019 lapkričio 05 d., Antradienis, 23:20 val., peržiūros: 1219

Antradienį Kauno kolegijos sporto salėje įvyko C lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „GZP – 2“ ir svečių teisėmis atvykę „Hikvision vaizdo apsauga“.

Rungtynes „GZP – 2“ pradėjo kaip iš natų, o varžovai turėjo vargo pelnant pirmus taškus. Vis dėlto, „Hikvision vaizdo apsauga“ ekipa sugebėjo atsitiesti bei išlygintirezultatą. Ketvirčio pabaigoje ekipos apsikeitė rezultatyviomis atakomis ir šeimininkai išsaugojo tik dviejų taškų pranašumą ( 18:16). Antrame kėlinyje toliau tarp ekipų vyko atkakli kova, tačiau J.Pileckas buvo nesustabdomas puolime ir „GZP – 2“ po varžovų spurto išsaugojo trijų taškų pranašumą – 42:39.

Po ilgosios pertraukos „Hikvision vaizdo apsauga“ lipo varžovams ant kulnų ir po svečių greitų atakų spurto J.EIbukas buvo priverstas išnaudoti minutės pertraukėlę ( 57:54). Ketvirčio pabaigoje „GZP – 2“ toliau niekaip neišlipo iš duobės, o „Hikvision vaizdo apsauga“ ketvirtį baigė su 4 taškų pranašumu ( 65:61). Lemiamame kėlinyje toliau tarp ekipų vyko atkakli kova ir rungtynių nugalėtojas sprendėsi paskutinėmis minutėmis. Paskutinę minutę „Hikvision vaizdo apsauga“ sugebėjo susigrąžinti vieno taško pranašumą, o „GZP – 2“ paskutinę ataką sugebėjo išlyginti rezultatą ir komandos prireikė pratęsimo – 75:75

Pratęsimo metu „Hikvision vaizdo apsauga“ kontroliavo rungtynes, tačiau paskutinę minutę „GZP – 2“ patempė į priekį ir iškovojo pergalę, rezultatu – 82:81 (18:16, 24:23, 19:26, 14:10, 7:6)

Antroje rungtynių dalyje „Alta transportas ‒ United 2“ įrodė savo pranašumą prieš „Hikvision vaizdo apsauga“ krepšininkus (2019 lapkričio 10 d., sekmadienis, 22:26 val.)„GZP“ užtikrintai įveikė „Ariogalos“ ekipą (2020 birželio 04 d., ketvirtadienis, 21:34 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Hikvision vaizdo apsauga“ įveikė „0Septyni“ (2019 gruodžio 12 d., ketvirtadienis, 21:39 val.)GZP atlaikė Hikvision vaizdo apsauga komandos pasipriešinimą (2020 vasario 19 d., trečiadienis, 20:21 val.)Trečio kėlinio pradžios spurtas 15:0 atnešė „Hikvision vaizdo apsauga“ ekipai pergalę prieš „T.A.D.“ (2020 vasario 27 d., ketvirtadienis, 23:05 val.)„Hikvision vaizdo apsauga“ pasiekė užtikrintą pergalę (2020 sausio 23 d., ketvirtadienis, 22:24 val.)„GZP“ be didesnio vargo įveikė KK „Žaibas“ (2020 kovo 06 d., penktadienis, 22:32 val.)„GZP ‒ 2“ pasiekė užtikrintą pergalę (2019 spalio 15 d., antradienis, 22:20 val.)„GZP ‒ 2“ antroje rungtynių dalyje susitvarkė su „0Septyni“ krepšininkais (2019 lapkričio 24 d., sekmadienis, 22:21 val.)„GZP ‒ 2“ atlaikė „Arkus“ spaudimą ir pratęsė pergalių seriją (2019 gruodžio 01 d., sekmadienis, 17:27 val.)