KAUNO RAMI vs KOLPINGO KOLEGIJA (75:65)C lyga, "Top sport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2012 kovo 21 d., Trečiadienis, 18:45 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas LT-50155

"Kauno Rami" šventė dar vieną pergalę

2012 kovo 21 d., Trečiadienis, 23:10 val., peržiūros: 3132

Trečiadienį (03.21), Kauno Technikos Kolegijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos "Top Sport" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko dvi N „Iššūkio“ taurės pogrupio komandos „Kauno Rami“ (šeimininkai) ir „Kolpingo Kolegija“ (svečiai). Atkakliose, nervingose ir kietose rungtynėse, kuriose buvo skirtos 3 nesportinės ir 1 techninė pražanga, pergalę šventė aikštelės šeimininkai. Laimėję šias rungtynes jie gavo teisę žaisti dėl patekimo į pagrindinio turnyro atkrintamąsias. Rungtynių rezultatas – 75:65 (28:15, 14:20, 16:16, 17:14).

Pirmą ketvirtį šeimininkai pradėjo taikliu O. Gelžinio dvitaškiu, tačiau tada iš karto sekė 5 iš eilės, svečių komandos krepšininko, V. Burovo taškai. Į tai šeimininkai atsakė dviem tritaškiais iš eilės, abiejų jų autorius T.Petrošius, iš viso šiame ketvirtyje pataikęs net 4 tolimus metimus. Svečių komandos krepšininkas E.Daubaras surengė mini spurtą 0:5 ir persvėrė rezultatą savo komandos naudai. Tačiau nuo tada šeimininkai žaidė užtikrinčiau ir tiksliau, sužaidė kelias „sausas“ atkarpas varžovų atžvilgiu ir kėliniui baigiantis sugebėjo įgyti dviženklį pranašumą. Rezultatas po kėlinio – 28:15.

Antrą ketvirtį jau sėkmingiau sužaidė svečiai. Vedini 8 taškus šiame ketvirtyje pelniusio V. Burovo, jie sugebėjo sumažinti skirtumą prieš didžiąją pertrauką iki vienaženklio skaičiaus. Šeimininkų puolimas šiame ketvirtyje šiek tiek strigo, o gynyboje nesisekė stabdyti savo varžovų. Į vieną taiklų jų metimą svečiai dažniausiai atsakydavo geresne atkarpa. Rezultatas po antrojo kėlinuko – 42:35.

Trečią ketvirtį šeimininkai pradėjo padidindami savo pranašumą iki 11 taškų. Tačiau tada V.Burovas pataikė dvitaškį, o A.Daubaras smeigė tritaškį ir komandas skyrė tik 6 taškai. Po kelių minučių svečiai surengė dar vieną spurtą 0:5 ir sumažino skirtumą iki 4 taškų. Tačiau šeimininkai susiėmė, perėmė kelis svarbius kamuolius ir pelnė 9 taškus be atsako. Daugiausiai prie to prisidėjo Š.Petraitis, pelnęs 6 taškus. Kėliniui baigiantis svečiai dar kartą sužaidė atkarpą 0:5 ir po kėlinio komandas skyrė tik 8 taškai. Rezultatas po ketvirčio – 58:51.

Lemiamą ketvirtį R.Švagždys pradėjo pelnydamas 7 taškus iš eilės ir padidindamas savo komandos pranašumą iki 14 taškų. Vėliau dar sekė T. Petrošiaus ir O. Gelžinio dvitaškiai padidinę šeimininkų pranašumą iki 18 taškų. Svečių komandos lyderis, V.Burovas, ėmėsi iniciatyvos ir pelnė 6 taškus iš eilės, taip sumažindamas skirtumą iki 13 taškų. Dar vėliau jiems pavyko sumažinti skirtumą iki 10 taškų, tačiau laikas jau buvo beveik pasibaigęs. Taigi rezultatas po keturių kėlinių – 75:65.

Po rungtynių „Kauno Rami“ komandos kapitonas, Š.Petraitis sakė: "Esame patenkinti pergale. Užėmėm pirmą vietą grupėje ir nepatyrėm nei vieno pralaimėjimo. Žinojom, kad šitos rungtynės bus sunkios, tačiau atėjom nusiteikę ir pavyko iškovoti pergale. Dabar reikės peržaisti su paskutine vieta, stengsimės laimėti ir tas rungtynes, nors dar nežinom varžovo“.

"Kauno Rami" į pergalę vedė Tomas Petrošius 25 tšk., Oskaras Gelžinis 15 tšk. (10 atkovotų kamuolių), Šarūnas Petraitis 14 tšk.

"Kolpingo Kolegijos" komandoje išsiskyrė Vladimiras Burovas 31 tšk. (5 išprovokuotos pražangos), Edvinas Daubaras 14 tšk., Aldas Daubaras 10 tšk.

"Kauno Rami" iškovojo dar vieną lengvą pergalę (2012 kovo 18 d., sekmadienis, 21:38 val.)"Kauno Rami" iškovojo pergalę (2012 sausio 21 d., šeštadienis, 19:48 val.)"Kauno Rami" šventė pergalę prieš "Greičio Juosta" (2011 lapkričio 12 d., šeštadienis, 18:28 val.)"Kauno Rami" sutriuškino KK "Snaiperiai" ekipą (2012 sausio 08 d., sekmadienis, 23:08 val.)"Kauno Rami" tęsia pergalingą žygį "C" lygoje (2012 balandžio 05 d., ketvirtadienis, 00:22 val.)"Kauno Rami" išplėšė pergalę ir pateko į ketvirtfinalį (2012 balandžio 24 d., antradienis, 20:47 val.)"Kauno Rami" vienu žingsniu perlipo aštuntfinalio barjerą (2012 kovo 31 d., šeštadienis, 18:26 val.)"Kauno Rami" lengvai nugalėjo "Žalius Bananus" (2012 kovo 10 d., šeštadienis, 19:09 val.)"Kauno RAMI" antrąkrt parklupdė "Legatą" (2012 vasario 25 d., šeštadienis, 19:28 val.)"Stumbras" priešinosi "Kauno Rami" vos kėlinį (2012 kovo 16 d., penktadienis, 20:27 val.)