VĖJAS vs ONE nuotykių parkas (64:79)C lyga, "Top sport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 lapkričio 29 d., Antradienis, 20:15 val. @ Prienų "Ąžuolo" pagrindinės mokyklos sporto salė Kęstučio g. 45, Prienai LT-59129

"One Nuotykių Parkas & Kėdainiai" į savo sąskaitą įsirašė ketvirtąją pergalę

2011 lapkričio 29 d., Antradienis, 22:21 val., peržiūros: 3576

Antradienį, lapkričio 29 dieną, Prienų Ąžuolo pradinės mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos "Top Sport" pirmenybių rungtynės tarp vietos "Vėjas" ir svečių "One Nuotykių Parkas & Kėdainiai" ekipų. Rungtynių pradžia buvo įtempta, tačiau pirmojo kėlinuko pabaigoje svečiai pabėgo į priekį ir išlaikė pranašumą iki ketvirtojo kėlinuko vidurio, kol šeimininkai beveik pasivijo varžovus, tačiau "One Nuotykių Parkas & Kėdainiai" ekipos žaidėjai nesiruošė pasiduoti ir vėl pabėgo į priekį bei iškovojo ketvirtąją pergalę rezultatu 64:79 (14:21,17:23, 21:18, 12:17).

Pirmasis kėlinukas prasidėjo dviem šeimininkų taškais, tačiau svečiai į tai atsakė penkiais iš eilės ir įgijo trijų taškų persvarą. Vėliau komandos apsikeitė rezultatyviomis atakomis, o po to "Vėjas" pataikė tritaškį metimą ir rezultatas tapo lygus. Abiems ekipoms apsikeitus sėkmingomis atakomis svečiai surengė spurtą 7:0, kurio dėka įgijo septynių taškų pranašumą. Kėlinuko pabaigoje abiejų ekipų krepšininkai apsikeitė rezultatyviais išpuoliais ir skirtumas tarp komandų išliko septyni taškai. 14:21.

Antrasis ketvirtis prasidėjo "One Nuotykių Parkas & Kėdainiai" ekipos spurtu 8:2, kurio dėka skirtumas tarp komandų padidėjo iki trylikos taškų. Kiek vėliau, po dar kelių sėkmingai sužaistų epizodų svečiai dar padidino savo persvarą iki šešiolikos taškų. Toliau komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais metimais, po kurių sekė dar du svečių ekipos taškai, kurių dėka "One Nuotykių Parkas & Kėdainiai" ekipos pranašumas išaugo iki aštuoniolikos taškų. Pačioje kėlinuko pabaigoje šeimininkai sugebėjo pelnyti keturis taškus iš eilės ir sumažinti deficitą iki trylikos taškų. 31:44.

Po ilgosios pertraukos žaidimas klostėsi vangiai, tačiau žaidėjams įsibėgėjus šeimininkai pelnė keturis taškus iš eilės ir skirtumas tarp komandų tapo trylika taškų. Kiek vėliau abiejų komandų žaidėjai apsikeitė sėkmingomis atakomis ir iškart po to sekė "Vėjas" ekipos spurtas 6:0, kurio dėka jų deficitas ištirpo iki aštuonių taškų. Vėliau svečiai sužaidė atkarpą 4:2 ir padidino persvarą iki dviženklės dešimties taškų. Ketvirčio pabaigoje komandos apsikeitė taikliais tritaškiais metimais ir po jo ekipas skyrė dešimt taškų. 52:62.

Paskutiniąjame kėlinuke šeimininkams pavyko užkurti pirtį varžovams. Po aštuonių A.Marchockio taškų jo komandos atsilikimas sumažėjo vos iki šešių taškų, tačiau netrukus svečiai pelnė keturis taškus be varžovų atsako ir vėl įgijo dešimties taškų pranašumą bei užgesino visas kilusias aistras. Vėliau daug geriau pasirodė "One Nuotykių Parkas & Kėdainiai" ekipos krepšininkai ir kėlinuko pabaigoje surengė spurtą 9:0 ir galutinai palaužė "Vėjo" komandos žaidėjus, bei iškovojo pergalę rezultatu 64:79.

Po rungtynių nugalėtojų treneris sakė : " Pergalę lėmė tai, kad, galbūt buvome fiziškai stipresni. Pirmavom visas varžybas, gal dėl to ir laimėjom ".

Kas nutiko, kai ketvirtam kėlinuke leidote varžovams pasivyti ?

" Tiesiog pavargom, šešiese buvom, yra visokių niuancų ".

Kodėl pačiam nekrito tritaškiai, prametėte berods 4 tritaškius ?

" Būna visokių dienų, lankai įdomūs čia ir ne man žaisti mažose salėse ".

"Vėjas" : A.Marchockis 29 (5 rez.perd.), Ž.Mikušauskas 11, A.Liuiza 8 taškai.

"One Nuotykių Parkas & Kėdainiai" : T.Lukoševičius 29 (29 baud., 12 atk.kam., 6 išprov.praž.), K.Zinkus 20 (5 rez.perd.), M.Dilys 19 (33 naud., 17 atk.kam., 5 išprov.praž.) taškų.

Paskutiniai komentarai (3 iš 3)

Anonimas2011 lapkričio 30 d., 03:17 val.

Pernai Šakiai irgi savo superinę salę siūlė ir kartu galimybę pažaisti "nerealioje aplinkoje"... sekmadienio vakare. Pagalvojau, kad susikiškit jūs tą savo blizgutį žinot kur. "Neralios aplinkos" tuo metu jau buvau prisižiūrėjęs iki soties Siemens arenoje, tad labai abejoju ar kuo nors ta jų salė labai nustebintų Aišku, to nepasakiau, tačiau abi varžybas vis tiek žaidėm Kaune. Nesąmonė bastytis sužaisti varžybas šimtą kilų kažkur ir dar sekmadienį.

Nors Prienai, ne taip toli kaip Šakiai, bet vis tiek logiškai mąstyti vietiniai turėtų dėl varžybų laiko parinkimo

Anonimas2011 lapkričio 30 d., 00:37 val.

Smagi ta jusu salyte :) viskas liux

Artioma, pagalvok apie kontrakta

Anonimas2011 lapkričio 29 d., 23:52 val.

jei viskas bus tvarkoj, Vejas keleta rungtyniu suzais naujoje Prienu sporto arenoje, ten jau gal niekas nesiskus, kad sale bloga :)

"One Nuotykių Parkas & Kėdainiai" pasiekė sunkią pergalę (2011 lapkričio 23 d., trečiadienis, 22:27 val.)"One Nuotykių Parkas & Kėdainiai" iškovojo trečiąją pergalę iš eilės (2011 lapkričio 26 d., šeštadienis, 18:50 val.)"ONE nuotykių parkas & Kėdainiai" antroje varžybų pusėje įveikė KK "Snaiperius" (2011 lapkričio 19 d., šeštadienis, 20:45 val.)"One Nuotykių Parkas" šventė pergalę (2012 kovo 14 d., trečiadienis, 22:15 val.)"ONE Nuotykių Parkas" iškovojo užtikrintą pergalę (2012 kovo 01 d., ketvirtadienis, 21:38 val.)"One nuotykių parkas" turėjo pripažinti "Spartos" pranašumą (2012 kovo 08 d., ketvirtadienis, 22:38 val.)"Robotukų Armija" be didesnių pastangų susidorojo su "One Nuotykių Parkas & Kėdainiai" (2011 lapkričio 06 d., sekmadienis, 16:59 val.)Antroje rungtynių pusėje "Vėjo" ekipos taiklūs tritaškiai metimai pražudė "Kolpingo kolegiją" (2012 kovo 28 d., trečiadienis, 00:12 val.)"Kmaik & Brevitra" iškovojo pirmąją pergalę ketvirtfinalyje (2012 balandžio 13 d., penktadienis, 00:29 val.)"Kaunas" įveikį "One Nuotykių Parką" (2011 gruodžio 19 d., pirmadienis, 09:35 val.)