ROKŲ KERAMIKA & KROVINIUPERVEZIMAS.LT vs FARADA (81:78)C lyga, "Top sport" pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Šešioliktfinalis
2012 balandžio 03 d., Antradienis, 20:45 val. @ Rokų vidurinė mokykla, Vijūnų g. 2, Kaunas, LT-46117

Nors ir iššvaistė turėtą pranašumą, „Rokų Keramika & Kroviniupervezimas.lt“ vis tiek iškovojo pergalę

2012 balandžio 03 d., Antradienis, 23:14 val., peržiūros: 2456

Antradienį (04.03), Rokų vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos "Top Sport" pirmenybių atkrintamosios rungtynės, kuriose susitiko „Rokų Keramika & Kroviniupervezimas.lt“ (šeimininkai) ir „Farada“ (svečiai). Tai buvo pirmasis šių komandų susitikimas, kurį po atkaklios kovos, išvaistę dviženklį pranašumą, laimėjo šeimininkai. Prieš atsakomąsias rungtynes jie sukaupė 3 taškų pranašumą. Rungtynių rezultatas – 81:78 (29:22, 25:15, 15:21, 12:20).

Pirmą ketvirtį šeimininkai pradėjo G. Bačiulio solo pasirodymu. Jis pataikė tris tritaškius ir išvedė savo komandą į priekį rezultatu – 9:3. Dar po kiek laiko E. Jančiauskas pelnė 4 taškus iš eilės ir padidino savo komandos pranašumą iki 7 taškų. Svečiai atsakė 7 taškais be atsako ir išlygino rezultatą. Daugiausiai prie to prisidėjo T.Viršilas pelnęs 4 taškus ir dominavęs po varžovų krepšiu. Svečiams buvo pavykę įgyti 2 taškų pranašumą, tačiau šeimininkai kėlinį užbaigė atkarpa 11:2 ir įgijo 7 taškų pranašumą. Kėlinį vainikavo V. Vaitkevičiaus tritaškis paskutinę sekundę. Rezultatas po kėlinio – 29:22.

Antrą ketvirtį svečiai pradėjo spurtu 2:6, prie kurio daugiausiai prisidėjo K.Kaupas, T.Viršilas ir M.Leščinskas pelnę po 2 taškus. Tačiau šeimininkai atsakė spurtu 9:0 ir įgijo dviženklį pranašumą. Prie spurto daugiausiai prisidėjo G.Bačiulis pelnęs 5 taškus ir E. Jančiauskas pridėjęs 4. Dar po kelių minučių šeimininkai surengė dar vieną spurtą 7:0 ir jų persvara pasiekė 20 taškų ribą. Tačiau kėlinio pabaigoje A.Keršis buvo subauduotas prie tritaškio linijos ir sumetė visas tris baudas bei sumažino skirtumą iki 17 taškų. Rezultatas po antrojo kėlinuko – 54:37.

Trečią ketvirtį svečiai pradėjo atkarpą 0:5 ir dar labiau sumažino atsilikimą. Tačiau jau kitos atakos metu M.Radzevičius smeigė tritaškį ir nubraukė visą varžovų darbą. Po keturių iš eilės T. Gaurilčiko taškų, komandas skyrė 13 taškų. Tačiau tada po dvitaškį pridėjo M.Radzevičius ir D.Vozbinas ir padidino savo komandos pranašumą. Kėlinį sėkmingiau užbaigė svečiai ir po T. Klimavičiaus dvitaškio skirtumas sumažėjo iki 11 taškų. Šiame ketvirtyje svečiai metė net 13 baudų metimų iš kurių tikslą pasiekė tik 6. Rezultatas po ketvirčio – 69:58.

Lemiamą ketvirtį šeimininkai pradėjo dviem taikliais E. Jančiausko baudų metimais. Po to kelias atakas komandos apsikeitė taškais ir kėliniu jau įpusėjus komandas vis dar skyrė 11 taškų. Tačiau tada svečiai surengė lemiamą šturmą 0:9, prie kurio daugiausiai prisidėjo M.Paršeliūnas pelnęs 7 taškus. Šis spurtas sumažino skirtumą iki 2 taškų. Likus žaisti mažiau nei minutę G.Bačiulis sumetė dvi baudas ir padidino skirtumą iki 4, tačiau jau kitos atakos metu T.Klimavičius pataikė dvitaškį. Rungtynių pabaigoje A.Čekanauskas buvo subauduotas ir metė dvi baudas, iš kurių tikslą pasiekė tik viena. Po netaiklios baudos kamuolį atsikovoję svečiai dar bandė suregzti ataką, tačiau nespėjo laiku išmesti kamuolio, nors metimas ir tikslą pasiekė. Taigi rezultatas po keturių kėlinių – 84:78.

Po rungtynių „Farada“ komandos treneris, Tomas Klimavičius sakė: "Apie teisėjus gal geriau nekomentuosi, švilpė tik į vieną pusę. Sugadino visas varžybas. Kalbu ne apie paskutinį metimą, bet apie visas varžybas. Veržiesi, per rankas kerta – baudų nėra, kitoj pusėj sušvilpia. Švilpimas į vieną pusę, kaip tarp klasinėse rungtynėse“.

Šeimininkus į pergalę vedė Gitanas Bačiulis 28 tšk. (6 rez. perdavimai, 6 išprovokuotos pražangos), Evaldas Jančauskas 23 tšk. (17 atkovotų kamuolių), Andrius Čekanauskas 9 tšk. (12 atkovotų kamuolių).

Svečių komandoje išsiskyrė Tadas Gaurilčikas 17 tšk. (5 rez. perdavimai, 5 išprovokuotos pražangos), Tomas Viršilas 17 tšk. (11 atkovotų kamuolių), Modestas Paršeliūnas 9 tšk.

„Rokų Keramika & Kroviniupervežimas.lt“ iškovjo sunkią pergalę prieš "Dumblą" (2012 balandžio 22 d., sekmadienis, 17:07 val.)"Rokų Keramika & Kroviniupervezimas.lt" pasiekė nesunkią pergalę (2012 vasario 07 d., antradienis, 20:19 val.)"Rokų keramika & kroviniupervezimas.lt" iškovojo nelengvą pergalę namuose (2012 kovo 11 d., sekmadienis, 20:24 val.)"Rokų keramika & kroviniupervezimas.lt" puikiai sužaisto pirmo kėlinuko dėka iškovojo pergalę (2012 kovo 19 d., pirmadienis, 19:36 val.)„Rokų Keramika & Kroviniupervezimas.lt“ įveikė „Kauno Rami“ (2011 lapkričio 06 d., sekmadienis, 22:28 val.)„Rokų Keramika & Kroviniupervezimas.lt“ įveikė dar vieną varžovą (2011 lapkričio 29 d., antradienis, 22:24 val.)„Rokų Keramika & Kroviniupervezimas.lt“ patyrė pirmąjį pralaimėjimą (2011 gruodžio 06 d., antradienis, 22:19 val.)„Rokų Keramika & Kroviniupervezimas.lt“ nesunkiai įveikė "Greičio Juosta" (2011 gruodžio 13 d., antradienis, 22:02 val.)"Rokų keramikos & Kroviniupervezimas.lt" ekipa tik po sunkios kovos iškovojo bronzos medalius (2012 gegužės 25 d., penktadienis, 22:07 val.)Dėl muštynių nutrauktose rungtynėse pergalė buvo užskaityta „Rokų Keramika & Kroviniupervezimas.lt“ komandai (2012 gegužės 04 d., penktadienis, 01:17 val.)