Birštono SC – „Olimpas“ vs Be derinių (120:77)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 vasario 07 d., Penktadienis, 20:15 val. @ Birštono gimnazija, Kęstučio g. 29, Birštonas, LT-59210

Antroje rungtynių pusėje Birštono SC – „Olimpas“ įrodė pranašumą prieš „Be derinių“ ekipą

2020 vasario 07 d., Penktadienis, 21:41 val., peržiūros: 1263

Penktadienį Birštono gimnazijos sporto salėje įvyko C lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose susistiko Birštono SC – „Olimpas“ ir „ Be derinių“.

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo Birštono SC – „Olimpas“, tačiau aikštelės šeimininkai toliau statė žaidimą ant tritaškių metimų, bet jie skriejo pro šalį, o „Be derinių“ sugebėjo panaikinti skirtumą ir susikrauti 2 taškų pranašumą ( 22:24). Antrame kėlinyje toliau tarp ekipų vyko taškas į tašką kova ir Birštono SC – „Olimpas“ išsaugojo susikrautą pranašumą. Rezultatas po dviejų kėlinių – 54:51

Trečiasis kėlinukas prasidėjo šeimininkų spurtu 18:0, o „Be derinių“ tik įpusėjus ketvirčiui pelnė pirmuosius taškus. Birštoniečiai toliau nestabdė apsukų ir komandas skyrė net 28 taškai ( 90:62). Lemiamas kėlinukas buvo tik formalumas. Birštono SC – „Olimpas“ ekipa visus reikalus sutvarkė jau trečiame kėlinyje ir „Be derinių“ turėjo pripažinti varžovų pranašumą, rezultatu – 120:77 (22:24, 32:27, 36:11, 30:15)

BC „Game On“ įrodė savo pranašumą prieš „Be derinių“ ekipą (2019 lapkričio 03 d., sekmadienis, 18:34 val.)„Ariogala“ įrodė savo pranašumą prieš „Be derinių“ (2020 sausio 26 d., sekmadienis, 19:33 val.)Lentelės kaimynų dvikovoje ‒ sunki Birštono SC – „Olimpas“ pergalė prieš BC „Game On“ (2020 vasario 16 d., sekmadienis, 15:49 val.)Geriau sužaista antroji rungtynių dalis nulėmė Birštono SC – „Olimpas“ pergalę (2019 gruodžio 22 d., sekmadienis, 20:05 val.)Birštono SC – „Olimpas“ šventė pirmąją pergalę nugalėdami BC „Game On“ (2019 gruodžio 06 d., penktadienis, 23:26 val.)Birštono SC – „Olimpas“ su kaupu atsirevanšavo Asociacijos „Lietuvos karininkų ramovė“ penketukui (2020 sausio 10 d., penktadienis, 22:40 val.)Rungtynių pabaigą geriau sužaidę „Sparta“ įveikė „Be derinių“ komandą (2020 vasario 23 d., sekmadienis, 17:34 val.)Birštono SC ‒ „Olimpas“ nesunkiai įveikė „Ariogalą“ (2020 vasario 10 d., pirmadienis, 21:38 val.)Birštono SC – „Olimpas“ nugalėjo BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ (2020 kovo 05 d., ketvirtadienis, 22:09 val.)Geriau sužaista antroji rungtynių dalis nulėmė „Be derinių“ pergalę (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 18:57 val.)