ICE vs ISM (76:37)C lyga, "Top sport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 lapkričio 13 d., Sekmadienis, 19:45 val. @ V.Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas LT-50403

"ICE" nubloškė "ISM" komandą

2011 lapkričio 14 d., Pirmadienis, 00:24 val., peržiūros: 3005

Lapkričio 13 dieną, V. Kuprevičiaus vidurinėje mokykloje susitiko "ICE" (šeimininkai) ir "ISM" (svečiai). Lengvą pergalę šventė šeimininkai 76:37 (20:8, 22:14, 17:9, 17:6).

Rungtynės prasidėjo lygiu žaidimu ir sužaidus pora minučių šeimininkai buvo priekyje 8:6. Vėliau sekė atkarpa 10:2 ir "ICE" įgijo dviženklę persvarą. Pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 20:8.

Antrąjį kėlinuką toliau sėkmingą žaidimą tesė "ICE" ir persvara vis augo. Sužaidus pusę kėlinio 36:17 buvo priekyje šeimininkai. Iki kėlinio pabaigos "ICE" tą skirtumą dar sugebėjo padidinti tašku ir komandos ilsėtis išėjo esant rezultatui 42:22.

Antroji rungtynių dalis naujovių neatnešė ir persvara vis augo. Sužaidus keturias minutes jau 57:28 priekyje "ICE". Po trijų kėlinių 59:31 priekyje 6eimininkai.

Ketvirtąjame kėlinuke apsukų nemažinę šeimininkai laimėjo rungtynes 76:37.

Nugalėtojų komandos atstovas teigė – Iš tikro labai geras nusiteikimas ir pabėgom iš pat pradžių. Gerai apsigynėm, įvykdėm planą apsigint nuo jų lyderio Kalėdos, kuris visiems meta po trisdešimt taškų, šiandien buvo visiskai uždarytas, už tai labai noriu padėkoti komandai. Taip pat labai geras pataikymas, išnaudojom metikus, tas leido labai gerai tritaškius sumest. Neatsipalaidavom kas keisčiausia, išlaikėm didelę pervarą, linkiu komandai toliau palaikyt tokį lygį. O daugiau ką – reik ruoštis kitom varžybom.

Paskutiniai komentarai (2 iš 2)

Anonimas2011 lapkričio 13 d., 23:39 val.

o va jau ir yra,aciu

Anonimas2011 lapkričio 13 d., 23:38 val.

ei zurnalistas kur rezutatas, ko taip silpnai judame i prieki :)

"Farada" sutriuškino "ISM" ekipą (2012 sausio 14 d., šeštadienis, 21:53 val.)"ICE" nesustabdė "Remzos & IRMCO" aukštaūgių (2012 sausio 10 d., antradienis, 23:21 val.)"ICE" ekipa iškovojo dar vieną pergalę (2011 lapkričio 27 d., sekmadienis, 21:58 val.)"ICE" "pakrovė" dar vienam varžovui (2011 gruodžio 04 d., sekmadienis, 17:10 val.)Po atkaklios kovos "Triobet" turėjo pripažinti "ISM" pranašumą (2011 gruodžio 11 d., sekmadienis, 17:21 val.)"ICE" nepasipriešino "Forto Amicus - 2" (2012 kovo 22 d., ketvirtadienis, 16:13 val.)"ICE" be gailesčio sutriuškino "Bevardžius" (2011 lapkričio 20 d., sekmadienis, 21:23 val.)"ICE" pergalę pasiekė paskutinėmis susitikimo akimirkomis (2012 vasario 26 d., sekmadienis, 22:59 val.)"ISM" kietoje kovoje įveikė "Vaišvydavą" (2011 lapkričio 05 d., šeštadienis, 18:04 val.)"ICE" žengė žingsnelį aštuntfinalio link (2012 kovo 26 d., pirmadienis, 00:18 val.)