BC AMBI vs KMAIK & BREVITRA (95:63)C lyga, "Top sport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 lapkričio 28 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ VDU sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas LT-51230

"BC Ambi" lengvai susidorojo su "KMAIK & Brevitra"

2011 lapkričio 28 d., Pirmadienis, 23:36 val., peržiūros: 2197

Lapkričio 28 dieną VDU sporto centro salėje susitiko BC "Ambi" (šeimininkai) ir "KMAIK & Brevitra" (svečiai). Atitrūkę antrąjame kėlinyje nesunkiai laimėjo BC "Ambi" krepšininkai 95:63 (23:24, 16:6, 21:14, 35:19).

Rungtynės prasidėjo taikliu P.Stonio tritaškiu, į tai dvitaškiu atsakė Paulius Čerkauskas. Tuomet sekė keturių minučių sėkmingesnė svečių atkarpa 12:7. Abi komandos apsikeitė po penkis taškus ir rezultatas 14:20 priekyje KMAIK. Kėlinuko pabaigoje tris tritaškius pataikė Ambi, o svečiai atsakė vienu tritaškiu ir vienu baudos metimu ir po pirmojo ketvirčio 23:24.

Antrasis ketvirtis prasidėjo Ambi spurtu 7:0. Į tai 5:0 atsakė Brevitra ir skirtumas vos vienas taškas. Kėlinio pabaigą 9:1 laimėjo šeimininkai ir po dviejų ketvirčių 39:30. Šio kėlinio viduryje savo komandą į priekį truktelėjo Paulius Čerkauskas.

Trečiąjį kėlinį dvitaškiu pradėjo Ernestas Latoža, į tai 7:2 atsakė Ambi ir pirmą kartą šiose rungtynėse dviženklis skirtumas. Po du taškus apsikeitė abi komandos. Tada sekė KMAIK spurtas 8:2 ir skirtumas aptirpo iki 6 taškų. Kėlinį Ambi užbaigė 10:0 ir po trijų kėlinių 60:44.

Ketvirtąjį kėlinį 10:3 pradėjo BC Ambi ir jau 23 taškų skirtumas 70:47. Du taškus pelnė Paulius Stonis, trim atsakė Mantas Karpavičius. Po keturis taškus apsikeitė abi komandos ir 77:53. Dar 5:4 trumpą atkarpėlę laimėjo Ambi. Kėlinio pabaigą dar vienu spurtu 13:6 laimėjo Ambi ir galutinis rungtunių rezultatas 95:63.

Po rungtynių nugalėtojų atstovas teigė – Sužaidėm, pagaliau. Nestiprus varžovas aišku, matosi turbūt rezultatas (juokiasi). Iš tikrųjų biški pasimetėm prieš spaudimą, porą minučių, bet susitvarkėm ir laimėjom.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė – Linas Beržininkaitis (23, 14 atk. kam.), Mantas Karpavičius (13), Andrius Beržininkaitis (11, 5 rez. perd.), Alius Žibortovičius (10), Vaidotas Mačiulis (10) taškų.

Pralaimėjusių gretose pasižymėjo – Paulius Stonis (23, 5 išpr. pr.), Ernestas Latoža (13, 5 rez. perd., 5 išpr. pr.), Eligijus Gurklys (12, 15 atk. kam.) taškų.

"Maybe" nesugebėjo rimčiau pasipriešinti "KMAIK & Brevitra" (2012 sausio 14 d., šeštadienis, 19:17 val.)BC "Rykliai" ketvirtajame kėlinyje palaužė "KMAIK & Brevitra" (2011 gruodžio 06 d., antradienis, 00:24 val.)"Robotukų Armija" po atkaklios kovos palaužė "KMAIK & Brevitrą" (2012 vasario 04 d., šeštadienis, 13:47 val.)"Kolpingo Kolegija" išplėšė pergalę iš "KMAIK & Brevitra" rankų (2011 lapkričio 15 d., antradienis, 23:35 val.)Chaotiškose rungtynėse pergalę iškovojo "KMAIK & Brevitra" (2011 lapkričio 03 d., ketvirtadienis, 21:19 val.)Namie žaidę Triobet nepasipriešino KMAIK & Brevitra (2012 sausio 22 d., sekmadienis, 17:35 val.)KMAIK & Brevitra nesunkiai susidorojo su Kauno Liberalais (2012 vasario 19 d., sekmadienis, 22:03 val.)"Kauno NTI-PN" nesugebėjo rimčiau pasipriešinti "KMAiK & Brevitra" ekipai (2012 kovo 07 d., trečiadienis, 21:18 val.)"Kauno NTI - PN" emocingose rungtynėse turėjo pripažinti "KMAIK & Brevitros" pranašumą (2012 sausio 19 d., ketvirtadienis, 19:45 val.)"KMAIK & Brevitra" sutriuškino "Kauno liberalus" (2012 sausio 15 d., sekmadienis, 21:20 val.)