Kauno Rami vs Gatvės vaikai ‒ Street Food (86:52)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 kovo 01 d., Sekmadienis, 21:15 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

„Kauno Rami“ nesunkiai įveikė „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ krepšininkus

2020 kovo 01 d., Sekmadienis, 22:21 val., peržiūros: 984

Sekmadienį, kovo 1 d., Jachtklubo sporto salėje buvo sužaistos C lygos rungtynės tarp „Kauno Rami“ (7-8) ir „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ (1-14) ekipų.

Nuo pat rungtynių pradžios „Kauno Rami“ perėmė rungtynių kontrolę į savo rankas ir įpusėjus pirmajam kėliniui jau pirmavo dviženkliu pranašumu. „Gatvės vaikai ‒ Street Food “ per pirmą kėlinį prametė visus mestus 11 tritaškių, ko pasekoje po pirmo kėlinio atsilikinėjo 23:9.

Antrojo kėlinio pradžioje A.Jankauskas sumetė savo komandai septynis taškus iš eilės, tačiau niekas iš jo komandos draugų jam nepadėjo, o šeimininkai tik dar labiau tolo, Po dviejų kėlinių – 47:20.

Trečiasis kėlinys priklausė „Gatvės vaikai ‒ Street Food“, kurie neblogai laikėsi gynyboje, praleido vos vienuolika taškų (iš jų septynis per paskutinę kėlinio minutę) ir sugebėjo priartėti iki 58:35.

Ketvrtame kėlinyje iniciatyvos ėmėsi „Kauno Rami“ lyderiai Š.Petraitis ir T.Raulušavičius, o jų taiklūs metimai leido šeimininkams dar labiau nutolti ir įtvirtinit savo komandos pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 86:52 (23:9, 24:11, 11:15, 28:17).

„Kauno NTI ‒ PN“ lengvai įveikė „Gatvės vaikus ‒ Street Food“ (2020 kovo 10 d., antradienis, 19:39 val.)Kauno Rami nesunkiai įveikė Batniavos krepšininkus (2019 lapkričio 27 d., trečiadienis, 20:39 val.)„Kauno Rami“ įrodė savo pranašumą prieš „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ komandą (2019 spalio 29 d., antradienis, 23:23 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ savo kabinete davė pamokų „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ ekipai (2019 lapkričio 12 d., antradienis, 19:20 val.)„Kauno NTI-PN“ neturėjo daug probemų su „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ (2019 lapkričio 05 d., antradienis, 20:09 val.)„Resmila.lt“ rungtynių pabaigoje palaužė „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ (62:58) (2019 gruodžio 04 d., trečiadienis, 00:11 val.)„Batniava“ iškovojo pergalę prieš „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ (2020 sausio 12 d., sekmadienis, 21:21 val.) „Ryterna Group“ toliau paliko be pergalių „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ ekipą (2019 lapkričio 26 d., antradienis, 22:04 val.)„Ryterna Group“ pasiekė pergalę prieš „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ (2020 vasario 09 d., sekmadienis, 20:33 val.)„Titranga ‒ Feniksas“ išsigelbėjo prieš „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ (66:64) (2019 lapkričio 17 d., sekmadienis, 18:37 val.)