VAIŠVYDAVA vs BEVARDŽIAI (92:49)C lyga, "Top sport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 spalio 23 d., Sekmadienis, 19:15 val. @ Vaišvydavos vidurinė mokykla, Vaišvydo g. 28, Kaunas LT-45486

"Bevardžių" debiutas paženklintas nesekme

2011 spalio 23 d., Sekmadienis, 22:07 val., peržiūros: 2985

Sekmadieni (10.23), Vaišvydavos vidurinėje mokykloje įvyko "C" lygos varžybos, kuriose susitiko "Vaišvydava" (šeimininkai) ir "Bevardžiai" (svečiai). Po lengvos kovos pergalę šventė "Vaišvydava" – 92:49 (29:11, 14:12, 29:16, 20:10).

Rungtynes geriau pradėjo “Bevardžiai”, kurie vienu metu netgi pirmavo (8:9), tačiau vėliau “Vaišvydava” apsiprato aikštelėje, įjungė aukštesnę pavarą ir spurtavo (10:0). Puikiai rungtyniavo A.Linkus, kuris vien pirmajame ketvirtyje pataikė keturis tritaškius. Kėlinio pabaigoje šeimininkai dar kartą spurtavo (11:2), įgydami solidžią 18 taškų persvarą – 29:11.

Antrajame ketvirtyje “Bevardžiai” buvo sumažinę skirtumą iki 16 taškų, tačiau šeimininkai dėka T.Kmito ir N.Bijemino metimų perkopė dvidešimties taškų ribą (42:19). Kėlinys baigėsi apvalia 20 taškų “Vaišvydavos” persvara – 43:23.

Po ilgosios pertraukos ir toliau solidžiai puldami, “Vaišvydavos” krepšininkai lengvai rinko taškus. Skirtumas ilgai netrukus pasiekė 25 taškų ribą (51:26). “Bevardžiai” strigo varžovų gynyboje, o šeimininkai ir toliau tolo (61:31). Pačioje ketvirčio pabaigoje skirtumas pasiekė 33 taškų atžymą (72:39).

Ketvirtas kelinys buvo toks pats kaip ir kiti vykę prieš tai. Svečiai dėka penkių M.Krasikovo taškų buvo sumažinę atsilikimą iki 30 taškų (74:44), bet “Vaišvydava” atsakė atkarpa (14:0) ir padidino turimą pranašumą iki 44 taškų (88:44). Rungtynių pabaigoje “Bevardžiai” dar sugebėjo aptirpdyti pranašumą, tačiau tai buvo viskas, ką jiems pavyko pasiekti – 92:49.

"Vaišvydava": A.Linkus 36 (6 tritaškiai), N.Dunčikas 19 (10 atk.kam), T.Kmitas 16 (8 rez.perd.), N.Bijaminas 10 taškų.

"Bevardžiai": N.Paltanavicius 11, M.Krasikovas 9 (11 atk.kam.), E.Nefas 7.

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

Jomka2011 spalio 23 d., 22:51 val.

Dėl techninių nesklandumu statistika netiksli, artimiausiu metu ji bus sutvarkyta.

"Bevardžiams" nepavyko pasipriešinti "Kauno technikos kolegijai" (2011 gruodžio 12 d., pirmadienis, 19:23 val.)"Bevardžiai" po atkaklios kovos palaužė "Simple" (2012 kovo 04 d., sekmadienis, 22:15 val.)"Bevardžiai" neišlaikė "Simple" egzamino (2012 vasario 06 d., pirmadienis, 01:32 val.)"Vaišvydavos" ekipa iškovojo eilinę pergalę (2012 vasario 18 d., šeštadienis, 20:12 val.)"Compensa" po pratęsimo turėjo pripažinti "Vaišvydavos" pranašumą (2012 sausio 18 d., trečiadienis, 20:25 val.)"Vaišvydava" ir antrą kartą pamokė BC "Liuksą" (2012 kovo 12 d., pirmadienis, 01:26 val.)"Nanas" nusileido "Vaišvydavos" krepšininkams (2011 gruodžio 12 d., pirmadienis, 22:44 val.)"Vėjo" ekipa iškovojo nesunkią pergalę namuose (2012 vasario 21 d., antradienis, 22:51 val.)"Vaišvydava" jau pirmajame kėlinyje išsprendė visas problemas (2012 vasario 12 d., sekmadienis, 21:36 val.)"TRIOBET" po sunkios kovos šventė pergalę (2011 lapkričio 13 d., sekmadienis, 17:15 val.)