KAUNAS vs COMPENSA (66:36)C lyga, "Top sport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 lapkričio 12 d., Šeštadienis, 14:00 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas LT-50155

"Kaunas" nesunkiai įveikė "Compensa"

2011 lapkričio 12 d., Šeštadienis, 18:07 val., peržiūros: 2914

Šeštadienį(11.12), Kauno Technikos Kolegijos sporto salėje, įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos "Top Sport" pirmenybių varžybos, kuriose susitiko dvi F pogrupio komandos, „Prienų Kaunas“ (šeimininkai) ir „Compensa“ (svečiai) ekipos. Nesunkią pergalę šiose varžybose iškovojo aikštelės šeimininkai, kurie pirmavo nuo pat varžybų pradžios. Varžybų rezultatas – 66:36(17:5, 19:13, 16:6, 14:12).

Pirmą kėlinuką spurtu 9:0 pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie per visą kėlinį savo varžovams leido įmesti tik 5 taškus. Rezultatas po kėliuko – 17:5.

Antrajame kėlinuk vyko šiek tiek lygesnė kova, nes svečiams pavyko užpulti bei kelis kartus apsiginti. Tai jiems leido šiek tiek pristabdyti savo varžovus, bet to nebuvo gana. Rezultatas po antrojo kėlinuko – 36:18.

Trečias ketvirtis neparodė nieko naujo, šeimininkai žaidė atsipalaidavę ir lengvai rinko taškus, o jų varžovai sunkiai „sukrapštė“ 6 taškus per visą kėlinį. Rezultatas po ketvirčio – 52:24.

Ketvirtasis kėlinys buvo tik formalumas abiems komandoms. Šeimininkų komanda ir vėl lengvai rinko taškus, ties šį kėlinuką taškus lengviau rinkti sekėsi ir svečiams. Taigi rezultatas po varžybų – 66:36.

Po varžybų "Kauno" komandos treneris, Mantas Lenkus sakė: "Šiandien susirinkom tik šešiese. Varžovas nebuvo pats stipriausias, taigi žaidėme atsipalaidavę, savo malonumui. Manau, kad ir varžovai žaidžia tik savo malonumui, taigi buvo smagios varžybos".

„Compensa“ treneris, Mindaugas Samuolis sakė: „ Nėra ką ir sakyti, vėl pralošėm. Mums trūksta susižaidimo“

Rezultatyviausi žaidėjai – "Kaunas": Andrius Juškevičius 17 tšk., Julius Papovas 17 tšk., Eimantas Voveraitis 12 tšk.

"Compensa": Mindaugas Samuolis 13 tšk., Merūnas Visockis 9 tšk.

Paskutiniai komentarai (3 iš 3)

Anonimas2011 lapkričio 13 d., 19:24 val.

ei teisejai nesikomentuokit cia saves :) ar bent koki komenatara numetem po varzybu su ekodora? nemegstam komentuoti teisejo darbo internete kad ir kox jis bebutu viska rezem geriau i akis ir tai palauke varzybu pabaigos :)

Anonimas2011 lapkričio 12 d., 21:55 val.

vel teisejai svilpe i viena krepsi pasitaisyti teisejams sancai mazeja

Anonimas2011 lapkričio 12 d., 21:10 val.

teisejai nekalti sikart? :D

"Sporto manija & Ekodora & FSM" nesunkiai įveikė "Compensą" (2011 lapkričio 19 d., šeštadienis, 22:09 val.)'Vaišvydava" nesunkiai nugalėjo "Compensa" ekipą (2012 kovo 04 d., sekmadienis, 22:50 val.)"Kaunas" įveikį "One Nuotykių Parką" (2011 gruodžio 19 d., pirmadienis, 09:35 val.)"Kaunas" neatsilaikė prieš "SLKALDK Akademiją" (2012 sausio 08 d., sekmadienis, 23:01 val.)"Kaunas" palaužė "Forto amicus 2" (2011 gruodžio 04 d., sekmadienis, 23:44 val.)"BC Sporto fėja" be didesnio vargo įveikė "Kauną" (2011 lapkričio 20 d., sekmadienis, 19:24 val.)"Kaunas" su kaupu atsirevanšavo "ICE" (2012 balandžio 01 d., sekmadienis, 20:57 val.)"Kaunas" be didesnių problėmų "nupūtė" Prienų "Vėją" (2011 spalio 18 d., antradienis, 23:29 val.)Sunkią pergalę išvykoje iškovojo "Compensa" (2012 sausio 23 d., pirmadienis, 23:58 val.)"Dumblo" penketukas įveikė "Kauno" ekipą (2012 kovo 04 d., sekmadienis, 22:43 val.)