KSM '93 vs Grande (104:76)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 sausio 21 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

„KSM'93“ nesunkiai įveikė „Grande“

2020 sausio 22 d., Trečiadienis, 13:34 val., peržiūros: 848

Sausio 21 dieną 20:15 val., „Kauno Švaros“ sporto salėje susitiko „C” lygos komandos „KSM‘93“ (šeimininkai) ir „Grande“ (svečiai). Rungtynės baigėsi rezultatu 104:76 (27:11, 29:19, 23:24, 25:22).

Pirmajame kėlinyje geriau žaidė šeimininkų komanda. Puikiai dalindamiesi kamuoliu visad surasdasdavo geriausią progą pelnyti taškus, o gynyboje „KSM‘93“ tvirtai stovėjo ir laukė varžovų klaidų. Kadangi tokių buvo nemažai, šeimininkai realizavo tas klaidas taškais greitose atakose ir po pirmo kėlinio „KSM‘93“ priekyje rezultatu 27:11. Antrajame kėlinyje vaizdas aikštelėje liko panašus. „Grande“ komandai pavyko pagerinti savo puolimą, tačiau nesutarimai tarpusavyje svečius bereikalingai naudojo jų jėgas, kurių ir taip nedaug turėjo, kadangi žaidė be keitimų. Jėgų trūkumas „Grande“ komandai dar labiau apsunkino reikalus gynyboje ir po dviejų kėlinių priekyje „KSM’93“ 56:30.

Antroje rungtynių pusėje situacija aikštelėje mažai keitėsi. Abu kėlinius komandos sužaidė beveik lygiomis. Trečiajame kėlinyje „Grande“ komandai pavyko vienu tašku laimėti, tačiau skirtumo sumažinti nepavyko. Ketvirtajame kėlinyje „KSM’93“ komandai pavyko pasiekti 100 taškų ribą, kurią peržengė E.Mološčiakas ir rezultatu 104:76 laimėjo „KSM’93“.

“KSM’93“ komandos treneris M.Dovidavičius: „šiandien pagaliau sukrito metimai, praeitose varžybose nepataikėme nei vieno tritaškio. Buvo maža varžovų rotacija, tad išvarginome ir užmėtėme taikliais metimais.“

„KSM ‘93“ užtikrintai įveikė „Vilkų“ ekipą (2020 vasario 23 d., sekmadienis, 15:27 val.)SK „Mattas“ be vargo nukovė „Grande“ (2020 kovo 01 d., sekmadienis, 21:59 val.)„UNO“ po nelengvos kovos įveikė „Grande“ pasipriešinimą (2019 lapkričio 18 d., pirmadienis, 22:09 val.)„Kauno švara“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Grande“ komandą (2020 kovo 10 d., antradienis, 22:03 val.)„KSM'93“ užtikrintai įveikė „GZP“ ir keliauja į C lygos finalą (2020 liepos 02 d., ketvirtadienis, 22:55 val.)SK „Mattas“ lengvai pasivaiksčiojo prieš „Grande“ (105:45) (2019 spalio 29 d., antradienis, 09:48 val.)„KSM’93“ neturėjo vargo su „Baltic Transline“ ekipa (2019 spalio 27 d., sekmadienis, 20:27 val.)„Neveronys ‒ KKA“ nesunkiai susitvarkė su „Grande“ ir toliau žengia be pralaimėjimų (2019 gruodžio 10 d., antradienis, 21:47 val.)„Neveronys ‒ KKA“ antrą kartą įveikė „KSM 93“ ekipą (2020 sausio 07 d., antradienis, 21:54 val.)„Neveronys-KKA“ nepaliko jokių vilčių „Grande“ krepšininkams (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 23:31 val.)