NANAS vs KAUNO TECHNIKOS KOLEGIJA (58:72)C lyga, "Top sport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 lapkričio 21 d., Pirmadienis, 20:45 val. @ Vaišvydavos pagrindinė m-la, Vaišvydo g. 28, LT-45486, Kaunas

"Kauno Technikos Kolegija" iškovojo ketvirtąją pergalę

2011 lapkričio 21 d., Pirmadienis, 22:50 val., peržiūros: 2703

Pirmadienį, lapkričio 21 dieną, Vaišvydavos vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos "Top Sport" pirmenybių rungtynės tarp šeimininkų "Nanas" ir svečių "Kauno Technikos Kolegija" ekipų. Nors pirmąjame kėlinuke geriau pasirodė šeimininkai, svečiai nepasimetė ir per likusius tris įrodė, jog jie gali žaisti ir iškovoti pergalę. Po itin sėkmingo antrojo kėlinuko pergalę šventė "Kauno Technikos Kolegijos" krepšininkai rezultatu 58:72 (18:15, 12:24, 16:16, 12:17).

Rungtynes sėkmingiau pradėjo šeimininkai. Jie, po penkių iš eilės L.Jasevičiaus taškų įgijo penkių taškų pranašumą, tačiau netrukus svečiai surengė dvi atakas, kurių metu pelnė keturis taškus ir sumažino deficitą iki minimumo. Į tai "Nanas" ekipos žaidėjai atsakė sausa atkarpa 7:0, bei išsiveržė į priekį aštuoniais taškais. Kiek vėliau komandos apsikeitė keliomis rezultatyviomis atakomis, po kurių skirtumas tarp komandų išliko toks pat – aštuoni taškai. Pačioje kėlinuko pabaigoje svečiai surengė spurtą 5:0 ir sugebėjo sumažinti atsilikimą trijų iki taškų. 18:15.

Antrojo kėlinuko pradžioje, sėkmingo D.Židanavičiaus žaidimo dėka, svečiai panaikino deficitą ir įgijo vieno taško pranašumą, tačiau ilgai netrukus šeimininkų ekipos žaidėjas V.Valentinas vėl grąžino persvarą savo ekipai. Į tai "Kauno Technikos Kolegijos" krepšininkai atsakė spurtu 6:0, kuris leido jiems atitolti penkiais taškais. "Nanui" pataikius du taškus, svečiai pelnė tris ir skirtumas tarp komandų išaugo iki šešių taškų. Vėliau komandos keitėsi sėkmingomis atakomis, kol, kėlinuko pabaigoje pataikytas svečių tritaškis metimas, prieš ilgąją pertrauką suteikė jiems devynių taškų pranašumą. 30:39.

Po ilgosios pertraukos grįžę šeimininkai iškart sužaidė sėkmingą atkarpą 5:0, kuri leido priartėti prie varžovų keturių taškų skirtumu. Tačiau iškart po šios atkarpos svečiai surengė spurtą 11:0, kurio dėka jie įgijo jau net penkiolikos taškų pranašumą. Toliau komandos apsikeitė sėkmingomis atakomis, kol po rezultatyvaus V.Valentino žaidimo, jo komandos deficitias sumažėjo iki dvylikos taškų. Artėjant kėlinuko laikui į pabaigą "Nanas" surengė spurtą 6:0, kurio dėka skirtumas tarp ekipų sumažėjo iki septynių taškų, tačiau pabaigoje svečių ekipos narys M.Židanavičius pataikė dvitaškį ir suteikė savo komandai devynių taškų prananšumą. 46:55.

Paskutiniojo kėlinuko pradžioje dominavo greitas žaidimas. Tarp komandų dominavo dešimties taškų skirtumas, kol šeimininkai, po M.Karpavičiaus taiklaus tritaškio metimo, sumažino atsilikimą iki septynių taškų, tačiau "Kauno Technikos Kolegijos" krepšininkai neliko skolingi ir atsakė šešiais iš eilės P.Zažeckio taškais, kurie padidino pranašumą iki trylikos taškų. Tai buvo viskas šios dienos rungtynėse, nes šeimininkai nebesugebėjo pasivyti varžovų ir turėjo pripažinti svečių pergalę rezultatu 58:72.

Po rungtynių, nugalėtojų atstovas kalbėjo : " Pergalę lėmė daug geresnė gynyba ir didelių žmonių persvara, nes, kaip matote, visi jų žaidėjai nėra įspūdingo dydžio ".

Rungtynių pradžioje atsilikinėjot, kas padėjo pasivyti?

" Paėmėme minutės pertraukėlę ir liepėme žaidėjams koncentruotis į gynybą. Vėliau apsigynėme ir užpuolėme, tai ir viskas ".

Pralaimėtojų treneris rungtynių komentuoti nepanoro.

"Nanas" : L.Jasevičius 20 (27 naud.), P.Meiliūnas 12, V.Valentinas 8 taškai.

"Kauno Technikos Kolegija" : D.Židanavičius 18, M.Ignatavičius 15 (24 naud., 6 rez.perd.), P.Zažeckas 12 (5 rez.perd.) taškų.

"Kauno Technikos Kolegija" tik paskutiniosiomis sekundėmis pasiekė pergalę (2011 lapkričio 13 d., sekmadienis, 21:37 val.)"Nanas" iškovojo dramatišką pergalę prieš "ICE" (2011 spalio 24 d., pirmadienis, 23:28 val.)"Stumbras" turėjo pripažinti "Kauno Technikos Kolegijos" pranašumą (2011 lapkričio 19 d., šeštadienis, 00:10 val.)"Nanas" išsaugojo pergalę savo rankose (2012 sausio 09 d., pirmadienis, 22:53 val.)"Kauno rami" iškovojo nelengvą pergalę išvykoje ir sugrįžo į pagrindinį "C" lygos turnyrą (2012 kovo 26 d., pirmadienis, 23:52 val.)Puikiai sužaistas pirmas ketvirtis lėmė "Kauno technikos kolegijos" pergalę prieš "Ragus" (2012 kovo 12 d., pirmadienis, 19:46 val.)"Lietuviški patiekalai" įveikė "Kauno technikos kolegiją" (2011 lapkričio 28 d., pirmadienis, 21:51 val.)"ISM" po atkaklios kovos palaužė "Kauno technikos kolegiją" (2011 gruodžio 05 d., pirmadienis, 23:03 val.)"Bevardžiams" nepavyko pasipriešinti "Kauno technikos kolegijai" (2011 gruodžio 12 d., pirmadienis, 19:23 val.)Ketvirtame kėlinyje "Rykliai" įveikė "Kauno technikos kolegiją" (2012 sausio 16 d., pirmadienis, 21:56 val.)