TRIOBET vs KAUNO LIBERALAI (72:56)C lyga, "Top sport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2012 sausio 08 d., Sekmadienis, 14:45 val. @ Kauno VDU Rasos gimnazija, P.Lukšio 40

"Triobet" šventė pirmą pergalę "Iššūkio" taurėje

2012 sausio 08 d., Sekmadienis, 20:45 val., peržiūros: 2927

Sekmadienį(01.08), VDU Rasos gimnazijos sporto salėje, įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos "Top Sport" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko dvi M "Iššūkio" taurės pogrupio komandos, „Triobet“ (šeimininkai) ir „Kauno Liebralai“ (svečiai) ekipos. Banguotai žaidę šeimininkai vis tik sugebėjo pakankamai užtikrintai įveikti savo varžovus. Rungtynių rezultatas – 72:56(16:12, 16:9, 17:17, 23:18).

Pirmą kėlinuką geriau pradėjo šeimininkai, jie spurtavo rezultatu 9:0 ir po kelių minučių buvo priekyje 9:3. Vėliau svečiam buvo pavykę išsiveržti į priekį, tačiau gerai sužaista kėlinuko pabaiga šeimininkams leido susigrąžinti persvarą savo naudai. Rezultatas po kėlinio – 16:12.

Antrasis kėlinukas buvo dar labiau nesėkmingas svečių komandai, jiems labai sunkiai sekėsi rinkti taškus ir jie darė labai daug klaidų, kurios leido varžovams pelnyti lengvus taškus ir dar labiau padidinti atotrūkį. Rezultatas po antrojo kėlinuko – 32:21.

Trečią kėlinuką šeimininkai pradėjo tarsi atsipalaidavę, tai leido svečiams pajusti žaidimo skonį. Jie pradėjo žaisti agresyviau, pataikė kelis tolimus metimus, tačiau vėliau šeimininkai susiėmė ir išlygino žaidimą, neleisdami varžovams priartėti. Rezultatas po ketvirčio – 49:38.

Ketvirtą ketvirtį šeimininkai pradėjo spurtu 7:0 ir tai leido jiems susikrauti pakankamai saugią persvarą. Vėliau svečiai dar bandė mažinti skirtumą ir vytis savo varžovus, tačiau šeimininkai sužaidė ramiai ir užtikrintai. Jų pergalę vainikavo D.Jasiulionio dėjimas, pagavus kamuolį ore, po P.Mickūno perdavimo. Taigi rezultatas po rungtynių – 72:56.

Po rungtynių „Triobet“ komandos žaidėjas, Vilius Ružas sakė: "Šiandien buvo stipresni, tikrai tikėjomės pergalės. Mes tikrai neesame silpni, tačiau pirmam etape mūsų grupė buvo labai stipri. O šį kartą matėsi, kad laimėsime. Galima sakyti nugalėjo stipresni.“

„Kauno Liberalai“ komanda treneris, Simonas Kairys sakė: „Kažko pritrūko. Nepasiteisino gynyba zona ir šiaip po švenčių sunkiai sekėsi žaisti, o jie greitesni, jaunesni. Na pritrūko šiandien kažko.“

Rezultatyviausi žaidėjai: "Triobet" – Danius Jasiulionis 19 tšk., Povilas Mickūnas 18 tšk., Andrius Buksnys 12 tšk.

"Kauno Liberalai" – Gintas Prascienius 18 tšk., Liutauras Sakalauskas 10 tšk., Renatas Adomavičius 9 tšk.

"Triobet" šventė dar vieną pergalę (2012 vasario 28 d., antradienis, 00:11 val.)"Maybe" šventė pirmą pergalę (2012 kovo 10 d., šeštadienis, 20:48 val.)"Simple" iškovojo pirmąją pergalę (2011 lapkričio 13 d., sekmadienis, 22:08 val.)"Robotukų Armija" šventė pergalę (2012 kovo 18 d., sekmadienis, 21:57 val.)"Triobet" antroje rungtynių pusėje paklojo pergalės pamatus (2012 sausio 29 d., sekmadienis, 16:45 val.)"TRIOBET" po sunkios kovos šventė pergalę (2011 lapkričio 13 d., sekmadienis, 17:15 val.)"Robotukų Armija" pasiekė nelengvą pergalę (2012 vasario 01 d., trečiadienis, 23:11 val.)Triobet pranoko Compensą ir žengė į kitą etapą (2012 balandžio 01 d., sekmadienis, 17:59 val.)"Triobet" atkrintamąsias varžybas pradėjo sunkia pergale (2012 kovo 24 d., šeštadienis, 20:49 val.)"Triobet" įtikinamai laimėjo prieš "Maybe" (2012 vasario 04 d., šeštadienis, 15:59 val.)