Kauno Rami vs Kauno TPMC ‒ 2 (83:82)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 gruodžio 15 d., Sekmadienis, 20:45 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„C“ lygoje: Š.Petraičio dvitaškis atnešė pergalę Kauno „Rami“ krepšininkams

2019 gruodžio 15 d., Sekmadienis, 22:49 val., peržiūros: 1533

Sekmadienį, gruodžio 15 diena, Kauno „Energijos“ sporto salėje įvyko C lygos, B pogrupio pirmenybės tarp šeimininkų: Kauno „Rami“ bei svečių-Kauno „TPMC ‒ 2“. Po įnirtingos kovos, pergalę šventė šeimininkai, rezultatu: 83:82 (14:15, 21:25, 30:22, 18:20).

Pirmas kėlinys prasidėjo gana rezultatyviai, abejos komandos keitėsi tiksliais metimais tiek iš dvitaškio, tiek iš tritaškio zonos. To pasekoje, rezultatas po pirmojo kėlinio išliko apyligis (14:15). Antrajame kėlinyje geriau sekėsi svečiams. Geriau pataikę dvitaškius (75% prieš 58%) bei tritaškius (38% prieš 0%) po antrojo kėlinio, leido Kauno „TPMC ‒ 2“ išsinešti penkių taškų pranašumą:40:35.

Trečiajame kėlinyje vyko įnirtinga kova. Nei viena komanda nenorėjo atsilikti.Tačiau Š. Petraičio geras žaidimas leido Kauno „Rami“ prisivyti bei perverti rezultatą: 65:62. Ketvirtajame kėlinyje įtampa niekur nedingo. Rezultatas keitėsi tai į vieną, tai į kitą pusę. Likus 35 sekundėms G.Džiaugys smeigė tritaškį bei išvedė šeimininkus į priekį: 81:79. Tačiau tuo pačiu atsakė ir svečiai D.Koblinec mestas tritaškis taip pat skrodė tinklelį (81:82). Tiksint paskutinėms sekundėms Š.Petraitis mestas sudėtingas dvitaškis pasiekė tikslą(83:82)bei svečiams paliko 1 sekundę, per kurią sąvojo šanso neišnaudojo.

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

„Batniavos“ penketukas iškovojo netikėtą pergalę prieš „Kauno Rami“ (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 15:21 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ pasiekė triuškinančia pergalę namuose prieš „Titranga ‒ Feniksas“ (2020 vasario 11 d., antradienis, 19:27 val.)„KMAIK“ gana lengvai įveikė „Kauno Rami“ (2019 gruodžio 12 d., ketvirtadienis, 21:57 val.)„Kauno Rami“ išvargo pergalę prieš „Resmila.lt“ ekipą (2019 lapkričio 14 d., ketvirtadienis, 21:51 val.)Aivaro Kručo vedami Ryterna Group iškovojo pergalę prieš Kauno Rami (2020 vasario 18 d., antradienis, 23:32 val.)„Batniava“ po pratęsimo palaužė „Kauno TPMC ‒ 2“ (2020 sausio 14 d., antradienis, 19:44 val.)„UNO“ po sunkios kovos palaužė „Kauno TPMC ‒ 2“ ir žengė į ketvirtfinalį (2020 birželio 10 d., trečiadienis, 20:43 val.)„Ryterna Group“ turėjo lengvą pasivaikščiojimą su „Kauno Rami“ (2019 spalio 22 d., antradienis, 22:29 val.)Lentelės kaimynų dvikovoje ‒ „Kauno NTI-PN“ revanšas „Kauno Rami“ ekipai (2020 sausio 27 d., pirmadienis, 19:33 val.)Trečiajame kėlinyje spurtavę Kauno TPMC ‒ 2 nugalėjo Titranga ‒ Feniksas ekipą (2019 lapkričio 24 d., sekmadienis, 18:54 val.)