Vilkai vs Zuja ‒ Asociacija „Aktyvistai“ (71:32)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 vasario 03 d., Pirmadienis, 20:40 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Pirmą kėlinį be taškų likę Zuja ‒ Asociacija „Aktyvistai“ turėjo pripažinti „Vilkų“ pranašumą

2020 vasario 03 d., Pirmadienis, 21:54 val., peržiūros: 796

Pirmadienį J.Dobkevičiaus gimnazijos sporto salėje įvyko C lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Vilkai“ ir Zuja ‒ Asociacija „Aktyvistai“.

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo „Vilkai“, kur su kiekviena minute pranašumas tik augo, o Zuja ‒ Asociacija „Aktyvistai“ per pirmą kėlinį nesugebėjo pelnyti taškų ( 22:0). Antrame kėlinyje svečiai pagaliau pramušė ledus ir pelnė pirmuosius taškus, tačiau aikštelės šeimininkai toliau įrodinėjo, kad jie yra verti pergalės ir komandas skyrė 29 taškai – 42:13

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje nepasikeitė. „Vilkai“ toliau išlaikė susikrautą pranašumą ( 54:23). Lemiamas kėlinukas buvo tik formalumas, tačiau Zuja ‒ Asociacija „Aktyvistai“ ekipa sugebėjo atsigauti puolime, bet to buvo maža ir aikštelės šeimininkai iškovojo saldžią pergalę, rezultatu – 71:32 (22:0, 20:13, 12:10, 17:9)

Po laimėtų rungtynių „Vilkų“ ekipos treneris,S.Kutka , teigė:

„Gynyba viską nulėmė. Po praeito skaudaus pralaimėjimo susiemėme. Susirinko visa komanda, apsigynėme, pataikėme neblogai ir iškovojome pergalę“

Zuja ‒ Asociacija „Aktyvistai“ turėjo pripažinti „UNO“ ekipos pranašumą (2020 vasario 09 d., sekmadienis, 13:20 val.)„Vilkai“ turėjo pripažinti „Lietuvos geležinkelių“ pranašumą (2019 spalio 15 d., antradienis, 08:44 val.)Zuja ‒ Asociacija „Aktyvistai“ nesugebėjo pasipriešinti „Neveronys ‒ KKA“ (43:100) (2019 spalio 29 d., antradienis, 10:02 val.)„UNO“ nesunkiai įveikė Zuja ‒ Asociacija „Aktyvistai“ ekipą (2019 spalio 16 d., trečiadienis, 21:59 val.)M. Jakštas sumetė 43 taškus ir atvedė SK „Mattas“ ekipą į pergalę prieš Zuja ‒ Asociacija „Aktyvistai“ krepšininkus (2020 vasario 16 d., sekmadienis, 21:32 val.)„Kauno Švara“ įtikinamai nugalėjo „Zuja ‒ Asociacija „Aktyvistai““ (2020 sausio 28 d., antradienis, 22:02 val.)„Vilkai“ pasiekė svarbią pergalę prieš „Zuja – Asociacija „Aktyvistai“ (2019 gruodžio 16 d., pirmadienis, 22:30 val.)„Baltic Transline“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš Zuja ‒ Asociacija „Aktyvistai“ (2019 gruodžio 22 d., sekmadienis, 20:12 val.)C lygos pirmenybėse: Triuškinanti „KSM’93“ pergalė prieš „Vilkai“ krepšininkus. (2019 lapkričio 25 d., pirmadienis, 22:27 val.)Po ilgosios pertraukos „Lietuvos geležinkeliai“ įrodė pranašumą prieš Zuja ‒ Asociacija „Aktyvistai“ (2020 vasario 23 d., sekmadienis, 14:11 val.)