KOLPINGO KOLEGIJA vs KK SNAIPERIAI (61:50)C lyga, "Top sport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2012 sausio 24 d., Antradienis, 21:15 val. @ J.Ralio vidurinė mokykla, Žeimių g. 20, Jonava LT-55125

Kolpingo Kolegija po atkaklios kovos privertė pasiduoti KK Snaiperiai ekipą

2012 sausio 25 d., Trečiadienis, 00:31 val., peržiūros: 3248

2012 Sausio 25 dieną, Jonavoje J. Ralio vidurinėje mokykloje, C lygos Top Sport pirmenybėse susitiko "Kolpingo Kolegija" (šeimininkai) ir KK "Snaiperiai" (svečiai).

Rungtynes geriau pradėję į priekį truktelėjo Snaiperiai, tačiau čia pat žaidimą išlygino Kolegijos vyrai – 6:7. Iki ketvirčio pabaigos, dominuojant gynybai, nė vienai ekipai nepavyko įgauti didesnio pranašumo – 9:13. Antrąjį ketvirtį jau kur kas geriau sužaidė Kolpingo Kolegija ir iki didžiosios pertaukos surinko 8 taškų persvarą – 29:21.

Trečiąjį kėlinį jau geriau pradėjo susikaupę Snaiperiai ir netrukus išlygino rezultatą 32:32. Čia pat vėl truktelėjo į priekį Kolpingas ir rezultatas jau 37:33. Iki ketvirčio pabaigos tą skirtumą šeimininkai padidino vos 2 taškais ir po trijų kėlinių 41:35 priekyje Kolpingo Kolegija. Ketvirtąjame kėlinyje jau pradėjo dominuoti šeimininkai ir skirtumas labai greitai pradėjo augti. Sužaidus pusę ketvirčio 56:41. Iki kėlinio pabaigos tą skirtumą šiek tiek aptirpdė Snaiperiai, tačiau galutinis rezultatas pakankamai įtikinantis – 61:50

Po rungtynių nugalėtojų treneris teigė – Pergalę nulėmė palyginus nedidelis klaidų skaičius (19), kai kitose varžybose buna ~30. Taip pat suveikė gynyba 1:3:1.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė – Aivaras Bisigirskas (18, 11 atk. kam., 5 išpr. pr.), Aldas Daubaras (17, 5 per. kam.), Martynas Lavrentjevas (8) taškai.

Pralaimėjusiems daugiausia taškų pelnė – Žygimantas Pilipavičius (14), Arnas Vedegys (14), Evaldas Kancleris (6) taškai.

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

Anonimas2012 sausio 25 d., 09:23 val.

Saunuoliai

"Kolpingo kolegija" be didesnio vargo įveikė "ALD" ekipą (2011 lapkričio 30 d., trečiadienis, 19:13 val.)"Žali Bananai" po atkaklios kovos palaužė "Kolpingo Kolegija" (2012 vasario 12 d., sekmadienis, 19:13 val.)"Kolpingo Kolegija" išplėšė pergalę iš "KMAIK & Brevitra" rankų (2011 lapkričio 15 d., antradienis, 23:35 val.)"Kolpingo Kolegija" išsivežė pergalę iš Prienų, tačiau į kitą etapą pateko "Vėjas" (2012 balandžio 03 d., antradienis, 22:16 val.)"Dice" palaužė "Kolpingo kolegiją tik po inirtingos kovos (2011 lapkričio 22 d., antradienis, 00:10 val.)"Kauno Rami" sutriuškino KK "Snaiperiai" ekipą (2012 sausio 08 d., sekmadienis, 23:08 val.)"Kolpingo Kolegija" atsirevanšavo "Legatui" (2012 kovo 06 d., antradienis, 23:55 val.)"Kolpingo kolegija" neturėjo jokio vargo su "Stumbru" (2012 vasario 21 d., antradienis, 23:29 val.)"Sporto Fėja" nepasigailėjo "KK Snaiperių" (2011 lapkričio 09 d., trečiadienis, 22:19 val.)BC "AMBI" po labai atkaklios ir permainingos kovos palaužė "Kolpingo kolegiją" (2011 lapkričio 07 d., pirmadienis, 23:24 val.)