BC RYKLIAI vs KAUNO TECHNIKOS KOLEGIJA (75:71)C lyga, "Top sport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2012 vasario 13 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Lapių pagrindinė mokykla, M.Merkio g. 3, Lapės LT-54435

BC Rykliai išvargo pergalę namuose

2012 vasario 13 d., Pirmadienis, 23:43 val., peržiūros: 2796

2012 vasario 13 dieną, Lapių pagrindinėje mokykloje susitiko BC Rykliai (šeimininkai) ir Kauno Technikos Kolegija (svečiai). Rungtynes po atkaklios ir permainingos kovos, paskutinę minutę pergalę išsaugojo Rykliai rezultatu 75:71 (18:17, 22:13, 12:25, 23:16).

Rungtynes keturiais taškais iš eilės pradėjo Rykliai. Trim atsakė Kolegijos vyrai, dvitaškį pelnė Remigijus Gonta, o tritaškiu atsakė Martynas Ignatavičius, komandoms dar pasikeitus po kelias sėkmingas atakas – 12:14. Šešis taškus iš eilės pelnė Rykliai, o į tai trim atsakė Kolegija ir po pirmojo kėlinio – 18:17.

Antrasis kėlinys prasidėjo Ryklių dvitaškiu, į jį dvitaškiu atsakė ir Kolegija. Dar kelios rezultatyvios minutės ir jau penkių taškų persvarą susikrovė šeimininkai – 30:25. Per kitas kelias minutes Kolegija skirtumą ištipdė iki trijų taškų – 33:30, tačiau Rykliai kėlinį užbaigė spurtu 7:0 ir po dviejų kėlinių – 40:30.

Trečio kėlinio pirmos pora minučių buvo lygios ir po jų – 46:35 priekyje Rykliai. Kolegija spurtavo 9:2 ir skirtumas greit aptirpo iki 4 taškų – 48:44. DAr viena galinga svečių atkarpa – 11:2 ir jie jau susikrovė 5 taškų persvarą – 50:55. PAskutin4je atakoje du taškus pelnė šeimininkai ir po trijų kėlinių – 52:55.

Lemiamas kėlinys prasidėjo šeimininkų spurtu 7:4 ir rezultatas tapo lygus – 59:59. Tuomet dar viena šeimininkų sėkminga atkarpa – 7:0 ir Rykliai įgijo 7 taškų persvarą. Per kitas dvi minutes svečiai priartėjo iki trijų taškų – 68:65. Keturis taškus be atsako pelnė Kolegija ir išsiveržė į priekį – 68:69. Dvi atakas iš eilės sėkmingai užbaigė Julius Gustas ir išvedė savo komandą į priekį 4 taškais. Vieną baudą iš dviejų pataikė Vytautas Dirgėla, o dviem netaikliom atsakė Karolis Plikaitis. Dar tik vieną baudą iš dviejų pataikė Jonas Ambrutis ir sumažino skirtumą iki dviejų taškų – 73:71. Dvitaškį pelnė šeimininkai kuris ir nulėmė jų pergalę rezultatu – 75:71.

Po rungtynių nugalėtojų treneris teigė – Labai sunkios varžybos, rezultatas kalba pats už save. Rungtynės buvo taškas į tašką, sunku kažką pasakyt iš tikro. Daug kamuolių praradom, nepakrito tolimi metimai. Varžovai tikrai labai stiprūs, gera komanda, ginasi gerai, bet to nepakako ir rezultatas kalba už save.

Geriausiai nugalėtojų gretose pasirodė – Karolis Bakys (26, 32 naud. bal., 10 atk. kam., 7 išpr. pr.), Julius Gustas (20, 11 atk. kam., 5 išpr. pr.), Tadas Ramanauskas (14, 10 atk. kam.) taškų.

Svečiams daugiausia taškų pelnė – Mindaugas Dirgėla (19), Jonas Ambrutis (14), Vytautas Dirgėla (13, 5 per. kam.) taškų.

Paskutiniai komentarai (3 iš 6)

Anonimas2012 vasario 14 d., 10:45 val.

Kokie dar zingsniai? Atsibusk viena karta, pralosete tai ir sedekite uzpakalius surauke.

Anonimas2012 vasario 14 d., 09:16 val.

kai tiek klaidu pridaro teisejai ir poto sakyt kad nk jie nekalti... :D  nejuokinkit bl... kiek zingsniu BC rykliu 7 zaidejui nesusvilpe tai baisu, ketvirta kelini pradeda BC rykliai poto gincas ir wel kazkodel kamuolys BC rykliu...

Anonimas2012 vasario 14 d., 00:48 val.

Su teisejais gan normaliai ten viskas buvo, abu perbale, daug situaciju kur nesigaude, gal net isgere buvo, akys tik blizga, bet tai komandu rezultate neitakojo...

"BC Rykliai" šventė pergalę išvykoje (2011 gruodžio 15 d., ketvirtadienis, 00:37 val.)BC "Rykliai" įsirašė triuškinančią pergalę į savo sąskaitą (2011 lapkričio 07 d., pirmadienis, 22:53 val.)"BC Rykliai" prarijo "ALD" (2011 lapkričio 17 d., ketvirtadienis, 23:55 val.)"Rokų keramika & kroviniupervezimas.lt" iškovojo nelengvą pergalę namuose (2012 kovo 11 d., sekmadienis, 20:24 val.)BC "Rykliai" palaužė "Sporto Fėja & Internetą Visiems" (2011 lapkričio 21 d., pirmadienis, 22:54 val.) BC "Rykliai" tik po paskutiniųjų sekundžių išplėšė pergalę (2011 gruodžio 21 d., trečiadienis, 22:48 val.)Po sunkių paskutiniųjų minučių "Ice" išlaikė pergalę savo rankose (2011 lapkričio 07 d., pirmadienis, 00:04 val.)"Kauno Technikos Kolegija" iškovojo ketvirtąją pergalę (2011 lapkričio 21 d., pirmadienis, 22:50 val.)Dramatiškose rungtynėse BC "Rykliai" palaužė "Ragus" (2012 vasario 06 d., pirmadienis, 23:38 val.)BC "Rykliai" ketvirtajame kėlinyje palaužė "KMAIK & Brevitra" (2011 gruodžio 06 d., antradienis, 00:24 val.)