Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ vs Ariogala (75:47)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 gruodžio 08 d., Sekmadienis, 18:00 val. @ Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų mokykla, Žeimenos g. 66, Kaunas, LT-49331

Greitos atakos atnešė Asociacijai „Lietuvos karininkų ramovė“ užtikrintą pergalę prieš „Ariogalą“

2019 gruodžio 08 d., Sekmadienis, 19:05 val., peržiūros: 1199

Sekmadienį, gruodžio 8 d., Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų mokyklos sporto salėje buvo sužaistos C lygos rungtynės tarp Asociacijos „Lietuvos karininkų ramovė“ (3-2) ir „Ariogalos“ (2-4) ekipų.

Rungtynių pradžioje puikiai varžovų klaidomis pasinaudoję Asociacijos „Lietuvos karininkų ramovė“ krepšininkai surengė kelias greitas atakas, kurios iškart leido nutolti 15:7. Ir toliau sėkmingai bėgę į greitą puolimą šeimininkai pasibaigus pirmam kėliniui jau pirmavo 28:14.

Antrajame kėlinuke E.Baukys ir T.Banys ir toliau greitomis atakomis žudė varžovų gynybą, o įpusėjus kėliniui rezultatas jau buvo 37:18. Tada dar du tritaškius pataikė A.Stankevičius, bet kėlinio pabaigoje „Ariogala“ šiek tiek sumažino savo deficitą 43:25.

Trečiasis kėlinys prasidėjo šeimininkų spurtu 11:0. Tačiau į tai „Ariogala“ atsakė nedideliu spurtu kėlinio pabaigoje, kuris leido priartėti iki 57:34.

Ketvirtame kėlinuke abi komandos žaidė ganėtinai nerezultatyviai, o Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ išlaikė susikrautą pranašumą ir laimėjo šias runtynes rezultatu 75:47 (28:14, 15:11, 14:9, 18:13).

M.Giedraitis (Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“) apie greitą komandos puolimą:

„pagrindinis dalykas, kurį mes ir planavome iškart taikyti. Kartais surizikuojam po krepšiu gynyboj, tris prieky pastatom ir greitai puolam. Ir tas šiandien pasiteisino.“

Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ ir antrą kartą palaužė BC „Game On“ (2020 sausio 19 d., sekmadienis, 14:39 val.)Trijų pratęsimų dramoje Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ palaužė BC „Game on“ (2019 lapkričio 10 d., sekmadienis, 20:43 val.)Po atkaklios kovos „Sparta“ įveikė Asociacija „Lietuvos karininkų ramovės“ ekipą (2019 spalio 29 d., antradienis, 21:03 val.)Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ įrodė savo pranašumą prieš KM „Žalgiris“ 2002-2 (2020 sausio 30 d., ketvirtadienis, 23:14 val.)Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ lengvai susitvarkė su KM „Žalgiris“ 2002-2 (2019 gruodžio 06 d., penktadienis, 01:00 val.)Permainingose ir atkakliose rungtynėse Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER palaužė „Ariogalą“ (2019 spalio 24 d., ketvirtadienis, 22:16 val.)Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ sunkioje kovoje palaužė Birštono SC – „Olimpas“ (77:70) (2019 spalio 23 d., trečiadienis, 23:05 val.)Birštono SC – „Olimpas“ su kaupu atsirevanšavo Asociacijos „Lietuvos karininkų ramovė“ penketukui (2020 sausio 10 d., penktadienis, 22:40 val.)„Spartai“ nepavyko pasipriešinti „Asociacija Lietuvos karininkų ramovė“ komandai (2020 vasario 09 d., sekmadienis, 19:54 val.)BC „Audrupio – Bonauto.lt” skėlė dar vieną antausį Asociacijai „Lietuvos karininkų ramovė“ (2020 vasario 23 d., sekmadienis, 19:35 val.)