VAIŠVYDAVA vs NEBAJERIS (73:41)C lyga, "Top sport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2012 sausio 29 d., Sekmadienis, 19:45 val. @ Vaišvydavos pagrindinė m-la, Vaišvydo g. 28, LT-45486, Kaunas

"Vaišvydava" neturėjo vargo su "Nebajeris" ekipa

2012 sausio 30 d., Pirmadienis, 00:13 val., peržiūros: 2480

2012 sausio 29 dieną, Vaišvydavoje, C lygos Top sport pirmenybėse susitiko "Vaišvydava" (šeimininkai) ir "Nebajeris" (svečiai). Rungtynes vykusias be intrigos, lengvai ir be didesnio pasipriešinimo laimėjo Vaišvydavos vyrai rezultatu – 73:41 (15:11, 13:5, 21:14, 24:11).

Rungtynės prasidėjo 5 iš eilės Vaišvydavos taškais, tačiau čia pat 5 atsakė ir Nebajeris ir sužaidus 3 minutes – 5:5. Per kitas 4 minutes – trim taškais daugiau už varžovus įmetė Vaišvydava ir išsiveržė į priekį rezultatu – 12:9. Kėlinio pabaigoje tą skirtumą dar tašku padidino šeimininkai ir po pirmojo kėlinio – 15:11 priekyje Vaišvydava.

Antrą ketvirti po du taškus apsikeitė abi komandos, vėlaiu 5:3 truktelėjo dar į priekį šeimininkai ir jie priekyje 22:16. Labai nerezultatyvų kėlinį 6:0 užbaigė Vaišvydava ir po dviejų kėlinių turi jau 12 taškų persvarą – 28:16.

Trečiąjį kėlinį jau labai susikaupę pradėjo Vaišvydava ir laimėję atkarpą 9:4 greitai padidino skirtumą iki 37:20. Po 4 taškus apsikeitė abi komandos ir tada 6:2 šeimininkų spurtas – 47:26. Kėlinį geriau pabaigė Nebajeris ekipa ir po dviejų kėlinių įtikinama šeimininkų persvara – 49:30.

Ketvirtas kėlinys jau nieko nepakeitė ir Vaišvydava vis tolo, o svečiai, tik retkarčiais atsakydavo į šeimininkų rezultatyvias atakas. Kėlinį pradėjo komandos labai lygiai 7:7. Tuomet sekė šeimininkų spurtas 11:0 ir skirtumas išaugo iki nepadoraus 67:37. Kėlinį šeimininkai užbaigė skirtumą dar padidindami 2 taškais ir galutinis rungtynių rezultatas – 73:41.

Po rungtynių nugalėtojų treneris teigė – Buvom mes čia šiandien jau po vienų varžybų, tai galvojom kaip čia ištempsim, dar pusės žaidėjų nebuvo, nukraujavę mes čia, pavargę, bet laimėjom.

Vaišvydavai daugiausia taškų pelnė – Audrius Linkus (23), Tomas Kmitas (22, 7 rez. perd.), Aurimas Širvinskas (14) taškų.

NEBAJERIS ekipai – Aivaras Ignotas (19, 15 atk. kam.), Aismantas Zasas (11, 10 atk. kam.), Mindaugas Ežerskis (5) taškai.

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

Anonimas2012 sausio 29 d., 22:54 val.

Na atsibodo jau laukti-gal jau žinot,kas laimėjo..?

"Vaišvydava" neturėjo vargo su "Kauno NTI - PN" ir pateko į kitą etapą (2012 kovo 28 d., trečiadienis, 22:32 val.)"Vaišvydava" nesunkiai įveikė "Nebajerį" (2012 vasario 25 d., šeštadienis, 18:16 val.)"Vaišvydava" ir antrą kartą pamokė BC "Liuksą" (2012 kovo 12 d., pirmadienis, 01:26 val.)'Vaišvydava" nesunkiai nugalėjo "Compensa" ekipą (2012 kovo 04 d., sekmadienis, 22:50 val.)"Vaišvydava" daugiau nei garantuotai laimėjo prieš "Triobet" (2011 lapkričio 20 d., sekmadienis, 22:27 val.)"Vaišvydava" įsirašė nesunkią pergalę į savo sąskaitą (2011 gruodžio 17 d., šeštadienis, 20:00 val.)"Robotukų Armija" šventė primą pergalę prieš "Nebajeris" komandą (2012 kovo 24 d., šeštadienis, 19:24 val.)"Vaišvydava" jau pirmajame kėlinyje išsprendė visas problemas (2012 vasario 12 d., sekmadienis, 21:36 val.)"Vaišvydava" be didesnių sunkumų įveikė BC "Liuksą" (2012 sausio 22 d., sekmadienis, 22:25 val.)"Vaišvydavos" ekipa iškovojo eilinę pergalę (2012 vasario 18 d., šeštadienis, 20:12 val.)