Batniava vs Kauno Rami (88:82)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 vasario 02 d., Sekmadienis, 14:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Batniavos“ penketukas iškovojo netikėtą pergalę prieš „Kauno Rami“

2020 vasario 02 d., Sekmadienis, 15:21 val., peržiūros: 878

Sekmadienį, vasario 2 d., Kauno kolegijos mažojoje salėje buvo sužaistos C lygos rungtynės tarp „Batniava“ (4-10) ir „Kauno Rami“ (6-5) ekipų.

Rungtynių pradžioje Š.Bernatavičius pataikė tris tolimus metimus, tačiau „Batniava“ į tai turėjo savo atsakymą – žaidė komandiškai ir rezultatyviai, kas leido po pirmo kėlinio pirmauti minimaliu pranašumu 20:19.

Antrojo kėlinio pradžioje „Kauno Rami“ iškart nutolo 27:21, bet šeimininkai nepalūžo, du tritaškius pataikė A.Burneikis ir įpusėjus susitikimui buvo lygybė – 42:42.

Trečiajame kėlinyje Š.Bernatavičius vėl pataikė kelis tolimus metimus, kėlinio pabaigoje taškų primetė Š.Petraitis ir „Kauno Rami“ išsiveržė į priekį 59:63.

Lemiamą kėlinį „Batniava“ pradėjo spurtuodami 14:0 ir įgijo didžiausią iki tol turėtą dešimties taškų persvarą. Tada Š.Petraitis šešiais taškais kirpo „Kauno Rami“ deficitą iki 75:71. Likus žaisti keturiolikai sekundžių svečiai sumažino skirtumą iki dviejų taškų, tačiau M. Gustainio baudos metimai atnešė pergalę „Batniavos“ penketukui. Galutinis susitikimo rezultatas 88:82 (20:19, 22:23, 17:21, 29:19).

M.Gustainis („Batniava“):

„realiai antroje sezono pusėje galime visus įveikti. „ Kauno Rami“ – gera komanda, bet sužaidėm šiandien kovingai ir laimėjom.“

„Batniava“ iškovojo pergalę prieš „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ (2020 sausio 12 d., sekmadienis, 21:21 val.)Aivaro Kručo vedami Ryterna Group iškovojo pergalę prieš Kauno Rami (2020 vasario 18 d., antradienis, 23:32 val.)„Kauno Rami“ išvargo pergalę prieš „Resmila.lt“ ekipą (2019 lapkričio 14 d., ketvirtadienis, 21:51 val.)„Kauno švara“ turėjo pavargti su „Kauno Rami“ (2020 birželio 09 d., antradienis, 21:39 val.)„C“ lygoje: Š.Petraičio dvitaškis atnešė pergalę Kauno „Rami“ krepšininkams (2019 gruodžio 15 d., sekmadienis, 22:49 val.)„Ryterna Group“ turėjo lengvą pasivaikščiojimą su „Kauno Rami“ (2019 spalio 22 d., antradienis, 22:29 val.)„Batniava“ įrodė savo pranašumą prieš „Resmila.lt“ ekipą (2019 lapkričio 04 d., pirmadienis, 22:17 val.)Atkaklioje kovoje triumfavo „Kauno Rami“ (2020 vasario 09 d., sekmadienis, 22:20 val.)„KMAIK“ gana lengvai įveikė „Kauno Rami“ (2019 gruodžio 12 d., ketvirtadienis, 21:57 val.)„Batniava“ po pratęsimo palaužė „Kauno TPMC ‒ 2“ (2020 sausio 14 d., antradienis, 19:44 val.)