Gemavila vs T.A.D. (71:44)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 lapkričio 05 d., Antradienis, 21:15 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

„Gemavila“ pasiekė užtikrintą pergalę

2019 lapkričio 05 d., Antradienis, 22:41 val., peržiūros: 590

Lapkričio 5 dieną, 21:15 val., „Santaros“ gimnazijos sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos „Gemavila“ (šeimininkai) ir „T.A.D.“ (svečiai). Rungtynėse intrigos nebuvo, viso susitikimo metu iniciatyvą savo rankose laikė šeimininkai, kurie ir pasiekė daugiau nei įtikinamą pergalę, laimėdami rezultatu 71:44 (21:11, 16:8, 17:12, 17:13).

Rungtynes labai galingai pradėjo „Gemavila“ ir dar pirmomis minutėmis spurtavo rezultatu 11:0, vis tik netrukus išsijudino ir svečių žaidimas, o skirtumas kuriam laikui nustojo augęs. „Gemavila“ iki ilgosios pertraukos dar spėjo kiek nutolti ir po dviejų kėlinukų pirmavo rezultatu 37:19.

Antroje rungtynių dalyje komandos atsipalaidavo, žaidimas tapo banguotas, ekipos daugiau laiko leido pasireikšti visiems registruotiems krepšininkams. Skirtumas perkopė dvidešimties taškų ribą ir intrigos nebeliko. Komandos sutvarkė formalumus ir užtikrinta pergalė atiteko „Gemavila“ ekipai. Susitikimas baigėsi rezultatu 71:44.

„Gemavila“ pasiekė užtikrintą pergalę (2020 sausio 28 d., antradienis, 22:21 val.)„GZP ‒ 2“ pasiekė užtikrintą pergalę (2019 spalio 15 d., antradienis, 22:20 val.)BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ Žalgirio arenoje pasiekė lengvą pergalę (2020 birželio 14 d., sekmadienis, 23:25 val.)„Gemavila“ išvargo pergalę prieš „0Septyni“ penketuką (2020 vasario 26 d., trečiadienis, 09:06 val.)„GZP“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „T.A.D.“ ekipą (2019 gruodžio 15 d., sekmadienis, 19:56 val.)Po atkaklios kovos „Gemavila“ įveikė Birštono SC ‒ „Olimpo“ ekipą (2020 birželio 10 d., trečiadienis, 21:34 val.)„Hikvision vaizdo apsauga“ iššvaistė pranašumą, bet pergalę išsaugojo (2020 sausio 07 d., antradienis, 22:37 val.)Gemavila be problemų įveikė Alaina vyrukus (2019 lapkričio 11 d., pirmadienis, 20:34 val.)„0Septyni“ įveikė „T.A.D.“ ekipą (2019 gruodžio 05 d., ketvirtadienis, 21:38 val.)„Gemavila“ neatrado priešnuodžių prieš „Arkus“ zoninę gynybą ir patyrė skaudžią nesėkmę (2019 gruodžio 15 d., sekmadienis, 17:29 val.)