KM „Žalgiris“ vs Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ (73:66)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 sausio 13 d., Pirmadienis, 19:15 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

KM „Žalgiris“ pratęsė pergalingą žygį įveikę Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“

2020 sausio 13 d., Pirmadienis, 21:28 val., peržiūros: 1001

Pirmadienio vakarą Kauno krepšinio mokykloje „Žalgiris“ vyko C lygos rungtynės, kuriose susitiko namuose žaidę KM „Žalgiris“ su svečiais – Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“. Didžiąją rungtynių dalį kontrolę savo rankose laikę šeimininkai rungtynių pabaigoje kiek leido varžovams prisivyti, tačiau išsaugojo pranašumą savo rankose ir iškovojo pergalę.

Pirmasis ketvirtis vyko gan apylygiai. Komandos keitėsi rezultatyviomis atakomis. Didžiąją pirmojo ketvirčio dalį rezultatas buvo lygus. Kėlinuko pabaigoje kiek geresnę atkarpą sužaidę svečiai susikrovė 5 taškų persvarą. Tačiau į tai taikliu tolimu metimu atsakė M.Košelis. Po pirmųjų 10 minučių – ​trapi Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“​ persvara 14:16.

Antrąjį ketvirtį geriau pradėjo aikštelės šeimininkai. 16:2 atkarpa KM „​Žalgiris“​ komandai leido susikrauti dviženklį pranašumą – ​30:18. Šios atkarpos metu 3 tolimus metimus smeigė P.Dembinskas. O svečiai toliau strigo puolime. Tuo pasinaudoję šeimininkai baigiantis ketvirčiui dar sugebėjo šiek tiek padidinti savo pranašumą. Prieš pertrauką – ​43:28.

Antroji rungtynių dalis prasidėjo užtikrintu jaunųjų žalgiriečių žaidimu. Įpusėjus ketvirčiui komandas pirmą kartą rungtynėse skyrė 20 taškų – ​53:33. Vis dėl to Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“​ nesudėjo ginklų. Ketvirčio pabaigoje trys tritaškiai dar leido pagalvoti apie galimą grįžimą į rungtynes. Prieš lemiamą ketvirtį – ​59:44.

Paskutinysis ketvirtis žadėjo galimą intrigą. Ketvirčio pabaigoje 8:0 svečių atkarpa leido nukirpti turėtą deficitą iki 7 taškų – ​59:52. Tačiau šeši iš eilės V. Čypo taškai vėl atskirtį tarp komandų padidino iki dviženklio taškų skaičiaus. Rungtynių pabaigoje dar sublizgėjo Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“​ komandos žaidėjas A.Stankevičius, kuris pelnė paskutinius 12 savo komandos taškų, iš kurių 3 metimai buvo tritaškiai. Visgi to buvo per maža. Galutinis rungtynių rezultatas – ​73:66.

Paklaustas, kas padėjo pasiekti pergalę T.Gudonis (KM „Žalgiris“) atsakė:
„​Tai, manau susikaupėm, atsikovojom kamuolius, įmetėm lengvus metimus greitajame puolime, tai ir lėmė pergalę.“​

BC „Audrupio – Bonauto.lt” skėlė dar vieną antausį Asociacijai „Lietuvos karininkų ramovė“ (2020 vasario 23 d., sekmadienis, 19:35 val.)Po atkaklios kovos „Sparta“ įveikė Asociacija „Lietuvos karininkų ramovės“ ekipą (2019 spalio 29 d., antradienis, 21:03 val.)BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ iškovojo pirmąją pergalę palauždami Asociaciją „Lietuvos karininkų ramovė“ (2019 gruodžio 15 d., sekmadienis, 19:10 val.)Birštono SC – „Olimpas“ su kaupu atsirevanšavo Asociacijos „Lietuvos karininkų ramovė“ penketukui (2020 sausio 10 d., penktadienis, 22:40 val.)Trijų pratęsimų dramoje Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ palaužė BC „Game on“ (2019 lapkričio 10 d., sekmadienis, 20:43 val.)Be derinių krepšininkai vargais negalais iškovojo pergalę prieš Asociaciją ‒ Lietuvos karininkų ramovė (2019 gruodžio 01 d., sekmadienis, 19:13 val.)KM „Žalgiris“ nesunkiai įveikė „Ariogala“ krepšininkus (2020 vasario 24 d., pirmadienis, 20:47 val.)KM „Žalgiris“ išnešė sveiką kailį prieš „Be derinių“ (62:57) (2019 gruodžio 12 d., ketvirtadienis, 22:47 val.)Greitos atakos atnešė Asociacijai „Lietuvos karininkų ramovė“ užtikrintą pergalę prieš „Ariogalą“ (2019 gruodžio 08 d., sekmadienis, 19:05 val.)Permainingose rungtynėse dramatiška KM „Žalgiris“ pergalė prieš Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER (2019 gruodžio 02 d., pirmadienis, 21:29 val.)