Baltic Transline vs Neveronys ‒ KKA (58:67)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 kovo 01 d., Sekmadienis, 19:10 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

„Neveronys ‒ KKA“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „Baltic Transline“ krepšininkus

2020 kovo 01 d., Sekmadienis, 21:29 val., peržiūros: 908

Kovo 1 dieną, 19:10 val., „Ringaudų“ mokyklos sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos „Baltic Transline“ (šeimininkai) ir „Neveronys ‒ KKA“ (svečiai). Abi komandos susirinko ne itin gausiai, tad tikrojo pajėgumo negalėjo pademonstruoti nei viena pusė. Vis tik daugiau nei trys kėlinukai buvo labai lygūs ir tik susitikimo pabaigoje „Neveronys ‒ KKA“ sugebėjo palaužti šeimininkus. Susitikimas baigėsi rezultatu 58:67 (18:15, 15:16, 12:18, 13:18).

Rungtynių pradžioje puikiai startavo šeimininkai, kurie greitai nutolo ir pirmavo dviženkliu skirtumu (14:4), tačiau „Neveronys ‒ KKA“ labai greitai atsitiesė, išlygino žaidimą ir viskas prasidėjo iš naujo. Iki ilgosios pertraukos abi komandos žaidė labai lygiai, skirtumas visą laiką išliko vos keli taškeliai, o po dviejų kėlinukų rezultatu 33:31 pirmavo „Baltic Transline“.

Antroje rungtynių dalyje niekas iš esmės nesikeitė, ekipos ir toliau žaidė labai lygiai, komandų galimybes apribojo turimi vos keli keitimai, o intriga išsilaikė iki pabaigos. Vis tik svarbiausiais momentais „Baltic Transline“ atrodė labiau užtikrinti, svečiai susikrovė nors kiek ženklesnį pranašumą, kurio užteko pergalei pasiekti. Susitikimas baigėsi rezultatu 58:67.

„Neveronys-KKA“ nepaliko jokių vilčių „Grande“ krepšininkams (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 23:31 val.)„Neveronys ‒ KKA“ po sunkios kovos palaužė „KSM 93“ ekipą (2019 gruodžio 16 d., pirmadienis, 22:26 val.)„Neveronys ‒ KKA“ nušlavė „Batniavos“ ekipą (2020 birželio 09 d., antradienis, 23:18 val.)„Neveronys ‒ KKA“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Baltic Transline“ ekipą (2019 lapkričio 10 d., sekmadienis, 20:12 val.)„KSM’93“ teko pavargti dėl pergalės prieš „Baltic Transline“ ekipą (2020 vasario 09 d., sekmadienis, 14:38 val.)„Neveronys ‒ KKA“ išsigelbėjo rungynėse prieš „Kauno švarą“ (2020 vasario 21 d., penktadienis, 21:35 val.)„KSM’93“ neturėjo vargo su „Baltic Transline“ ekipa (2019 spalio 27 d., sekmadienis, 20:27 val.)C lygos pirmenybėse: lengva „Neveronys-KKA“ pergalė prieš „Vilkai“ krepšininkus (2019 gruodžio 02 d., pirmadienis, 22:49 val.)C lygos pirmenybėse: „Vilkai“ namuose įveikė „Baltic Transline“ krepšininkus (2019 lapkričio 05 d., antradienis, 02:56 val.)„Neveronys ‒ KKA“ nesunkiai susitvarkė su „Grande“ ir toliau žengia be pralaimėjimų (2019 gruodžio 10 d., antradienis, 21:47 val.)