KK „Žaibas“ vs Alaina (76:56)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 gruodžio 01 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

KK „Žaibas“ patiesė „Alaina“ ir iškovojo pirmąją pergalę

2019 gruodžio 01 d., Sekmadienis, 21:38 val., peržiūros: 1117

Sekmadienį, gruodžio 1 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „C“ lygos pirmenybių rungtynės tarp D pogrupio komandų – vietos KK „Žaibas“ bei svečių „Alaina“. Jau pirmajame ketvirtyje aikštelės šeimininkai uždavė toną rungtynėms ir nepaisant duobės antrajame ketvirtyje, sugebėjo iškovoti pirmąją pergalę.

Rungtynes kiek geriau pradėjo K. Domkaus vedina KK „Žaibas“ ekipa. Jie netrukus skaičiavo septynių taškų pranašumą. Tuomet geresnę atkarpą sužaidė „Alainos“ ekipa ir braukė savo atsilikimą iki vienos atakos. Visgi, per likusį kėlinio laiką kur kas pranašesni buvo aikštelės šeimininkai, kurie tiesiog nubėgo į priekį ir įgijo jau triuškinantį pranašumą. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 28:8. Antrąjį ketvirtį kiek geriau pradėjo svečiai, kurie pelnė devynis taškus be atsako ir kiek pagerino savo situaciją. Per likusį kėlinio laiką komandos keitėsi sėkmingais išpuoliais ir skirtumas tarp komandų per daug nepakito. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 40:30.

Trečiąjį ketvirtį KK „Žaibas“ pradėjo 9:0 spurtu ir greitai susigrąžino solidesnį pranašumą į savo rankas. Vėliau skirtumas tarp komandų nenustojo augti. „Alaina“ buvo pelniusi vos tris taškus ketvirčio pradžioje, o vėliau niekaip nesugebėjo užpulti varžovų krepšio ir atsidūrė jau labai nepavydėtinoje situacijoje. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 63:35. Lemiamas rungtynių ketvirtis teliko tik formalumas ir pirmąja pergale sezone džiaugėsi KK „Žaibas“. Galutinis rungtynių rezultatas 76:56.

Pergalę iškovoję KK „Žaibas“ nepanorėjo išsakyti savo minčių.

KK „Žaibas“ užtikrintai įveikė „Alaina“ krepšininkus (2020 sausio 06 d., pirmadienis, 22:13 val.)„Gemavila“ pasiekė užtikrintą pergalę (2020 sausio 28 d., antradienis, 22:21 val.)„Hikvision vaizdo apsauga“ iškovojo įtikinamą pergalę prieš „Alainą“ (2019 spalio 28 d., pirmadienis, 20:32 val.)„0Septyni“ nesunkiai įveikė „Alainos“ ekipą (2019 spalio 24 d., ketvirtadienis, 21:55 val.)KK „Žaibas“ po pertraukos nesunkiai įveikė „Oseptyni“ (2020 vasario 06 d., ketvirtadienis, 22:12 val.)„Arkus“ nesunkiai įveikė „Alaina“ (2019 lapkričio 17 d., sekmadienis, 17:25 val.)„T.A.D.“ įtikinamai įveikė „Alaina“ (2019 lapkričio 24 d., sekmadienis, 19:53 val.)„Hikvision vaizdo apsauga“ pasiekė užtikrintą pergalę (2020 sausio 23 d., ketvirtadienis, 22:24 val.)„0Septyni“ įtikinamai nugalėjo „Alaina“ (2020 vasario 17 d., pirmadienis, 21:52 val.)KK „Žaibas“ privertė dėl pergalės paprakaituoti „GZP ‒ 2“ ekipą (2019 lapkričio 17 d., sekmadienis, 21:35 val.)