ROBOTUKŲ ARMIJA vs ONE nuotykių parkas (62:39)C lyga, "Top sport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 lapkričio 06 d., Sekmadienis, 14:15 val. @ VDU sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas LT-51230

"Robotukų Armija" be didesnių pastangų susidorojo su "One Nuotykių Parkas & Kėdainiai"

2011 lapkričio 06 d., Sekmadienis, 16:59 val., peržiūros: 3900

Sekmadienį (11.06) VDU Sporto Centre susitiko "Robotukų Armija" (šeimininkai) ir "One Nuotykių Parkas & Kėdainiai" (svečiai). Pirmosios atakos prasidėjo kiek sėkmingiau šeimininkams, ir šie pirmavo visą kėlinį, bei nesunkiai jį laimėjo. Antrajame ketvirtyje puikiai rungtyniavo "One Nuotykių Parkas & Kėdainiai", bei po šio kėlinio padidino savo pranašumą jau iki 17 taškų. Trečiajame kėlinuke ekipų žaidimas buvo kiek panašesnis, tačiau dar kartą šeimininkai įrodė esą stipresni, bei pridėjo dar 8 taškus prie bendrojo pranašumo. Paskutiniajame kėlinuke svečiai sugebėjo palaikyti varžovų tempą ir net 4 taškus atkirpti, tačiau pergalę nesunkiai pasiekė "Robotukų Armija" (62:39).

Pirmosios minutės prasidėjo truputį geriau aikštelės šeimininkams, kurie išsiveržė į priekį, o po to žaidė pakankamai panašiai ir pastariesiems pavyko išsaugoti nedididelį pranašumą (14:10).

Antrajame kėlnyje puikiai žaidė "Robotukų Armija" ir jau nuo pat pirmųjų atakų pastarieji pradėjo didinti savąjį pranašumą. Tuo tarpu varžovai negalėjo nieko padaryt ir per visą kėlinį sugebėjo įmesti tik 5 taškus, kai šeimininkai per tą patį laiką sumetė 18 taškų (32:15).

Trečiajame kėlinyje pirmasias minutes įspudingai pradėjo "Robotukų Armija" ir savo pranašumą padidino jau iki 28 taškų. Likusioje kėlinio dalyje vis tik svečiai sugebėjo sumažinti atsilikimą, tačiau tik 3 taškais (51:26).

Paskutiniajame kėlinuke svečiai sugebėjo palaikyti varžovų tempą ir rungtyniavo labai gerai, kas lėmė, jog pastarieji atkirpo 4 taškus per šį kėlinuką.

"Robotukų Armijos" gretose išsiskyrė Ignas Kaminskas (13 tšk. 15 atk.kam. dvigubas dublis) Andrius Gamulis (15 tšk. 11 atk.kam. dvigubas dublis) Nedas Kundrotas (3 tšk. 8 atk.kam.)

"One Nuotykių Parkas & Kėdainiai" komandoje pasižymėjo Tadas Lukoševičius (11 tšk. 8 atk.kam) Kestutis Zinkus (11 tšk. 7 atk.kam) Alfonsas Genys (7 tšk. 4 atk.kam)

Po rungtynių laimėjusiųjų treneris teigė: "Šiais metais turėjome aukštus žmones pirmą kartą, todėl buvo labai smagu žaisti, lentą laimėjome, buvome gerai nusiteikę".

Pralaimėjusiųjų komandos vadovas kalbėjo: "Klydome daug, traumų daug, sergam, naujas sezonas ir žmonių trūkūmas".

Paskutiniai komentarai (3 iš 7)

Anonimas2011 lapkričio 07 d., 15:40 val.

tai ka daryti, kad nerodo niku?

Anonimas2011 lapkričio 07 d., 15:01 val.

Gal ir zinau taip,bet faktas kad anonimas tai nieko nesako :D

Anonimas2011 lapkričio 07 d., 11:47 val.

zinai zinai :DDD Zinkau, mane tikrai zinai :DDD

"One Nuotykių Parkas & Kėdainiai" pasiekė sunkią pergalę (2011 lapkričio 23 d., trečiadienis, 22:27 val.)"Kaunas" įveikį "One Nuotykių Parką" (2011 gruodžio 19 d., pirmadienis, 09:35 val.)"Robotukų Armija" po atkaklios kovos palaužė "KMAIK & Brevitrą" (2012 vasario 04 d., šeštadienis, 13:47 val.)"KK Persvara" tik po sunkios kovos palaužė "One nuotykių parką" (2012 sausio 14 d., šeštadienis, 20:59 val.)"One Nuotykių Parkas & Kėdainiai" iškovojo trečiąją pergalę iš eilės (2011 lapkričio 26 d., šeštadienis, 18:50 val.)"Robotukų armija" nugalėjo "Triobet" ekipą (2012 vasario 26 d., sekmadienis, 18:42 val.)"Robotukų Armija" žengė į C lygos "Iššūkio" taurės finalą (2012 gegužės 09 d., trečiadienis, 22:43 val.)"Robotukų Armija" lemtingu momentu sugebėjo atsitiesti ir po pratęsimo iškovojo "C" lygos "Iššūkio" taurės čempionų vardus (2012 gegužės 26 d., šeštadienis, 18:21 val.)"Robotukų Armija" šventė pergalę (2012 kovo 18 d., sekmadienis, 21:57 val.)"One Nuotykių Parkas & Kėdainiai" į savo sąskaitą įsirašė ketvirtąją pergalę (2011 lapkričio 29 d., antradienis, 22:21 val.)