Gemavila vs Arkus (46:52)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 vasario 18 d., Antradienis, 21:15 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

Įnirtingoje kovoje „Arkus“ išsaugojo pranašumą ir laimėjo rungtynes

2020 vasario 18 d., Antradienis, 22:21 val., peržiūros: 862

Vasario 18 dieną 21:15 val., Santaros gimnazijos sporto salėje įvyko „C” lygos rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai „Gemavila“ ir svečiai „Arkus”. Rungtynės baigėsi rezultatu 46:52 (7:12, 11:10, 11:18, 17:12).

Rungtynių pradžia buvo sunki abiejoms komandoms. Nors ir vyko aktyvus žaidimas, tačiau daug metimų skriejo pro šalį ir komandos vis subėgiodavo kelis kartus tarp galinių linijų. Atlikus keitimus komandų penketuose, prasidėjo rezultatyvesnis žaidimas, kurį geriau sekėsi žaisti „Arkus“ komandai. Po pirmojo kėlinio priekyje „Arkus“ rezultatu 7:12. Antrąjį kėlinį „Gemavila“ komanda, padariusi išvadas, pradėjo spurtu 5:0, po kurio rezultatas tapo lygus. Toliau pusę kėlinio komandos kovėsi taškas į tašką ir likus 3 minutinėms iki kėlinio pabaigos „Arkus“ išsiveržė į priekį 6 taškų pranašumu. Paskutinę kėlinio sėkundę „Gemavila“ tolimu metimu sušvelnino rezultatą ir po dviejų kėlinių „Arkus“ pirmauja rezultatu 18:22.

Trečiasis kėlinys prasidėjo staigiu „Arkus“ tolimu metimu ir varžovų klaida kitoje aikštės pusėje. Jau netrukus svečiai turėjo galimybę įgyti dviženklį pranašumą, tačiau ja nepasinaudojo, o „Gemavila“ greitoje atakoje smeigia atsakomąjį tritaškį ir lieka tas pats 4 taškų skirtumas. Toliau vyko chaotiškas žaidimas, kurio metu „Gemavila“ niekaip neperkando varžovų zoninės gynybos, o „Arkus“ puikiai vertė taškus iš po krepšio. Po trijų kėlinių priekyje „Arkus“ rezultatu 29:40. Paskutinis ketvirtis prasidėjo „Gemavila“ komandos spurtu 7:0, po kurio paliko varžovus tik su 4 taškų pranašumu. Toliau didžiąją dalį ketvirčio „Arkus“ po truputį didino skirtumą, tačiau likus 2 minutėms iki rungtynių pabaigos Edvinas Nemeikša smeigia tolimą metimą ir nukerta varžovų pranašumą perpus. Per likusias dvi minutes svečiams pavyko įgyti 6 taškų pranašumą ir varžovams teko ieškoti derinių staigiai mažinant atsilikimą. Tačiau desperatiški tolimi metimai neįkrito ir „Arkus“ šventė pergalę rezultatu 46:52.

“Arkus“ komandos treneris Donatas Čerkevičius: „Pradžioje gynėmės asmeniškai, atrodė viskas neblogai. Vėliau atsistojom į zoninę gynybą, vėl atrodė viskas gerai, tačiau varžovai sumetė kelis metimus ir pranašumo neliko. Vėliau vėl rimtai pažiūrėjom į rungtynes, susikaupėme ir iškovojome pergalę. Šiandien susirinko gausiai žaidėjų, smagu buvo žaisti. Dėkojame varžovams, sekretoriatui ir teisėjams.“

„T.A.D.“ itin nerezultatyvioje dvikovoje palaužė „Arkus“ ekipą (2019 lapkričio 03 d., sekmadienis, 17:36 val.)„Hikvision vaizdo apsauga“ iššvaistė pranašumą, bet pergalę išsaugojo (2020 sausio 07 d., antradienis, 22:37 val.)Pirmosiose rungtynėse po koronaviruso pauzės ‒ „Arkus“ pergalė (2020 birželio 03 d., trečiadienis, 22:12 val.)„Alta transportas ‒ United 2“ įrodė savo pranašumą prieš „Gemavilą“ (2020 vasario 11 d., antradienis, 23:08 val.)„GZP ‒ 2“ atlaikė „Arkus“ spaudimą ir pratęsė pergalių seriją (2019 gruodžio 01 d., sekmadienis, 17:27 val.)„Arkus“ nesunkiai įveikė „Alaina“ (2019 lapkričio 17 d., sekmadienis, 17:25 val.)„Hikvision vaizdo apsauga“ atkaklioje kovoje nusileido „Arkus“ (64:74) (2019 gruodžio 04 d., trečiadienis, 23:51 val.)„Arkus“ turėjo vargo su KK „Žaibas“ komanda (2019 lapkričio 10 d., sekmadienis, 21:58 val.)„Gemavila“ išvargo pergalę prieš „0Septyni“ penketuką (2020 vasario 26 d., trečiadienis, 09:06 val.)„Arkus“ įveikė BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ ir žengia į finalą (2020 liepos 02 d., ketvirtadienis, 21:18 val.)