KSM '93 vs UNO (72:62)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 sausio 26 d., Sekmadienis, 15:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

M. Staniukaičio ir J. Sinkevičiaus duetas atvedė „KSM '93“ ekipą į sunkią pergalę prieš „UNO“

2020 sausio 26 d., Sekmadienis, 17:30 val., peržiūros: 759

Sekmadienį, sausio 26 d., Kauno kolegijos mažojoje salėje buvo sužaistos C lygos rungtynės tarp „KSM '93“ (9-3) ir „UNO“ (6-5) ekipų.

Rungtynių pradžioje „UNO“ išsiveržė į priekį, G.Šuklevičius pataikė du tolimus metimus, po krepšiu puikiai sulošė R.Gudynas, nors vėliau „KSM '93“ ir patraukė taiklūs M. Staniukaičio metimai, bet „UNO“ po pirmo kėlinio buvo priekyje 14:17.

Antrajame kėlinyje pasipylė abejų komandų klaidos, ko pasekoje kėlinys susiklostė nerezultatyviai, o du A. Olberkio tritaškiai leido svečiams ir toliau minimaliai pirmauti. Po dviejų kėlinių 27:29.

Trečiame kėlinuke „KSM '93“ pabandė perimti rungtynių iniciatyvą ir po taiklių M. Staniukaičio metimų pirmavo 36:34. Ir toliau M.Staniukaitis žaidė nesustabdomai, o „KSM '93“ pasibaigus trečiam kėliniui nutolo 50:42.

Lemiamame kėlinuke trimis taikliais tolimais metimais „UNO“ sumažino savo deficitą iki keturių taškų, tačiau J. Sinkevičiaus tritaškiai rungtynių pabaigoje pergalę nukalė „KSM '93“ ekipai. Galutinis susitikimo rezultatas 72:62 (14:17, 13:12, 23:13, 22:20).

T.Krištaponis („KSM '93“):

„labai buvo gera komandinė dvasia. Nors šiandien ir nebuvo kelių mums svarbių žaidėjų, bet komandiškai sukovojom, sužaidėm gynyboj neblogai, pritaikėm aikštės gynybą, manau, tas ir nulėmė mūsų sėkmę.“

Puikiai sužaistas ketvirtas kėlinys nulėmė „UNO“ pergalę prieš „Baltic Transline“ (2020 sausio 19 d., sekmadienis, 20:28 val.)Užtikrintai rungtynių pabaigą sužaidęs „KSM ‘93“ pavogė pergalę iš „Lietuvos geležinkelio“ komandos (2020 sausio 19 d., sekmadienis, 17:14 val.)„KSM '93“ pasiekė sudėtingą pergalę ir keliauja į aštuntfinalį (2020 birželio 10 d., trečiadienis, 23:14 val.)C lygos pirmenybėse: Triuškinanti „KSM’93“ pergalė prieš „Vilkai“ krepšininkus. (2019 lapkričio 25 d., pirmadienis, 22:27 val.)Po atkaklios kovos „Lietuvos geležinkeliai“ įveikė „UNO“ ekipą (2019 lapkričio 13 d., trečiadienis, 21:58 val.)„KSM'93“ nesunkiai įveikė „Grande“ (2020 sausio 22 d., trečiadienis, 13:34 val.)„KSM 93“ sezoną pradėjo triuškinama pergale (2019 spalio 14 d., pirmadienis, 21:52 val.)„Neveronys ‒ KKA“ antrą kartą įveikė „KSM 93“ ekipą (2020 sausio 07 d., antradienis, 21:54 val.)„KSM 93“ iškovojo dar vieną lengvą pergalę (2019 lapkričio 13 d., trečiadienis, 21:37 val.)„KSM 93“ iškovojo lengvą pergalę (2020 kovo 01 d., sekmadienis, 15:35 val.)